тези хора решават съдбата на децата ни

  • 3 884
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 623
След всяка такава тема се чудя,
къде са тези, които скачат като
ощипани госпожици само при една
обидна дума за скапаната ни държава.
Мен лично ме е срам, че съм българка,
всеки път щом видя подобно нещо,
а още повече ме е срам, когато позволяваме
това да се случва  Naughty

# 31
  • Мнения: 5 710
безкрайно ме вбесяват такива хора.
а този специално и конкретно вреди на страдащи деца, как спи, като знае, че някое дете вие от болка и може да му помогне.
ако имам една тухла ще му разбия главата, честно - изобщо няма да се разправям да го чакам да се сети да напусне или да го уволнят за приказките му.... айде стига търпимост.
на този не-човек му пожелавам едно нещо - да се оплете в собствените си здравни 'пътеки', ама така, че накрая да го изпратят на село да се мъчи, защото по света има и такива случаи.
идиот.

# 32
  • Мнения: 0
Драги дами,само с вайкане нищо няма да се получи! На първо време ,качете го в youtube.com,после ако има някой с възможност да сезира някоя западна медия да го излъчат,нашите дебели глави от петиции и молби не схващат,спомнете си филма за децата в Могилино,как се разбързаха и имаше резултат! Също и в Плевен имаше нещо подобно! Нека да им лъснат задниците/с извинение/,защото   е безчовечно отношението им към съдбата на страдащите! И тоя министър,нямам думи! Първо в youtube,това не е невъзможно,всеки по-грамотен може да го свърши,за жалост аз не мога на тоя етап! И да не се мълчи,трябва да се уличат тия безчовечни индивиди!

# 33
  • Мнения: 4 296
Помня го този.. Невероятно нагъл, надявах се да са го махнали вече, но не било.  Confused

# 34
  • Мнения: 15 619
Последните му думи ме ужасиха, ужасиха.

# 35
  • Мнения: 822
Може и да греша, но в една от петициите в защита на децата в неравностойно положение имаше точка, която изискваше, в управителния съвет на този фонд да бъдат включени и родители на такива деца. Те също да могат да участват при одобряването на кандидатурите... Не зная, как се развиха събитията тогава... Може би pogar има повече инфо...
Гледах репортажа. Наглост и безграничен цинизъм...

# 36
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 761
Ужас, и този човек е лекар.

# 37
  • Мнения: 4 651
Наистина е много нагъл! Фондът кога точно е работел не знам. От години връщат пари в бюджета, за какво се хвали тогава тоя колко събрали?!

# 38
  • Мнения: 838
Може и да греша, но в една от петициите в защита на децата в неравностойно положение имаше точка, която изискваше, в управителния съвет на този фонд да бъдат включени и родители на такива деца. Те също да могат да участват при одобряването на кандидатурите... Не зная, как се развиха събитията тогава... Може би pogar има повече инфо...
Гледах репортажа. Наглост и безграничен цинизъм...
В най-скоро време петицията-

http://www.bgpetition.com/roditeli-na-deca-s-uvregdania-ot-ciala … lgaria/index.html

ще бъде внесена в Европейския парламент,останаха само някои малки подробности.
Използвам случая да помоля всеки,който желае да ни подкрепи-само с помощта на всички ще успеем да променим системата   bouquet

Ниара-благодаря ти за поправката,оправих линка Hug

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 21:40 от pogar

# 39
  • Мнения: 4 138
естествено, ще подкрепим другата петиция, НО.
става дума за конкретен човек, за конкретен фонд, за конкретна случка. и именно заради нея трябва да поискаме отстраняването му.
този човек е нагъл и не е достоен да управлява парите на дарители и тези от нашите данъци...........
той няма място просто там.

# 40
  • Мнения: 6
И аз подписах! Hug

# 41
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Мен лично ме е срам, че съм българка,
всеки път щом видя подобно нещо,
Не ме е срам, че съм българка...но ме е срам, че дишам един и същи въздух с подобни тлъсти гнусари.  Rage

Във всяка нормална държава, човек който смята, че парите за лечение на деца са "прахосани" е политически труп на секундата.

Кажете как да помогна.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 23:25 от Делфина фон Ю.

# 42
  • Мнения: 4 892
Според това говедо да дадеш шанс за лечение на дете е прахосване на пари.......

Тоя трябва да се разкара. Да си разкара самодоволната мутра.  Close

# 43
  • Мнения: 776
Такива чудовища нямат страх от Бога, като че ли майка не ги е раждала и деца нямат, като че ли нищо не може да им се случи в този живот и са недосегаеми  ooooh!
Най-вероятно господина /не го наричам доктор, защото за мен не е доктор!/ е удобен и затова е на този пост.
Сърцето ми се свива от мъка при мисълта за всички тези дечица и за техните родители, а безпомощността е най-ужасното чувство в този случай. Как да се преборим с такива бездушни чудовища. И не е само този, има и много други такива.
Ужасена съм, вече и аз не се гордея, че съм българка, а мислех, че никога няма да почувствам или кажа такова нещо  Cry

# 44
  • Мнения: 4 138
някой може ли да пусне линка във феисбук.
има ли начин да се направи превод и да се добави.............
как може да се качи в ютуб.

популяризация му е майката...........

Общи условия

Активация на акаунт