Слънце жарко вън пече, на MAРТенчето лига му тече!

  • 10 264
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 459

И аз дебна някой да напише нещо Simple Smile
явно се къпят и приспиват

# 196
  • Мнения: 267
Ох, такава буря се изсипа при нас  ooooh!,тока спря точно като къпехме малчо,голям майтап падна да се оправяме на свещи  Crazy
Май доста се стресна от гръмотевиците,защото така плака,но поне се измори и сега спинка и се смее на сън  Whistling
Ето една снимка от нас,много подходяща за заглавието http://www.snimka.bg/album.php?album_id=390514&pid=12985542  Whistling
 ooooh! умирам за сън,а има толкова интересни неща в нетаа...  Whistling Crazy

# 197
  • Мнения: 2 495
И аз съм тука Peace
Гледате ли Перла?Лелеее, много ме грабна тоя филм мене... Crazy а актьора русичкия ми иде да го изям... Mr. Green

# 198
  • Мнения: 4 428
Леле, последниет два часа никой не пише  Laughing Явно всички са по задачи с дчурлигата  Laughing

За активната гимнастика, Мира я харесва. С Маги имах една, но тя не обръщаше внимание на каквито и да е играчки и така си стояха всичките. Без значение колко са хубави и интресни  Tired
Та много се чудех дали да купувам сега. Но я взех с нядеждата поне на нея да се залисва малко в къщи. Е, успяваме да постоим там. Сега откакто е на пода е още по-добре.
Ние явно имаме такава, като на оки4  Wink

Като гледам какви мерки коментирате на вашите бебоци, ние скоро няма да ви стигнем  Laughing Мерих я преди 2 дни беше малко над 5,500  Laughing Ама то нормално. Кака й на 1год беше 9кг  Mr. Green Явно и тя гледа да не се излага  Crazy

Аз на срещата в събота няма да мога да дойда, че баща ми е рожденник  Grinning

Сложих и аз някоя и друга снимка в 3-ти месец, че ние скоро ще станем на 4  Laughing Лееекинко се поулях в снимките, ще прощавате  Mr. Green Ама аз накрая видях, че са се събрали толкова много  Crazy Пък аз сега нали ен мога да ес нарадвам на новото фото и щракам ли щракам  Whistling
Там има снимки на активната ни гимнастикаи прословутия ни нов килим за игра  Peace Има ни и нас как си ядем роклите  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=12984755

Хайде лека нощ от нас  Hug

# 199
  • София
  • Мнения: 263
О, не, само не започвайте и Перла да ми хвалите, че заради вас сега гледам 1001 нощи Rolling Eyes Ужассс!

ДА не спамя- ще понапиша още туй- онуй:
Аз не знаех, че в 4ти месец трябва да са двойно на родилното тегло. Уфф- дано сме в норма , ама може и да е без 200-30 гр.  Thinking

dessiss , вие голямо местене сме му ударили- браво!
Линка бубулинка Hug

Мойто пък още не ще да заспива!!! Няма биба, няма държане за ръчичка... Да- и аз да кажа, че без биберон рядко заспива- ако се случи- то ще  е на ръце Blush
Галина- дай ми мейл на лични- да ти пусна една снимка. Все забрявам да ти кажа, че от от моя фотоапарат има една снимка на нас двете.

Хайде- лека нощ и дълги сънища  : Sleeping

Ееее, Веси- активната ни гимнастика е същатата Sunglasses
Наистина си се поуляла в снимките- ама лошо няма, де! Ейй- много рокли, много чудо!

