90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №58

  • 17 185
  • 433
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 13
ООООООООООООО ми да страхотна си.Огромна разлика БРАВОООООООО Роси bouquet newsm51

# 361
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Роси , направо си нов човек.  Heart Eyes
Аз пък сега се оцуцах в един панталон от ликра , уж от слабите ми
години. Да , ма ми беше с талия до пъпа , а сега си ми е с талия нормална.  Laughing
Баси и аномалиите , на кила имам още , а на сантими съм по-малко от
преди или по-точно гонех си да си вляза в дрехите , а то кво стана , че даже свеки ми ги стесни и то не с малко , а с около 6 до 8 см.  Party
Та девойки не гледайте килата , а сантиметрите.  Peace
И при Роси е така даже.  Hug

# 362
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Да,олределено е така.Вчера две бивши колежки ме видяха и веднага ми казаха,че съм се променила,ама не пропуснаха да ме попитат дали не е от тормоз ,нещо.На което,аз им отговорех,не по мое желание е.

# 363
  • Мнения: 289
Емили то и моето е от нервите ама пия сиропче мента глог и валерян Жабка ми го препоръча сега спя като бебе но днес пак ме беше стегнала махинката сутринта . Tired
Жабче  Hugмного ти благодаря мила че си питала в аптеката значи го почвам само вечер да го пия и без това милото като си дойде иска кафе аз пък ще си пия чайче .Жабка и аз забелязах че килограмите които съм свалила не са много но сантиметрите не лъжат .Щом влизам в дрехите на сесричката ми от периода когато беше дебеличка .Тя сега като имаше проблеми и много отслабна може би около 10 кг ги свали и какво да прави старите и широчки дрехи дойдоха при кака  а на мен са ми по мярка .
Роси може да имаш още да сваляш ама паласките на коремчето и краката си ги свалила .Супер си  Hug

# 364
  • Мнения: 99
Ето ме сладуранки. Приспах малките и аз ще ходя да полегна. Разходихме се по хладното, видяхме Бубето с малката. То всъщност през последната седмица всеки ден сме с тях. Видяхте ли съседната тема "Супер обидна песен". Има линк към "песен". Слагам в кавички защото това не може да бъде песен.......а помия. Огромна обида към пълните и дебели хора. Всички знаем, че има хора които са пълни поради здравословни причини и тази "песен" е страхотна подигравка с всички с повече килца. Хвърлете по едно око....аз останах без думи от въпросните изпълнители и бруталния текст #Cussing out #2gunfire Sick
Роси страхотна си и ще пребориш и другите останали килца. Ти си знаеш-тук е лесно и приятно Hug

# 365
  • Мнения: 242
здравейте момичетааа!
след доста дни без нет, днес ви пиша пак и казвам - ето днес ми е първия ден твърдо вече се надявам!че ще искам да ходя на море края на юли , а то кво стана април месец бях по-хубава отколкото съм сега , но този път няма да спирам след първия месец!!!!  Crossing Arms  Разликата на снимките е огромна! БРАВО Роси! надявам се днес да имам вечерта нет вкъщи и да прочета всичко и пак да ви пиша! днес до момента - зелена салата с печени пилешки хапки и вода и кафе, сутринта хич не ми се ядеше и си набутах насила две черешки Laughing

# 366
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Oooo Роси , злобари колко щеш и мен
оня ден една съседка ме пита дали съм болна та
съм се преполовила.  Shocked Аз тъпанарката не се усетих
и само промълвих "защо един човек като изглежда добре
трябва да е болен". Иначе после зацепих и трябваше да й
кажа "Да , болна съм от СПИН".  Mr. Green
Има тъпаци и злоби колко щеш на тоя свят. Hug

Гале , на мен също ми влия и промяна на времето , да не би и при теб да е така.  Rolling Eyes
Сутринта и на мен ми беше чоглаво , снощи също.  Peace

Жани , нека се подиграват , но Господ бави , но не забравя.  Hug

# 367
  • Мнения: 134
Здравейтеееее   bye bye bye
днес е  първи ден от  2-ри  цикъл 
резултата  от   първия  - 6 кг  за  30  дни, можеше  и  повече да са, но нали  се  показах като  едно  добро прасе на  гостуването ни последната събота,  та  последните 3  дни борих  големия  си плюс от тогава, както и да е  шест-шест,  чувствам се  добре, доволна и по-малко дебела,  чувствам се   достатъчно  отдалечена от  онази ужасно  голяма  цифра

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 300
Привет дами и Петко, всъщност къде зачезна пак кавалера ни  Rolling Eyes
Вчера на лунуването омазах положението... с кисело мляко. Днес имам -700гр., но и цикъла доде и съм надута  Whistling кат слон-балон. На обед хапнах царевица довечера незнам какво ще е.
Нати свършиха ми 90-те дни, сега почивка с разумно хранене, фри режим, спазвам само основните принципи от тук.
Роси честито дрешки и чехлички  Hug голяма разлика имаш. Много ти е хубаво английското мушкато, моето миналото лято го нападнаха буби некви и загина Tired
Честито на всички с минуси днес! И да няма отказващи се  Naughty  режима е супер лесен, приятен и най-вече резултатен.
Жани песента не можах да я изтрая до края...голяма простотия  #2gunfire
kriss`честито завършване на 1 цикъл, хич не са малко свалените килца. Успех и занапред Hug
Дидник къде се загуби  Rolling Eyes мини да кажеш как си, що си мила  Hug

# 369
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Браво , Крис.   bouquet
Чудесен резултат имаш , успех и напред.  Hug

А песента , неиздържах да я изслушам до края.  ooooh!
Гамени  Sick

# 370
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Крис,мила резултатът ти е повече от хубав,успех нататък.
Песента е ужасна ,а тези направо са нямам думи,явно не са наясно ,че само добра визия не е достатъчна за да си човек на место.Тези уж финни гамени изглежда нямат и капка мозък,а за чувствителност да не говорим.Потресена съм.

# 371
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Върнах си стария облик с лентичката.  Party
Сайта са го оправили и вече съм спокойна.  Laughing
Даже и обяснение написах , за да не се заблуждават другите.  Peace

# 372
  • Мнения: 362
Роси супер си  Peace
 Жабче хубаво пояснение си направила и аз трябва да измисля нещо такова Crazy
 Жани радвам се че се появи  Hug За тая песен нямам думи не я изтърпях до края Whistling
 Крисс честито завършване на първи цикъл,много добре си се справила Peace
 Петко верно пак се изгуби някъде newsm78
Ели ти как си,нали не си се преместила в темата за постите Hug
 

# 373
  • Мнения: 389
Привет,фиданки!
Аз свър6их цикъла в на4алото на Април,свалих 10 кила,но до сега си върнах 3  Embarassed от плюскане ,за това съм ре6ила да се присъединя отново към вас,4е морето 4ука на вратата,а друга диета така и не мога да си харесам.О4акват ме 1 сватба и няколко рождени дни,но до седмица по4вам с вас отново  Hug

# 374
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нати , нещо подобно напиши ,
поне да не объркваме режимните.  Peace
Не , че ние не сме , но нащо в момента е свободен режим.  Hug

Бубулечка ,  като свърши режима , как се храни , та ги
качи? Доста хора я свършихме и сме на свободен режим , но бележим минуси
все още.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт