ЮНСКИ бебета и мами!Тема N76

  • 16 313
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 475
Честита дъщеричка на Мейфлауър!! stork-girl


Честит рожден ден на Вайпър! Много, здраве, щастие и усмивки! nbirthday

# 256
  • Мнения: 35
Честито и от мен на Mayflower!

shom4e, дават се по една пипета преди ядене Peace

# 257
  • Мнения: 1 027
Вайпър, честит рожден ден   bouquet
От сърце ти желая да си винаги здрава и толкова щастлива като сега  Hug

Честито на Франчи, Мария и Инс  Hug
Да са много горди майки на здрави и красиви принцеси  Heart Eyes

Инфакола се дава по една пълна пипета преди всяко хранене  Peace
Контракции някой беше питал как да познае, това е втвърдяване на корема, може да боли, но може и да не боли.
LEILA BEL, успех на теб и леко раждане, ще чакаме с нетърпение най-добри новини   bouquet

Изпита не мина, защото преподавателя го нямаше, а беше някакъв млад и смотан асистент, който ме изгони, защото залата вече била пълна. Каза да отида след 1 ч с втора група, а дори не беше чул, че съм от друг курс и ще се явявам с този предварително и не беше взел теста за мен. Много се ядосах и си тръгнах, то така и така не носи теста. Бях там от 9 ч, а изпита е от 10ч и за да не стоя права седнах на една пейка в съседния коридор и в 9,30 още нямаше никой пред залата, а като стана 9,45 вече беше пълна и тоя нещастник така демонстративмно ме изгони. Опитах се поне да питам дали има смисъл да чакам, а той каза "50 студенти не са длъжни да чакат да се обяснявате"   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 258
  • София
  • Мнения: 215
Лили ,Наде много ви благодаря!
Наде,чак аз се ядосах на това отношение от този груб асистент.

# 259
  • Мнения: 13
Честити дечица на Франческа, maria_tsvet, Mayflower и INS! Да са живи и здрави и бъразо възтановяване  Hug

viper Честит рожден ден   bouquet

vanny_76  добре дошла Simple Smile

Ди много хубаво да си починеш на екскурзията Simple Smile


Искам да питам майките със секцио ... колко време им продължи или продължава да текат лохи ... на мен вече почти ми спряха около 7-мия ден ... и незнам дали да се притеснявам. Акушерката ми каза, че ще спират ще започват пак ... ама знам ли леко ми е притеснено.

И също така прибра ли ви се корема ...  при мен е малко зле положението, въпреки че бях с доста огромен корем ...


Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 15:22 от mgamisheva

# 260
  • Мнения: 1 027
Миналия път само няколко дни беше по-обилно, но после вече до 20 само капки и тогава напълно спря.

Корема на изписването и доста след това ми беше като все едно не съм родила още  Rolling Eyes Бавничко ми се прибра, докато се оправят мускулите.

# 261
  • Мнения: 0
Честита дъщеричка на Mayflower. Живи и здрави и много щастливи.

viper Честит рожден ден. Да си жива и здрава и много щастлива. Аз знаех, че имаш днес рожден ден, но от толкова новини за бебоци изключих. Зло да те забрави.   bouquet

Наистина какво ли става с гъди  newsm78  дано да ражда и да мине леко и безпроблемно. 

# 262
  • Мнения: 187
Първо честито на всички мами! Най-послушните бебоци и само радости да ви носят!  bouquet
Ето ме най-накрая!
Първо за изпита: Взех го със 6! Тоя път беше и с малко преписване Embarassed ама никак не ми беше лесно да се концентрирам! Както и да е, мина!
Иначе от днес съм във Варна! Моя Георги ме заряза и ще съм тук докато се мултиплицирам  Laughing! А иначе признаци никакви! На консултацията всичко си беше наред, тоновете бяха много добри, не съм качила кг! Във вторник пак съм на консултация и ако док се появи може и да ни прегледа на ВЗ иначе в петък!
За сега толкова, отивам да си почина малко, че племеника ми ме изнерви! Преди малко ми звъня по телефона и ревеше да отида да го взема, че майка му му се била скарала и т.н. и малко се напрегнах! По-късно може пак да се появя и ако не те изписали темата ще влезна и ще направя новата!

# 263
  • Мнения: 270
 newsm59 на Viper! Много здраве, любов и късмет и само радости ти желая!   bouquet
А на всички нови мами честити дечица - нека да растат живи и здрави и безгрижни!  newsm51

# 264
  • Мнения: 57
Честита бебка на Mayflower! Бързо възстановяване на мама и скорошно изписване и на двете желая!

# 265
  • Плевен
  • Мнения: 860
Честито и от мен на Mayflower! Да са живи и здрави и много, много щастливи цялото семейство!  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 57
anyto, А-дерма е много силна козметика. Знам, че е без консерванти и на мен ми миришеше малко гадно. Аз съм ползвала крем за лице и в упътването пишеше, че се ползва и за след оперативна намеса  Shocked.  Щом са ти препоръчали, значи е добре, само да знаеш от мен, че ми се струва много активна и след нея трябва да се прави почивка с нещо друго.

LEILA BEL, бъди силна и мисли за дългоочакваната среща! Всички сме с теб!  Hug

Petia, днес каква торта правиш  Wink?

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 16:19 от gmarinova

# 267
  • Мнения: 639
Viper,Честит рожден ден! Пожелавам ти от сърце да си много, много щастлива!   bouquet,
Mayflower, честита ти дъщеричка! Да ти е жива и здрава!
Лейла, утре всичко ще е наред, ти само бъди спокойна! Ще бъдеш възнаградена за търпението и препятствията, през които си преминала и ще се наслаждаваш на прекрасни мигове с твоята рожба!  Heart Eyes
The1, честито за изпита! Хайде следващото "Честито" да е за бебчето.  Wink
Наде, нямам думи просто! Дано да не си се разстроила и ядосала много (макар че си е за ядосване!  #Cussing out).
Гъди, голямо  fingerscrossed, ако е настъпил Големият миг и много  Hug!

Днес не се включвам много, защото ми е криво и не искам и вас да ви натоварвам. Tired

# 268
  • Мнения: 46
Честита дъщеричка на Мейфлауър!
Вайпър, честит рожде ден!
За прибирането на корема - моят 20 дни след секциото не се е прибрал.  И с килограмите нещо няма промяна - откакто съм се прибрала от болницата не съм свалила нищо, а имам още 7 килограма да свалям  EmbarassedЛохии все още изтичат.

# 269
  • Мнения: 1 027
Amorevole,  Hug Дано скоро да ти мине!

the1, браво за изпита   bouquet Айде и скоро и за друго да ти честитим  Peace

Вигантол нашият лекар не ни даде да пием лятото, защото е постоянно навън, а и в АМ го има, затова момичета, които давете АМ, четете какво има в него  Peace Пак казвам, давах Аптамил и съм много доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт