Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 142
  • 133
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 032
Начин на започване на тема

Зарадвайте другите потребители само с кулминацията на вашия проблем, по възможност изревана в едно изречение. Не ни товарете с детайли и контекст, ние тука сме форумски гадателки и само ако изревете „аман от тези червенотиквеничета”, например, веднага ще разберем същността на вашата дилема.

Ако някой не спазва нормалните правила на започване на разговор, докато например си седите на пейката в парка, и вместо:

 „добър ден, как сте, наскоро си мисля за еди-какво си, защото еди-какво си , това са моите мисли, базирам ги на еди-какво си , вие какво мислите...”,

ви изскочи внезапно и ви изреве „аман от  еди-какво си”, ще подскочите ужасено, нали. Когато вие така започвате раговора във форума, не се учудвайте, че другите хора дето си седят на форумската пейка,  подскачат.

Взимане на решения

Не забравяйте да се допитате до форума за всяка дребна, тривиална и ли строго лична подробност от ежедневието ви. Кои обувки да сложа днес, да си взема ли чадър, кой рейс да хвана, на коя част от тялото да си направя кола маска: това са все въпроси, за които форума ще ви е особено полезен.

"Моята" тема

Вярвайте, че вашата тема е уникална и никога никой не си е задавал подобен въпрос. Затова, след като пуснете тема, яростно гонете всеки, който не ви се нрави, от вашата тема. Например, ако пускате тема за космическата ви дилема „Зелената или пембената рокля да сложа днес”, (силно клонейки към зелената), то на всеки, който ви спомене за предимствата на пембената, трябва да му се напомни, че той е прост гост в драмата на вашето съществуване, и ако тези потребители станат много, възмутено помолете да ви заключат темата. И облечета зелената рокля, напук на тях.

Непоносимата лекота на битието

Прекарвайте деня си в само-влюбено съзерцание на пъпа си, или наблюдавайте как съхне боя на стената, но и никога не пропускайте да зарадвате другите потребители с тези вълнуващи подробности, кажете им какво сте яли, сготвили, как сте изчистили и дали детето има малко сополки, дали към 13.30 часа ви е уморено, бодро или сте гладни/преяли.

Избягвайте логиката

И смесвайте личните мнения с фактите. Не казвайте на какво базирате настоятелните си твърдения, или пък прилагайте следните доказателства:

-прочетох го в статия на уважаваната от мен Крета Неразумеева в известния вестник „Долнопробен Гъз-Папир”;

-гласовете, които чувам, ми го нашепнаха;

-така е, защото вярвам, че е така;

-каза ми го комшийката/ една жена в парка/ Борис.

# 46
  • Мнения: 1 517
Кой новак е вил жално, та да предизвика две петъчни теми в своя чест? Grinning

# 47
  • Мнения: 3 479
Е, не е честно пък Crossing Arms Когато аз бях новак, старите потребители не даваха толкова добри съвети как да се ориентирам във форумския живот Thinking Искам да съм новак! Сега! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 841
Лелеее, щях да забравя най-важното  ooooh!

Когато някой ви репликира в темите, задължително му пуснете поне 10 (десет!) лични съобщения от сорта "Ти за каква се мислиш ма, *&%$##@*&^&:*$#%@#&&@ ?????", като на мястото на знаците сложите всички обиди, които знаете, по възможност - нецензурни, и задължително да има многократно повторение на "проста"   Peace

# 49
  • Мнения: 6 155
Е, не е честно пък Crossing Arms Когато аз бях новак, старите потребители не даваха толкова добри съвети как да се ориентирам във форумския живот Thinking Искам да съм новак! Сега! Mr. Green
Нова регистрация ще ти сбъдне желанието  Wink

# 50
  • Мнения: 2 631
Кой новак е вил жално, та да предизвика две петъчни теми в своя чест? Grinning

Коя е другата, коя е другата????  Crazy

# 51
  • Мнения: 7 122
Пускайте по 5 мнения в минута. Всяко с цел да дообогати предишното под наслов "Забравих да напиша".
Никога не ползвайте букон "редактирай". Той е забранен.

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Като рече "$##@*&^&:*$#%@#&&@ ?????", та се сетих - по възможност оформете и ника си с добавянето на всички възможни символи, знаци, пера и перушинки.

# 53
  • Мнения: 1 517
Кой новак е вил жално, та да предизвика две петъчни теми в своя чест? Grinning

Коя е другата, коя е другата????  Crazy

За старите кучета  Grinning

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Коя е другата, коя е другата????  Crazy

Описание на старите кучета - отговор на тази тема  Grinning

# 55
  • Мнения: 4 841
Пускайте по 5 мнения в минута. Всяко с цел да дообогати предишното под наслов "Забравих да напиша".
Никога не ползвайте бутон "редактирай". Той е забранен.

Естествено  Crossing Arms Никой не чете предишните страници. Всъщност нищо не трябва да се чете. Само заглавието е достатъчно. В краен случай - мнението на автора на темата. Без значение дали той не го е доразвил и доуточнил впоследствие  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 194
Изказвайте се обстоятелствено.

Колкото по - дълъг е поста, толкова по - добре.

Сийке, при все, че си ми интересна, не те изчетох.

Признавам!

# 57
  • Мнения: 4 785
Малее като започнах да пиша тука явно "старите кучета" са били на почивка  Mr. Green Сега като чета ме дострашава да пиша, при все, че добре съм се запознала с правилата и "социалния" ред във форума...

А кой е прегрешил наистина така, че му се стовариха 2 теми на главата  Crazy

# 58
  • Мнения: 2 032
Ако сте мъже

Потребителките ще гледат на вас с особено умиление, ако започнете да им обяснявате колко сте потентни/ богати / умни.  

Потребителките никога не са виждали мъж (децата им са от непрочно зачатие, даже с любовниците си само четат поезия), така че те ще са особено впечатлени от намеците за вашите истински или въображаеми похождения, а вашите вмятания на звучни нецензурни думи ще ги доведат до див екстаз. Ако пък това не стане, невпечатлените са, разбира се (!), недоклатени лелки.

# 59
  • Мнения: 4 479
 Joy Joy Joy hahaha
Всичко изчетох, бележки водих, по-късно и план за действие ще изготвя.
Сега обаче ще изтичам в другата тема и ще прасна един ЗАПИС Peace за начало.

Общи условия

Активация на акаунт