Свобода на словото в България? Да, да...

  • 3 169
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 018

Сега пък имало свобода, ама Миленовци и Лори я ползват за хумор, сатира и забава. Здраве да е.

Колко предавания спряха на Милен, докато го принудят да "я ползва за хумор, сатира и забава"? Най-малко 3 предавания, ако не и 4.  Wink

# 61
  • Мнения: 1 111
Много шум за нищо!Неслучайно е попаднала в забавната рубрика.Има къде по-важни неща от това дали в.... /някъде си/ могат да гледат някакъв сеирджийски клип.

Клишето "има и по-важни неща"... Това си е разсъждение за цяла тема...Дали, докато чакаме да се оправят важните неща, или по-скоро, някой да ни ги степенува по важност, няма да си умрем с чакането.


Ами да клише е, гадно и банално.
 Сбъркана е тази наши държава, ведно с гражданите си.Шуми се в разни форуми за някакви си дребнавости, докато тези, които наистина заслужават внимание никой не ги отразява.Как пък не срещнах и една тема по въпроса как и защо един престъпник и убиец стана евродепутат, и то два пъти, и то не какъв депутат, а евро!Ама това не е толкова важно, нали, по-важно е да се възмущаваме на някакво празненство, щото е и по-безопасно май. newsm78

# 62
  • Мнения: 7 837
Имаше тема за Александър Томов, Ji.  Simple Smile
Стана ли депутат? Браво, оправен се оказа...

# 63
  • На брега
  • Мнения: 1 482
maraidara  дерзай, за мен си права  Peace

malko_mishlence  относно каузата на авторката ... Авторката е дъщеря/продукт на Данчо Водката ... какво очакваш..
И все пак добре е, че има и такива реакции :
"Ниа смо завръшиле тоа техникум с явното сазнание че е елитно школо и ако сегашниа директор с действиата си показва че неа така,моля,нека ни врне изгубените надежди. "
колкото и да е странно, не мисля, че ти и Франзела Калина си противоречите.
Да и пак Да!
И двете сте прави...просто гражданското общество е многолико и е нормално да разглеждате и двете страни на подхвърлената монета! С нетърпение очаквам "разработки" по темата... и то не от селско "любопитство" и "саирджийство", а просто защото такива теми би трябвало да се изкормят, обезкостяват и да се разглеждат от всички възможни ъгли.
Евала за темата, но няма как да не се преплете и с личното отношение на хората към видяното...
Много е силно! Sorry, няма как да не се правим, че не виждаме сластните елементи.
Виргиния - уважавам мнението ти: 1-во И аз за моя баща бих направила мнооого неща и 2-ро уважавам момента от изконната мъдрост на библията, която в случая с Мария Магдалена ни подшушва безпардонното ... "И нека, който НЯМА никакви грехове - пръв хвърли камъка".
Нека има всякакви мнения  Peace






Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 21:19 от NovaTema

# 64
  • Мнения: 1 111
Имаше тема за Александър Томов, Ji.  Simple Smile
Стана ли депутат? Браво, оправен се оказа...
Не е Томов, Кейси, не знам за него.За Слави Бинев ми е мисълта.Но стига спам. Simple Smile

# 65
  • Мнения: X
NovaTema,  напълно съм съгласна, че забавата е просташка и е грозно да виждаме учители в такива изцепки. За мен е по-грозно какво прави учителката с някакъв кретен, който се е събул по гащи, ама айде, нали в директора всички гледат...

Просто мотивите бяха едни, пък се оказаха други, начинът на поднасяне на информацията и действията ми се сториха не особено адекватни.

Juliе, нищо лично, извинявам се, ако съм прозвучала остро, но се надявам, че си ме разбрала защо случаят, поднесен по този начин няма да има продължение в медиите.  Peace

# 66
  • Мнения: 6 029

Juliе, нищо лично, извинявам се, ако съм прозвучала остро, но се надявам, че си ме разбрала защо случаят, поднесен по този начин няма да има продължение в медиите.  Peace

Ако сайта все още беше филтриран - щеше  Peace Но все пак си остават на дневен ред забавленията на директора.

Аз също нямам нищо общо със Северозапада, не съм от там. Не съм чак толкова пристрастна, колкото изглежда. Възмутих се, защото се нарушават принципи. И знам, че това се случва ежедневно.

# 67
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Стига бе Julie   нищо лошо и от там да си  Joy ... И там хора живеят(било то и пустиняци)! Добре е, че някой насочва вниманието към подобни места и проблеми, защото "Бог високо, Цар далеко "... Има десетки малки градчета, в които модела "бащиния ми е" е валиден. Хората там нямат кой знае колко надежда, че гражданската им позиция ще бъде отразена където и да е. И нямат надежда! Надежда - сляпата! Когато и тя умре, какво остава?!
Дано има продължение в медиите  Praynig, защото това не е сеир, а цирей баш на задника (прощавайте другарко  Embarassed ) на европейското ни риалити...

# 68
  • Мнения: 2 759
..."Бог високо, Цар далеко "... Има десетки малки градчета, в които модела "бащиния ми е" е валиден. Хората там нямат кой знае колко надежда, че гражданската им позиция ще бъде отразена...
                         За отразяването - ще ги отразят. Но после вероятно ще трябва да напуснат населеното място. Повечето хора вдигат ръце, точно защото се страхуват...

# 69
  • Мнения: 335
...Ако сайта все още беше филтриран - щеше  Peace Но все пак си остават на дневен ред забавленията на директора...

Julie, и да беше още филтриран сайтът, "провайдерът" дължи обяснения само на абонатите си, но не и на собственика на сайта.

Не ми се вярва този доставчик да е един-единствен в този регион.
МобилТел предоставят услугата навсякъде из страната, където имат покритие.
Северозападът едва ли няма.
Доскоро достъпът, който те предлагаха, беше ограничен по обем.
Сега имат и неограничен.

Тъй че скандалното е единствено това, което се вижда на клипчето, ама здраве да е. Цивилизационен избор.

Другото са търговски отношения някакви, въртене на едни пари. Да не би да не знаеш пък то какво е?
Дето има една приказка - "чети по устните ми..."  Laughing

# 70
  • Мнения: 6 029
Стига бе Julie   нищо лошо и от там да си  Joy ... И там хора живеят(било то и пустиняци)!

О не, не ме разбирайте грешно, не е никак лошо да си от там, много хубави хора има там! Просто уточних, заради пристрастията. 

Холограма, провайдера е само този. Е и МТЕЛ сигурно.
Ами не съм съгласна, че проблема е само на клиентите. НА тоя сайт има реклами реклами, които няма да бъдат виждани, да речем, от 500 потребители.


Тъй че скандалното е единствено това, което се вижда на клипчето, ама здраве да е. Цивилизационен избор.



Това на клипчето е гадно. И честно казано ми е по-гадна даскалицата, от г-н директора  Sick
Скандално не знам, но е възмутително някаква мома да успее да окаже такова влияние на един от поддоставчиците на МОНТ7 (те чак холдинг са се нарекли).

Общи условия

Активация на акаунт