Новите ви книги - 3 част

  • 18 658
  • 366
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 544
Доста заглавия, споменати тук, ме заинтригуваха.

# 61
  • Мнения: 296
След един дълъг застой върху една книга на английски най-после стигнах до "саламовидните кучета" и въпреки, че я обсъждахте по-назад в темата да споделя и моето мнение - на мене ми хареса, една такава ефирно закачлива и приятна. Сега започнах "Правилното отношение към дъжда", но съм съвсем в началото.

# 62
  • Мнения: 790
Не е точно по темата, но все пак :
Какво правите с книгите, които не искате да задържите в библиотеката си. Имам доста книги, които са изпълнили мисията си "за един прочит" и нямам намерение, а и място да ги съхранявам.

# 63
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тай, дарение в дом?

Или участие в проекта Предай нататък книга?

Bookcrossing?

# 64
  • Мнения: 790
Благодаря, Лу
Зачетох се във форума на проекта - има невероятна смесица от заглавия. Но се оказа, че книгата обикаля, обикаля и се връща обратно при теб.
Сетих се за кварталното читалище - ще пробвам там.

# 65
  • Мнения: 476

С тази се сдобих преди няколко дни и я прочетох на един дъх.

# 66
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тай, до колкото знам при Bookcrossing-а книгата не се връща при теб  Thinking

Ето http://bookcrossing.hit.bg/

Иначе е вариант и дарение на библиотека в училище  Laughing

# 67
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Инициатор на движението е даже наша съфорумка.  Wink

# 68
# 69
  • Мнения: 4 358

С тази се сдобих преди няколко дни и я прочетох на един дъх.
Невероятна книга Peace.
Остават ми още малко страници и така не ми се свършва......

# 70
  • Мнения: 2 212
Аз днес прочетох почти на един дъх "Татко, аз и Ангелът" на Ваня Щерева - много реалистична книга, много силна и въздействаща поне за мен. Тайно ми се искаше краят да е по-хепи, но все пак знам, че ако беше, нямаше да има същото въздействие. Препоръчвам я на всеки, който иска да се замисли върху живота и отношенията ни с най-близките хора, и как всичко сякаш е една безспирна спирала...

# 71
  • Мнения: 514
Аз днес прочетох почти на един дъх "Татко, аз и Ангелът" на Ваня Щерева - много реалистична книга, много силна и въздействаща поне за мен. Тайно ми се искаше краят да е по-хепи, но все пак знам, че ако беше, нямаше да има същото въздействие. Препоръчвам я на всеки, който иска да се замисли върху живота и отношенията ни с най-близките хора, и как всичко сякаш е една безспирна спирала...

Нави ме да я взема. Първата и книга много ми хареса, втората ме разочарова, третата не си я взех. За тази се чудих... Ще пиша после и моето мнение. А иначе сега чета "Вещиците от Истуик" - харесва ми...

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето, това чета сега.
Много е "поп". Обаче преводът е добър (личи си с просто око).  Grinning
Мисля, че на много хора би допаднала.
Ще ми се да прочета и "Момичето с перлената обица" (гледала съм филма), за Вермеер. От същата авторка.

# 73
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Ще ми се да прочета и "Момичето с перлената обица" (гледала съм филма), за Вермеер. От същата авторка.

Книгата е по-добра от филма, заслужава си да я прочетеш  Laughing

# 74
  • Мнения: 4 358
Аз днес прочетох почти на един дъх "Татко, аз и Ангелът" на Ваня Щерева - много реалистична книга, много силна и въздействаща поне за мен. Тайно ми се искаше краят да е по-хепи, но все пак знам, че ако беше, нямаше да има същото въздействие. Препоръчвам я на всеки, който иска да се замисли върху живота и отношенията ни с най-близките хора, и как всичко сякаш е една безспирна спирала...

Нави ме да я взема.
И мене Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт