За и против живеенето с родител?

  • 7 150
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
ПРОТИВ независимо чии са родителите и дано не ми се налага ooooh!

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 296
Категорично против съм. Колкото и да се разбират, рано или късно се стига до сблъсъци и дразги.

# 77
  • Мнения: 111
Против, разбира се!  Peace

# 78
  • Мнения: 1 031
ПРОТИВ!!! Живяли сме 2 години при майка ми, когато се роди детето. Помагала ми е страшно много,обичам си я много, нооо няма по-хубаво от това да сме отделно!

# 79
  • Мнения: 1 749
Абсолютно против! С десет удивителни знака ,знак СТОП и знак "Внимание!Опасност от срутване!".

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Абсолютно против! С десет удивителни знака ,знак СТОП и знак "Внимание!Опасност от срутване!".
+ "не влизай, обектът се охранява от зло куче"  Mr. Green

# 81
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Категорично против, освен ако НАИСТИНА няма друг начин!

# 82
  • Мнения: 0
За и против живеенето с родител? Имам предвид майката на съпругата ми.
И преди сме живеели заедно за около година и се ядва, въпреки че искри си прехвърчат

обаче вместо тя да плаща наем, а ние тежка ипотека, чисто финансово е добре да се съберем в 1-но....

тъпата криза, защо сега се появи

абсолютно против!
3 поколения на 1 място е кошмар.
цял свят плаща ипотеки, само в БГ това е лоша дума
рано или късно като сте на едно място, се започват кавгите, а после всичко останало идва лавинообразно

# 83
  • Мнения: 9 477
Твърдо против!
Доста си изпатих със съвместното съжителство с родителите на мъжът ми.Разлика в мисленето,несъвпадение в характерите.....Накрая се стигна до купища кавги и в последствие се изнесохме.Сега сме самостоятелни и от това по-хубаво няма.

# 84
  • Мнения: 2 013
Против съм,въпреки че живеем с нашите  Tired
Просто за момента няма къде да отидем,а и по-добре у нас отколкото при свеки... Mr. Green
Иначе пък е по-удобно,защото винаги когато решим да излизаме майка ми поема малката и нямаме проблеми.Ако сме сами ще е по-трудно.Или излизаме с нея или не излизаме.А пък то не навсякъде и не по всяко време може да я взимаме.Ето това ще ми липсва,когато се изнесем. Tired

# 85
  • Мнения: 329
Категорично против. ВИНАГИ има друг начин.

# 86
  • София
  • Мнения: 622
Против съм естествено, ако възможностите на семейството го позволяват. Около мен обаче има много семейства, които живеят при родители и се разбират чудесно, помагат си, разхождат заедно децата и т.н. Така че може би е до нагласа. Ние живяхме при родителите на мъжа ми, но изтърпяхме по-малко от половин година.  Confused

# 87
  • София
  • Мнения: 590
Против, освен, ако другата алтернатива е да идете на улицата.

 Peace

# 88
  • Мнения: 466
Категорично ПРОТИВ - без значение чий родители , се тая е

# 89
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 267
Против съм естествено, ако възможностите на семейството го позволяват. Около мен обаче има много семейства, които живеят при родители и се разбират чудесно, помагат си, разхождат заедно децата и т.н.

Но има много неща които им липсват - на шега казвам - не можеш нито да се скараш, нито да се сдобриш като хората. Не можеш да се разхождаш по бельо...... Разбираме се много добре, но ми липсва това да съм удома, винаги си в друг дом. Сега съм щастлива, а скоро и новодомка, нищо, че до пенсионна възраст жилището ще е на банката  Sad

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 22:24 от * Боби *

Общи условия

Активация на акаунт