ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 50

  • 14 043
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен момичета..

То, аз още не съм се осъзнала, че това бебе вече му идва ред да се ражда, та таткото ли ще се шашка..  Joy Иначе ми се струва добре мъжа да е по-спокойничък, трябва да има баланс, че ние каквито сме кукувици с тези хормони в момента..

Много внимавайте с дините, че така зверски пълнят корема, а място никакво.. Аз така на няколко пъти дишах тежко след динено преяждане.

А възрастта за раждане, честно казано съзнателно си я избрах, преди това ми се струваше рано за мен. Бях си планирала 20-те години за работа и забавления, 30-те за деца... Иска ми се още две да си спретнем по-нататък, ама да видим как ще се справя с първото..  hahaha

Добре дошли на новите, пишете по-често.. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 177

Марулке, откъде взе динята, че и аз си мечтая от седмица-две, а особено сега като се изпържих по време на командировката, съвсем ми се дояде... #Crazy


Снощи в Кауфланд бяха по 69 ст килото и не се и замислих, грабнахме една и ще си я хапна с кеф.  Blush

Ха така! И аз от вчера, но в Добричкия Кауфланд я взех за 99 ст килото. Ама........почвам ги! Точно говорех на мъжа ми, че не ми се беше случвало в хладилника да има череши и дини едновременно. Чу-дес-но!

Не знам вие как сте, но аз едва дишам. Голяма мъка ми е. Така не ми стига въздуха, че чак студена пот ме облива. А има още толкова мнооооооооого.  ooooh!

# 62
  • Мнения: 332
Добре дошли на новите мами. Hug, само да кажа че ина мен не са ми вземани никакви секрети до сега. И да се отчета: на 23 съм, а таткото е на 30. Понякога се държи по детински и от бебе, ама те май всички мъже са такива - особено тия дето чакат първо детенце, и още не осъзнават какво става. baby_neutral

# 63
  • Мнения: 260
Добре дошли на новите мами. Hug, само да кажа че ина мен не са ми вземани никакви секрети до сега. И да се отчета: на 23 съм, а таткото е на 30. Понякога се държи по детински и от бебе, ама те май всички мъже са такива - особено тия дето чакат първо детенце, и още не осъзнават какво става. baby_neutral

Ами, моя чака второ вече, обаче е по-спокоен и от първия път. Сега е решил, че ще оправя кухнята. Под оправяне имам предвид основен ремонт. Ще бъде срината до основи (т.е. ще се кърти старата лята мивка) и ще се прави всичко наново. А той няма как да се захване преди края на месеца, че даже и началото на другия. Обаче е спокоен, че до 13 юли всичко ще е готово. Как го изчисли не знам. Добре поне, че го разубедих да не се захваща да прави всичко сам.  ooooh!

# 64
  • Мнения: 32
Strelche, мен ми попариха преди малко пазаруването Close #Cussing out newsm61 . Ма защо ли трябва да се пазарува, то детето от нищо няма нужда, е на Тарзан какъв е пораснал пък нищо си е нямал, освен маймуните. И нашето трябва там да го метнем. Така че приятно пазаруване от мен за сега, ако има промяна ще ти пиша.

# 65
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте, момичета, добре дошли и на новите мами.  bouquet
Относно бъркането и взимане на секрет не мисля че е опасно, те докторите си знаят как.Аз когато имах това кафяво течение ме бъркаха няколко пъти Sick, няма страшно, а за тази микробиология знам че се взима в началото на 9 месец или преди раждането.Kогато за първи път отидох на доктор за бременността, ми дадоха много списания за четене и в едно от тях пише кой месец какви тестове трябва да се правят.За тази микробиология пише че това е стрептококи инфекция, или бактерията която я причинява се намира в ректума или вагината, като бебето може да има сепсис(незнам какво означава, но май е нещо на кръвта), пневмония и менингит. Пише също че може да се вземе вагинален или анален секрет.А гъбичките са нещо различно и са доста по-безопасни.
Като чета че има мами с повече от 20 кг.качени някак си се успокоявам Simple Smile, аз не съм се теглила тези дни, но са към 18-19.Но като чуя някои с под 10 и направо се комплексирам #Crazy.
При нас, аз съм на 32, а мъжът ми на 30, но той е доста по-разумен от мен.А за притесненiата, не го усещам какво чувства, вълнува се , но той горкия е студент и работи, така че няма много време да се притеснява.Аз също като че ли не се притеснивам, може би като дойде времето ще се почувствам някак си стресната , а може би не newsm78.преди 2-3 години си уголемих гърдите и изобщо не ми пукаше кой знае колко, направо си легнах на операционата маса с усмивка, но раждането може и да е рзличнo , незнам.Тук мои познати които са раждали казват че раждането е най-лесното нещо, после идвало по-трудното, но знам ли.важното е да имаме доверие на докторите си и да сме позитивни и всичко ще е наред. Peace
И мен много ме мързи да пиша, особено с тази латиница, че после превръщам в кирилица, че копирам , дълга и широка.
За кошчето за кола не мисля да го пера, то е чисто ново и някои беше питал дали с него ще приберем бебето от болницата или на ръце ще го държим, естествено с кошчето, нали е за това, за безoпастността му Naughty, а и както съм казвала тук няма да ни изпишат без това кошче.Това е засега от мен.  Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 194
Запис-мапис....сън не ме лови, не ми се и пише, сигурно хормони са ме тряснали....а иначе деня ми беше чудесен... не знам защо и как се получава, но настроенията ми се сменят много често сякаш  newsm78
Иначе, гледам доста народ днес е ходил на консултация, честито ви за добрите новинки  Hug
Линет, дано притесненията ти са неоснователни, тоновете варират - за това доктора ти е казал утре пак да отидеш...На мен ми записваха тонове всеки ден преди раждането, в продължение на 2 седмици....мисълта ми е - спокойно, изчакай - утрото е по-мъдро Peace
Айде, лека нощ
  Tired

