Моля, не пипайте бебето!

  • 2 929
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 376
.. все си повтарям, че дори и да го пипне някой, просто ще изгради естествен имунитет... И аз се плаша като го пипат и не мога да реагирам навреме...
И аз така си повтарям като не знам как да кажа НЕ, засега нищо не и е станало от непрестанните набези. Случвало ми се е да я грабнат непознати и да започнат да я разнасят и да си играят с нея, а с един ром си комуникираха през прозореца на колата  hahaha. Единствено като последствие стана много контактна и се закача и вика на хората. Обаче след като една бабка успя да я наплюе по челото  Shocked (да не я уручасала, разбирате ли?) вече си нося спиртни кърпи..

# 16
  • Мнения: 626
Аз да чукна на дърво не съм попадала на такива нахални познати. Всички ме питат може ли . А иначе сигурно ще съм много рязка , аз на мъжа ми се карам постоянно да си мие ръцете преди да я пипа .

# 17
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз не мога да разбера хората толкова ли не могат да се сетят, че малко бебе не се пипа току така без разрешение. И аз винаги съм се дразнела и затова предупреждавах хората да не пипат. Хич не ме е било срам. Здравето на дребната ми беше по-важно

# 18
  • Мнения: 172
Нищо няма да му стане на детето.Просто го избърсвай после с мокри кърпички.Едва ли на всяка втора крачка те спират да ти пипат бебето.

# 19
  • Мнения: 340
Много хора обичат да се е**ват с млади майки. Ако таткото е наоколо нещата са по различни. Честно казано аз вече го въртя и крия сс количката, но повечето време сме с таткото и няма нахалници.

# 20
  • Мнения: 8 999
Никога не съм се дразнела, ако някой ми пипа или гушка бебето. Познатите ми обикновено не са с чак толкова мръсни ръце, че да всеят неизлечима зараза от едно докосване. А с непознати не разговарям.

# 21
  • Мнения: 57
аз също не обичам много много да ми пипат детето или да го целуват,та било то и познати  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 650
Нищо няма да му стане на детето.Просто го избърсвай после с мокри кърпички.Едва ли на всяка втора крачка те спират да ти пипат бебето.
А като си завре главата в количката някое сополиво хлапе, чиято майка не му прави забележка, какво?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 508
И Йойо вече се плаши от хора и реве, но те явно се нахъсват още повече и решават, че ако му се смеят и му говорят още по-шумно, той ще спре да реве... ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 305
И аз имам този проблем и всеки път казвам и повтарям да не я пипат по лицето, но кой ли чува  ooooh!.

# 25
  • Мнения: 9 471
До сега не ми се е случвало някой да ми пипа детето по лицето.Случвало ми се е да го погалят по ръчичката,но винаги са ме питали.

# 26
  • Мнения: 172
Нищо няма да му стане на детето.Просто го избърсвай после с мокри кърпички.Едва ли на всяка втора крачка те спират да ти пипат бебето.
А като си завре главата в количката някое сополиво хлапе, чиято майка не му прави забележка, какво?
Болни хора не трябва да пипат едно бебе,това е ясно.Но пък толкова да се драматизира около това ,че хората се радват ,аз не го разбирам.Спокойно,детето ще оцелее дори и да го докосват понякога други хора.

# 27
  • Мнения: 1 053
 ooooh!И аз съм с този проблем.Много мразя така.Особено свекито като по4не да я пипа по лицето.Не казвам да не я пипа,но по лицето  Naughty.Оба4е го прави.Една баби4ка скоро така я пипаше по ръ4и4ките Twisted Evil.Абе кзваш спокойно да нея пипат по лицето и ако продължават просто дърпаш бебето.Аз ли4но 4уждо бебе не смея да пипна.

# 28
  • Мнения: 165
И аз ме е дразнило да посягат да я пипат докато беше бебе и обяснявах, да не я закачат, че ще я разплачат.Но и много не се случвало някой да посегне да я пипа докато беше мъничка.

# 29
  • Мнения: 9 973
о,казвам си директно.Аз също не пипам бебета,пък синът ми е научен само да гледа-без да доближава и пипа

Общи условия

Активация на акаунт