С-с-с-сто и две в САЩ!

  • 16 498
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 436
Клерет, това за периода на изчакване важи за индивидуалните планове. На групова застраховка (през работодател) мисля, че няма такова нещо.

Честито ти бракуване   bouquet

# 31
  • Мнения: 948
Честито и от мен, Clairette! Дълги години любов!

Беше ми на две крачки от офиса манхатънския магазин на АмГърл; такива опашки каквито там съм виждала по празниците...около блока и нагоре...Майки и момиченца само; луди пари са, аз не бих. Евала за маркетинга, де. Но и Мариана не е по куклите, засега поне.

Сега се назландисвам за едни Лели Кели обувки дето ги иска, които били с не знам какви си камъчета по не знам кое си, и идват с коте (малка играчка някаква). По 40 лири са; не ми се дават, за двата месеца, в които ще и стават  Crazy

# 32
  • Мнения: 7 091
Фея  Hug  bouquet

Ели не ще да играе с кукли...има подарени 2-3 барбита, както и ги подариха, така си и останаха, никакво внимание не им обърна. Повече и харесват кукли-бебета, тях да, ама "момичешките"  Naughty.

Аз харесвам на Мадам Алекзандър куклите, не Ам.Гърл, ама знам ли накъде ще я отвее вятъра като порасне.  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 169
Моето дете играеше с всякакви кукли. Барбита, бебета, поли покит, грозните братц. Има порцеланови, които обожава и пази много.
Все още ги пази всичко и каза, че няма да ми даде да ги дам да Гуд Уил.

# 34
  • usa
  • Мнения: 2 113
привет,само за 2сек да кажа че случайно попаднах в магазин на Америкън гърл кукли и се изумих тотално,дисни кичерийка може ряпа да похрупа,тез' кукли са индустрия биг тайм..а аз си имам момиченце,тук съм от 10+ години и си живеяяяяяяяяя в неведение,мисля там да си и остана засега ако не ми се "наложи" да излеза от него и да дам 225$!!!!!!!! за кукла и 2 котки с размера на 2 фаланги..

и аз дълго не ги знаех, докато по неясна за никого причина съпругът започна да получава по пощата каталог на амгърл кукли, голяма подигравка  hahaha... нито една от моите девойки не са играли с кукли. но със сигурност не бих дала ~$200 за кукла.

Clairette, честито бракуване! дълъг щастлив изпълнен с много хубави моменти семеен живот ви желая! и 5-6 малки Clairette-чета също Simple Smile!

# 35
  • Мнения: 940
миз не са по $200 куклите  ,вървят $ 80-90 ,не е толкова зле работата Simple Smile ,особено ако е за РД или Коледа Peace

Juturna ...така е ,ако застраховката е групова направо те включват и при свършен факт бременност  ти плащат .

Елла също не обича кукли за момента ,сега е на вълна готвене ,по цял ден ни пита кой какво иска да яде , ходи  готви ,бърка в разни купи  ,то са сандвичи ,смоотита, салати,сладоледи  Laughing

Ами хубаво ,ще отворя акаунт във уебшотс  по-късно ,после ще ви пускам паролата и който иска да качва .
Който не го гони параноя да си ги пуска по нормалния ред разбира се ,не е задължително да се качва  само в този акаунт Peace.

# 36
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тандури, супер идеи, ама аз това не мога да го направя дори и на сън! Simple Smile Много красиви неща, наистина!

Бубка, аз писах за мекици, ама не че ги правя, водя домашните на заведение - небезизвестното из Чикагските ширини Мираж - правят страхотни мекици - точно като на баба. Сигурно са наели някоя Бг баба!

Тези кукли на Ам. гърл за пръв път ги чувам и виждам.  Пу, пу, плюя в пазвата и се надявам момичетата ми да продължават все така да не играят с кукли.

# 37
  • Мнения: 1 777


Бубка, аз писах за мекици, ама не че ги правя, водя домашните на заведение - небезизвестното из Чикагските ширини Мираж - правят страхотни мекици - точно като на баба. Сигурно са наели някоя Бг баба!