# 67
  • Мнения: 651
Няма сън момичета!  Whistling Въртя се,но както и да застана имам само 2 страни  #2gunfire
КАК СПИТЕ, ХОРА?

# 68
  • Мнения: 260
Аз съм толкова изморена вечер, че и на стола заспивам.   Laughing

# 69
  • Мнения: 40
Вечер и на мен ми се ляга рано, ама ей ма на, в 5,30 съм кукнала.
Мамчета, малко помощ извън темата. Из нета се разпространяват едни презентации на Power Point, знае ли някой сайт, от където могат да се теглят. Искам да направя върху някой готов слайд поздравителна картичка за сестра ми. Досега не съм работила на тази програма, а и нямам достатъчно материали, за да я направя съвсем автентична, та ще се опитам върху някоя готова - само да прибавя и променя.

# 70
  • Кърджали
  • Мнения: 10 291
Събудих се рано рано сякаш някой с тояга ме е гонил от леглото. Изпратих мъжлето на работа и мисля да ходя да си доспивам, ако изобщо заспя...
Да се включа за възрастовата разлика помежду ни - аз съм на 25, той на 33.  Засега тази разлика ни действа добре, той си е поулегнал, нащурял.  Аз пък си знам че мога да си разчитам на него. Е то на моменти и двамата се държим сякаш сме на по две годинки, ама..това да ни е кусура...

# 71
  • Мнения: 5 251
Добро утро  Hug
Снощи и аз не можах да спя, ама като гледам не съм била единствената. На всичкото отгоре имах и ужасни киселини, викам ще се размина този път, ама не би ooooh!
Стеф мъжа ми купува един спрей за климатиците на колата. С него пръска и тези в нас, ако искаш като се върне довечера ще го питам как се казва. Вярно временно е действието, но поне не мирише неприятно  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 32
Добро утро, кои сме днеска за лекцията на 9 месеца?
Да се включа и аз не поспах много, първо ме друсаха хормоните и бях ядосана, а после след като заспах почна бурята и ми гърмя на глават, което изключи спането.

# 73
  • Мнения: 755
Вечер и на мен ми се ляга рано, ама ей ма на, в 5,30 съм кукнала.
Мамчета, малко помощ извън темата. Из нета се разпространяват едни презентации на Power Point, знае ли някой сайт, от където могат да се теглят. Искам да направя върху някой готов слайд поздравителна картичка за сестра ми. Досега не съм работила на тази програма, а и нямам достатъчно материали, за да я направя съвсем автентична, та ще се опитам върху някоя готова - само да прибавя и променя.

Тани много по-лесно ще бъде ако си направиш сама картичката на Пойнта , нямаш ли го в пакета на версията уиндоса на компрютъра? Мога да ти помогна после за картичката.
 Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 423
Оле,каква нощ.Щеше да вдигне блока във въздуха тая буря.Почти не съм спала,чак по едно време ме хвана страх.
julsko bebe ,аз ще дойда май с една приятелка.Не е бременна,но сега опитват и да знае какво е това училище.Надявам се към 10 да сме от пред.Сигурно и Фелисити и Коте Дани ще дойдат.

Общи условия

Активация на акаунт