Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 136
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Е много сте готини, как да не се включи някоя изтрещялница като мен в такъв форум hahaha

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Грозният гущер всъщност е жаба и мъж!!!! в женски форум.

8? Старите кучета не се наричат "откачалки", а "кукундрели". По-уважително е.

# 17
  • Мнения: 12 666
В никакъв случай не преглеждайте форума, подфоруми, теми. Пускайте смело, където ви дойде. Колко освежаващо звучи сред цялата лалащина на Клюкарника - Детето ми има запек, какво да правя?

# 18
  • в голямото село
  • Мнения: 497
добре "откачалки" и "кукундрелки"  newsm20 ще изпълняваме стриктно по-горе написаното  friendship

# 19
  • Мнения: 4 841
Пропуснах още два съвета:
* Присвоете си нечия самоличност. Сложете си ник kаkа Сийка, КЛОННКА, минзуххар, butinsky - има десетки вариации... За по-амбициозните - може и Tattti например.
* Крадете аватари. Така де, интернет пространството е свободно, щом нечии аватар ви харесва - вземете го!

# 20
  • Мнения: 3 447
Сийо, пропуснала си нещо много важно!
- Влезте в страница 122 от Клюкарника и извадете от праха всички теми. Карайте подред, подходящи реплики за записване са "и аз така", " Peace", "hahaha", "големи сте скици", "ние с Милото предпочитаме сутрин", "миличка, купи му картина (ако повода вече не е минал)" и прочее. Напълнете първа страница с теми от 2006, ще ви забележат гарантирано.

# 21
  • Мнения: 593
Забранени бутони:

Но затова пък може да изпозвате на воля този:

# 22
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И друго - пускайте тема за всяка хрумка или чуденка, която навести мозъка ви. Например "ПОМОЩ!!! Без да искам, пръднах. Това слаба мускулатура ли означава или че съм невъзпитан/а?"

# 23
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Важно е да пуснете поне няколко петъчни теми (може и не в петък), в които задължително се противопоставят мъж-жена, секс - шопинг и други подобни жизнено важни теми.

Може и да се намесите в Споделете с голямо количество емот иконки и щателно преследване на Марадона из темите  Joy

Също така при имитация на ник на известен потребител е хубаво той да бъде изписан с правописни грешки  Laughing

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Покажете си.
Всичко си покажете.
Децата (принц и принцеса), гащите, интимната прическа, тази на Милото, новата кухня и задължително всичко, което сте набавили с шопинг през последната половин година.

# 25
  • Мнения: 2 631
Joy Joy Joy Е сега вече тотално ги отказа Joy
Ами ако някой започне да ти следва съветите...... newsm78 ooooh!

Според точка 3 никой новак няма да прочете темата на Как' Сийка  Joy

(поредна точка в упътването, което разбира се ще бъде отпечатано само на латинеца) Пуснете тема за времето днес в Красива мама или още по-добре - в Здравния подфорум, че да ви се трупат мнения.  Peace
Задължително е новата ви тема да не отговаря на подфорума, който сте си харесали за писане.  bowuu

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Леле Сийке страшна си. Mr. Green

Друг съвет от мен е:
направете си няколко регистрации.Пуснете тема за "Старите хора ,колко ви дразнят" и когато ви накълве 80% от форумското присъствие,уж случайно да се включи и съпруга ви или ваша приятелка.Която между другото току що се е регнала,ама е попаднала баш на вашата тема. Wink
(случаи подобни много)

# 27
  • Мнения: 686
И пишете с гулеми цикламени букви!!!!!!!!!!!Не обраштаите фнимание на пръвописа.

# 28
  • Мнения: 17 407
Бравос на Сия за труда. Много дълго, обаче.
Аз бих се прикрепила към някой от форумските любимци/препишете никовете от една съседна тема/. Оттам нататък не е трудно, смятам.

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дренке, не се прави, че не си от форумските любимици  Grinning

Предложение за ник на новак, който е съчетание между Дренка и КЛОНКА - Съчка. Ще пожъне успех  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт