удобни ли са анатомичните ванички за къпане

  • 10 989
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
Направо се чудех едно време как са ни къпали без тези ванички, много удобна ми беше, накрая стана малка и минах на нормално корито. При следващо дете пак бих си купила такава.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 139
Аз също се присъединявам към положителните отзиви за анатомичната вана Peace
Голямо удобство си,особено ако нямаш помощ в къпането.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
По удобна вещ май нямам CrazyТригодишната ми "магарица" перфектно се събира вътре за да и правим басейн Mr. GreenНе знам кой ти е казал,че бързо умаляват Rolling EyesНовородената си дъщеря също къпя вътре.Ваната естествено е със стойка.

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Много, много ми беше удобна. Човек може и сам да къпе бебето, ръцете му са свободни.

Дълго я ползвахме, поне 2 години.

# 19
  • Мнения: 8 999
Моята беше анатомична, монтираше се на стойка върху ваната. Много ми беше удобна, за децата - също. Смених я, чак след като децата навършиха съответно 2 г. /дъщеря ми/ и 9 м. /сина ми/. Тогава започнах да ги къпя заедно в голяма вана.

# 20
  • Мнения: 693
Много са удобни, незнам какво щях да правя без нея. Бяхме на гости в провинцията и ни се наложи да къпем малкото в обикновена ваничка - за една седмица останах без кръст, а и детето се стресира защото въпреки пелената се пързаляше...абе ужас.

# 21
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Много съм доволна. Къпем я в нея откакто направи 1 месец, предо това я къпехме в обикновен правоъгълен леген Embarassed. Това е нашата ваничка http://www.viktoalia.snimka.bg/album.php?album_id=276264&pid=7079884

# 22
  • Мнения: 1 341
Нашата е същата като на viktoalia transparanta !

Много съм доволна, дори и сега понякога я използваме. Peace

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Беше ми много удобна, беше с каналче за изтичане на водата и това ме улеснямаше допълнително с изпразването.
Къпахме сина ни в нея до 9м. възраст, после започнахме направо под душа.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 057
Да, много ми е удобна. Почти счупихме от ползване ваничката на баткото  Grinning
На бебето купихме същата като на Виктуалия Транспаранта, но синя.

# 25
  • Мнения: 1 558
За мен си беше удобство, особено в началото, заради анатомичния улей, в който ляга бебето.
Като порасна и започна да стои седнала, я къпехме в другата част, където е широко. Ползвахме ваната до 1.10 м., след това започнахме да я къпем направо под душа в банята.

Ние все още ползваме нашата,защото баткото го е страх от душа Wink

# 26
  • Мнения: 400
На мен не ми се струва чак толкова удобна.Тази бабуна м/у крачетата не ми харесва.Ограничава движението на бебето/моето не стои мирно/

# 27
  • Мнения: 306
Ужасно удобна ми е. Ползваме я от раждането до сега (тя е година и пет м.). Първо бебенцето си лежи, а после си седи  Simple Smile Когато бях на село ми се наложи да я къпя в обикновена ваничка - толко неудобно ми беше...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
Горе-долу... По-удобно ни е на ръце.

# 29
  • Мнения: 2 013
vesseto_ От магазин "Детски свят" на бул.България за 35лв.

Общи условия

Активация на акаунт