ЮНСКИ бебета и мами!Тема N76

  • 16 326
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 136
Amorevole, може, може  smile3521 Само че кабинетът му не е в МД и няма да стане веднага, предполагам, че поне няколко часа ще трябва да изчакам, за да си приключи останалите прегледи човекът.

Ще се опитам да подремна малко, дано успея, изведнъж се почувствах много уморена, а явно ще ми трябват силички  smile3507 

# 61
  • Мнения: 0
Привет на всички обебили се и на всички като мен 2 в 1  love001
Честито на мама Поля и мама Таня за раждането на техните бебоци.Да са много здравички и усмихнати за радост на мама и татко newsm68
Аз днес съм по-добре,кръвното ми се нормализира,само от време на време имам сърцебиене.Времето се разхлади и е много приятно,жалко че трябва да пазя леглото заради пустити отоци иначе бих се разходила с удоволствие.Разгледах албумчето с бебоците,толкова са сладки и макар че това ще ми е второ дете бях забравила колко са мънички и беззащитни.Нямам търпение да се роди беба за да я нагушкам и нацелувам.Баткото казва че няма да дава на никой да бута количката,само той щял да я разкарва.Чао засега отивам да полегна че от висенето пред компа за нула време ми се подуват краката Weary
Гъди успех на прегледа newsm10

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2
Фантазия-  лекарката е нашата, дето ходим на ЖК, аз бях на ЖК същия ден и я питах как са мама и бебче.
Гъди- успех и всичко ще е окои коки.

# 63
  • Мнения: 639
Гъди, и при мен беше така - прегледите са на едно място, а раждането - на друго. А и аз на следващия ден преди обед родих, така че ... Наистина си почини сега и гледай само да си спокойна - опитай се да нямаш някаква предварителна нагласа (примерно, че тази нощ до 12 трябва да си родила или от сорта), за да не се травмираш излишно, ако не се случи - т.е. - не си поставяй срокове. Сладки сънища, много  fingerscrossed и  Hug и чакам хубави новини!  Heart Eyes

# 64
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Наистина не се представих,аз се зачетох и като гледам колко сте много,направо се шашнах..С голям интерес ви чета..
Казвам се Глория,от град Ловеч съм,родена съм на 11.07.83г..Очаквам момченце,ще раждам във Плевен,че в Ловеч болницата е под всиакаква критика..Вие май от доста време сте заедно момичета...Браво Simple Smile

# 65
  • Мнения: 46
Добавих gloria83 на първа страничка  Rolling Eyes

# 66
  • Ловеч
  • Мнения: 574
 
 Много ти благодаря DI за това че ме сложи и мен на първа страничка..Благодаря за топлото и скоростно приемане във вашата групичка

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 862
gloria83, добре дошла при нас  Hug
И аз съм от Плевен - къде ще раждаш - във Втора база или в Авис Медика?
Много се радваме, че макар и късно, се присъединяваш към нас.  Heart Eyes

Има още едно момиче - Гитанна, което виждам, че все ни чете, а май не е писала тук. Представете се и се запишете тук, колкото повече - толкова повече, нали знаете  Hug

# 68
  • Ловеч
  • Мнения: 574

 Здравей Ани..Ами във Авис Медика ще раждам...Ти къде ражда?

# 69
  • Мнения: 172
Момичета, здравейте!Извинявайте, че така нахлувам в темата ви.Аз съм от майските мами и исках да ви предложа капки ИНФАКОЛ за колики.Аз се заредих, но пък за мой късмет нямаме.Ако някоя се интересува, да ми пише на ЛС.Имат срок на годност до януари 2010 година.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 658
Честити бебенца на мама Поли и мама Таня! Да са живи и здрави!


Марти снощи беше значително спокоен с Колийфа, но пак се запече и сутринта много се напъва милия.  Sad Сега пак го боли коремчето и само се разнасяме.

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Simple Smile

Тук съм, но не пиша, защото напоследък съм малко изнервена и не искам да ви натоварвам. По моите "предчувствия" вече трябваше да съм родила и доста се изнервям и аз, както другите чакащи. Иначе съм с разкритие 3см, паднала тапа и постоянни не болезнени контракции. В общи линии уж "всеки момент" Simple Smile
Иначе за ваничките - ние сме взели обикновена малко по-голяма и шезлонг за всеки случай. Според момичето в магазина така било по-удобно. Даже ни убеждаваше да не взимаме шезлонга, а само една подложка - била от типа на хавлия.
По въпроса за администрирането - с искрени извинения няма да се включвам по две причини - май ще раждам о същото време като вас, а и таткото е голяма част от времето на кома. А за администраторките ни - голямо благодаря за грижите до сега и голямо извинете за пренебрегването на заслугите   bouquet  
Пращам ви целувки за сега, ако е свободен компа после ще ви пиша пак Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 294
Честито на всички нови мами , а на тези които са все още две в едно , пожелавам скоро да се срещнат със бебоците си  Peace

Аз ви изчетох ... сега да видим какво съм запомнила  newsm78

За къпането на бебето , ние ползваме корито , което не е ортопедично , тъй като тези които са с извивките са за малко по-големи бебета и не са много удобни за новородени . Слагаме поставка , която е от хавлиен материал , продават ги почти навсякъде .  Peace

За големината на бебето , още веднъж ще кажа , че размера на корема и качените килограми в никакъв случай не са показни за големината на бебето , може да си качил 30 кг. а бебето да е 3 , може да си качил 12 кг. а бебето да е над 4 кг. ( при мен беше горе долу така ) корема ми в деветия месец беше толкова малък като за шести , но въпреки това Юлиян се роди голямо бебе . Също така не е налседствено , аз съм се родила 3 кг. мъжът ми също е бил 3 кг. , но това не ни попречи да си отгледам голямо бебче  Mr. Green И на последно място , ехографията не е точна когато се отнася до теглото на бебето , пример на моя приятелка и казаха че бебето е голямо , а то се роди 2600 гр. така че , докато не се родят бебчетата ви , няма гаранция дали са големи или малки  Peace

За хиперлактацията , мога много да говоря , но да не стресна мяйчетата на които им предстои тепърва да кърмят . Само ще кажа че аз стигнах до спиране на кърмата с хапчета , защото положението при мен беше нетърпимо . Така че внимавайте много , когато гърдите са напрегнати ги цедете за да ги облекчите , няма значение че ще се произведе още , в никакъв случай не дръжте напрегна гърди . Peace



# 73
  • Мнения: 9 814
Гъди, успех на прегледа!
Чакаме добри новини от somebody !
gloria83 , добре дошла!  Grinning

За ваничките- още от Кати имаме анатомична със стойка.

Аз вече не издържам от болка в ставите на краката високо горе. Имам чувството, че ще ми се откачат все едно са на кукла. Предполагам, че това е разтягането на някакви връзки, но трудно се предвижвам вече.

# 74
  • варна
  • Мнения: 74
Здравейте момичета, ще раждам живот и здраве на 23.06 секцио  в Майчин дом - Варна, ако има други момичета за там, ще се радвам да се запознаем преди великото събитие - успех на всички и се надявам да стана част от вашето семейство...прекрасен ден

Общи условия

Активация на акаунт