Любители на котки - тема 25

  • 20 499
  • 391
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 027
Здравейте, здравейте!
Нова тема! Супер! Много се зарадвах, че моята принцеса е на 1-ва страничка Simple Smile)) Голямо благодарско на Шушулче Hug С милото голяма радост се радвахме, че чак се и запрегръщахме, сякаш Оскар е спечелила  Joy
Прегръдки за всички котета- гледах страхотни снимки в старата тема, а виждам, че и тази е започнала с разкошни котанковци Simple Smile
Лека нощ от нас и се надявам скоро да имам повече възможност да влизам в темата...

# 16
  • Мнения: 5 173
Шушулче,как мина изпита smile3529
Благодаря, че си се сетила.
Имам 5, можеше и повече, но не ми стигна времето. Асистентът ми издърпа листа, бях останала последна и той не ме остави да си довърша изречението...
Тр да се похваля, но след това ходих на пикник с 1 приятелче, измори ме и не ми се пишеше.

# 17
  • Мнения: 2 237
Шушулче, поздравления за изпита !   bouquet
Добро утро на всички от нас  Hug
Днес сме малко тъжни, сестра ми си замина за Лондон, а така свикнахме с нея два месеца.И Зари тъгува, сестра ми много се грижи за нея.Но какво да се прави......
Момичета, като стана въпрос за куче, вижте пък аз какъв проблем имам :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=405528.0   Ако имате време влязте и дайте някакъв съвет.

# 18
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Близна4е, как да обясниш на едно животно защо вече не го обичаш?

Шушулче, поздравления! По какво беше изпитът?

# 19
  • Мнения: 651
blizna4e, кучешкия ти проблем е отвратителен  Hug Аз не обичам кучете и те не ме обичат, може би защото им мириша на котка...

Наш Гогър расте и вече се появи проблема, който имахме с другите котки - започна да прескача у съседите.
Едната ни котка (преди) си носеше плячка от там - току по някоя наденичка...саламче.. Другия непослушко събаряше саксиите на жената (те са сложили един шкаф на дупката)...Има начин да се реши проблема и той е с рамонт на терасата, но сме на квартира, а хазяйката не иска да ни приспада от наема за ремонти. Зяавила съм - ще се местим...Сега оглеждам квартири и само гледам къде ще разположа котьо  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 237
Ох, Мила, ще ме умориш  Grinning Много сладък тоя Гогър, а и нали ми е слабост заради украската....
То и аз мириша на котка ама на, кучетата ме обичат  Thinking
На всичкото отгоре едната ми рибка е болна и не знам как да и помогна....   Animal Tropical Fish  Явно не може да се изходи и се е подула ужасно.Какво да и дам ? Дуфалак ?  Mr. Green  Ох, не е смешно.Боже хора, ако някой прочете какви проблеми имам ще ме вземе за луда  smile3537

# 21
  • София
  • Мнения: 13 135
Близначе, като и дадеш Дуфалак да не вземе да извади рибета вместо л....? hahaha

Мила, и ние имаме този проблем с ходенето по съседи като отидем в Пловдив, но сме сложили мрежа на вратата и просто не го пускаме навън. Дори и да излезе с мен ми е много неспокойно, защото докато се обърна и е на съседския балкон.

# 22
  • Мнения: 4 116
Уф, чистих, чистих...пак косми...уж поспряха да космопускат след хапчетата.
Снимах Нико. Бени още е с мазно от капките ухо, та не е много за снимки. Но поне се оправи ухото,  днес за последно слагам капки и спирам.





# 23
  • София
  • Мнения: 13 135
Лелееее! Какъв дзвер! Shocked Особено там дето се прозява!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 825
Като стана въпрос за кучета, един ден на центъра едно огромно куче, водено от една мацка, завря муцуна под полата ми и започна да ме души. Ако не бях реагирала вероятно щеше да ме и близне.  Joy Неудобно ми беше да проверя дали е мъжко или женско, но стопанката му умря от срам.
Та, в тази връзка, кучетата ме обожават.

# 25
  • Мнения: 2 237
Ted, прекрасни снимки с чуден модел !
tania tda67, ти се оказа права. Рибата има хайвер ! И понеже не може да го изхвърли е обърнала корем.Опитах да я стисна по корема и малко хайвер излезе, но другият не ще.Рибата се мъчи.Вероятно ще умре.Но няма да я пипам повече,пък тя да се оправя.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 726
Само се вмъквам,по-късно ще ви чета.Пинко вече е изкъпан,няма ни една снимка,защото батерията на фотото падна.Сега сме едни пухкавички Simple Smile.Учудващото е ,че не рева(само 2 пъти му се чу гласа).

# 27
  • София
  • Мнения: 1 825
"Ох, неделя, ден за чистене, смяна на бельото, ресане на котките", мисля си аз.

"Юпи, неделя, ще се сменят чаршафи, ще ме решат, ще падне див купон. А оня смотльо нека си пази куфарите върху гардероба. Как си проспива живота само.", си мисли Дундьо.

"Неделя, не че не ми е все едно, ама оня поне ще ме остави на мира да си спя върху гардероба докато се сменят чаршафите. Ще има и ресане, ако ме докопат на най-високата и далечна точка на къщата. Ох, тези хора що непрекъснато правят нещо и вдигат толкова много шум? Неделя е все пак...", си мисли Кьорчо.

Така сме ние в неделя.

# 28
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
 Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 98
А у нас дойдоха майстори от сутринта и Меринката се е свряла под леглото на дъщеря ми в крайното чекмедже,трябва да местя мебели за да я извадя,ние бяхме запушили дупката между леглото и чекмеджетата,но тя като дойдоха  непознати така се изплаши,че е успяла да я отвори Laughing,като видях Нико се сетих за това:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11940681   Joy

Общи условия

Активация на акаунт