Irka благодаря за информацията,аз само вечер съм ходила там.  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 367
W неделя в Чикаго с очите си видях кукла с 2 малки котета за 225$. Близначките (т.е не спешъл едишън) бяха от 150 нагоре,но цените им бяха малко като на манджите в скъп ресторант,не се виждат с просто око Laughing Имаше дете и кукла в 1 одежди,сега като чета и това е част от идеята.Да,баш евала на маркетинга,империя ми се стори,просто не очаквах
*
Поли покетс харесвам,мразя като ги настъпвам нощем,но инак са хитри, учат на разни умения според мен,не заемат място и са заменими ако се загуби нечия глава..

# 39
  • Мнения: 868
миз не са по $200 куклите  ,вървят $ 80-90 ,не е толкова зле работата Simple Smile ,особено ако е за РД или Коледа Peace


Така е. И аз "по-големите"  подаръци ги оставям за празници. Но не е до парите само. Моята е още малка, но знам, че ще трябва да се възпитаме, че не може всичко, което искам или евентуално другите имат да се купува на поискване.  Като ходя в други къщи с деца, се учудвам колко играчки--все представители на поп култура--имат.  Евентуално ще трябва да се "срещна" с този консумеризъм.  Нямам формула за как да обясня кое е полезно, кое е нужно, кое е просто каприз и може и без него. 

# 40
  • Мнения: 940
 
Еххх с  тоя Чикаго ,ще взема да дойда само заради пустите мекици....

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 04:37 от victoria

# 41
  • Мнения: 1 800

Елла също не обича кукли за момента ,сега е на вълна готвене ,по цял ден ни пита кой какво иска да яде , ходи  готви ,бърка в разни купи  ,то са сандвичи ,смоотита, салати,сладоледи  Laughing


Вики, какви продукти използвате за бъркане? Аз купих на ЕйДж тигани, тенджери и лъжици за РД, от тогава шкафовете ми са като аптека Laughing , но иска детето и нещо да "готви" в тях. Сириъл и фиш кракери, спрях да давам, че като ги залее със сос(ака вода) и става една  Crazy

# 42
  • Мнения: 940
Аааа Бенс ...няма нищо истинско , купила съм и едни от тези пластмасовите изкуствени плодове зеленчуци и има един дървен кит в който има изкуствен хляб ,салами ,още плодове.... Има една малка кухня със печка ,микровъл..., миксер  в който уж прави смуутита.Разнася повечето пъти празни купички и ни кара да пием каквото сме си поръчали Laughing И ние   Уау-каме  и  Ах-каме колко е вкусно. Тя също си прибавя неща от други играчки ,примерно има едни пласмасови  буквички със магнит отзад ,тя ги ползва за супи, даже слага вътре гледам парченца хартия и бърка . Simple Smile
Аз ако и дам да прави бъркочи с истинки храни ...леле малеее, сигурна съм че ще е кеф до небесата  ма не ми трябва още работа,стига ми че рисува с водни боички и се маца подобаващо.
Охх сладък ЕйДж вече и той ли готвач стана Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 948
Антон всичко готви: тези магнитените букви, едни пластмасови риби, строител, даже хората от влакчето. Скоро беше завил една риба в лист хартия, точно като във фолио, печена на фурна  Mr. Green Има едни дървени храни (домат, морков), които по средата са с лепки и се режат "наистина," и тях ги кълца.

# 44
  • USA
  • Мнения: 559
Клерет, честито! Много години щастлив семеен живот ти пожелавам!  Hug
Феята, радвам се, че пак се появи!
Аз много харесвам Американ гърл, но аз ги познавам отблизо, така да се каже. За мен имат може би най-добрият бизнес модел в индустрията. Много хубава компания. И продуктите им харесвам, защото поне имат някакъв образователен елемент, също имат много хубави книги.

Общи условия

Активация на акаунт