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 23:04 от oki4

# 200
  • Варна
  • Мнения: 858
Като няма кой да пише айде и аз да попиша малко....
Изобщо незнам за каква Перла говорите, ама по - добре  Whistling
Днес дръпнахме една голяяяяяма разходка в Морската градина, пихме кафе и гледахме морето. Е, Вики трябваше да се разпише и да я чуят че е дошла, но лошо няма  Joy
После му дръпна един сън, та чак си изпусна часа за баня и ядене  Rolling Eyes Едва ли не почнах да тропам из стаята та да се събуди преди таткото да иде на работа. Събуди се, едно гукане, едни усмивки...изкъпахме се, наяде се, сложих я в леглото и ..... погледа малко сериала "24" и заспа - сам сама в леглото  Whistling  След малко мисля и аз да се хоризонтирам, исках да чета темата, ама нещо днес никой не пише ....
Айде лека нощ от мен  Hug

# 201
  • Мнения: 645
Е хубу де ще пиша, ако е останал някой да чете.
Ужасни сте Crossing Arms! Заради вас сега и аз полудях по един турски сериал Joy, обърках го с 1001 нощ ама се оказа някакъв друг май се казваше "Мелодията на сърцето" или нещо подобно.
Десис браво на вас за преместванията и благородно ви завиждам за разходките в морската.
veselina_s_p страшни принцески си имаш.
GalinaG24 весело изкарване утре Laughing
Линка Буболинка Hug  bouquet

Пишете ме и мен за срещата Peace
 Лека ви  bouquet

# 202
  • Мнения: 151


 Вижте какво открих за сокчетата. Много полезно инфо http://www.moetodete.com/content/view/503/2/

Айде аз се връщам да чета.

Не се отваря .Изписва ми -нямате права да разглеждате този ресурс.Трябва да се идентифицирате като рег. потребител.

# 203
  • Мнения: 660
Само аз явно съм сбъркана, че не гледам сериали... Crazy Ми тези слъзливите не мЪ кефят, кво да правя?!?! Embarassed Ще трябва да се назоря да изгледам поне една серия, белким се зарибя. newsm78 Отивам да спя... Лека...

# 204
  • Мнения: 35


 Вижте какво открих за сокчетата. Много полезно инфо http://www.moetodete.com/content/view/503/2/

Айде аз се връщам да чета.

Не се отваря .Изписва ми -нямате права да разглеждате този ресурс.Трябва да се идентифицирате като рег. потребител.
Аз се регисрирах и пак не стана no

Сериалите и аз ги гледам, без този новия по БТВ - ма като гледам целия форум ги гледа smile3521 newsm62
Чакам Алек да заспи и се тропясвам Tired
Лека нощ и сладки сънища на мами и бебоци Hug

# 205
  • Мнения: 10 031
Ние бяхме на гости, бързам да се похваля.
Тони_ст и Изгубени/Lost ли не ти харесва? Аз съм върл фен!
И Анатомията на Грей обичам, ще взема пак да я изгледам отначало.

# 206
  • Мнения: 108
Добро утро от нас  newsm44

Белла и аз нещо се захласнах по този филм, понеже къпах бебка и поглеждах отвреме навреме Joy
 rusana , veselina_s_p много сте сладки, май е време и аз да кача малко снимки ама докато стигна до там и някой се събужда или реве или иска да яде #Crazy
dessiss края на август ще ходим до Варна може да се видим   bouquet

Хайде хубав ден Ви желая..........

# 207
  • Мнения: 2 495
Добро утро и от нас  Hug

# 208
  • Мнения: 361
Не ви ли се спи????
Гледам ви след 22ч и преди 8ч пишете. Аз по това време съм труп. Сутрин и вечер са ми най-тежките.

ха добро утро сега,
Егати и времето днес, само за спане  Rolling Eyes Елия много обича да спи на хладно, та може и аз да намажа нещо.
за сериалите- и аз покрай вас се запалих с 1001 нощи и преди тях дават един Мелодия на сърцето. Никога не съм гледала сапунки, падах си по Приятели, Али Макбил и нещо подобно, но сега тези ми харесват. Не са сълзливи.

за срещата- много ми се иска да дойда.

Хайде за сега усмихнат ден от нас и  Hug

# 209
  • Мнения: 108
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=12989383 то ни и нас . Тук сме на мойто село Лакатник.

Общи условия

Активация на акаунт