Хормонални изсл. и клостилбегит

  • 2 366
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 439
 Не мога да си обясня newsm78 Оргаметрила не лекува кистите,а Клостилбегита предизвиква овулация.
Защо докторката ти търси овулация,при положение,че имаш кисти.Не е ли редно първо да се премахнат кистите и след това да ти регулира МЦ и овулацията.
Позволявам си да разсъждавам ,защото и аз имах същите проблеми като авторката и знам през какво съм минала. Hug

# 16
  • Мнения: 89
Тя ми предписа отгаметрил за да ми предизвика цикъла,защото 2 месеца го нямаше.А за клостилбегита като ми видя хорм.изследвания каза,че има два варианта да се оправя противозачатъчни(аз не исках,защото доста съм пила и не са ми помогнали изобщо)и клостилбегита.Ох не знам писна ми вече от хапчета доктори и тн

# 17
  • Мнения: 2
Здравей  и от мен Елена!
И при мен ФСХ И ЛХ са малко високи и ми е предписан Фемостон.Казаха ми че е ранна менопауза.Съветът ми към теб е да посетиш специалист по стерилитет.На мен ми предстои инвитро. Не искам да те плаша,но на нас  времето ни е враг.Затова не си губи времето от кабинет на кабинет ,а се обърни към специалист.Всичко ще е наред.Не се тревожи,Животът е пълен с изненади.И ние ще си имаме бебета;)))

Общи условия

Активация на акаунт