Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 607
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 199
И мен наричаше '' Мила майко '' Heart Eyes Разкошен човек и лекар, да ни е жив и здрав, няма вече такива лекари и Човеци!

# 151
  • Мнения: 30
Аз не съм доволна от него, взе ми направлението и никакво внимание макар че съм имала голяма раничка и цитонамаската ми е III A група. Ще трябва май да се обърна към друг лекар.

# 152
  • Мнения: 32
 А за проследяване на бременност или профилактичен преглед е било направлението?Питам,защото ми предстои профилактичен преглед и цитонамазка,а когато проследявах  бременност бях доволна от него.

# 153
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте,

можете ли да ми кажете дали д-ра има частен кабинет или преглежда без направления и т.н някъде? Бременна съм в 5 месец, записана съм на ЖК в Майчин дом, не искам да си сменям доктора по скоро искам да чуя още едно мнение.

Много благодаря!

# 154
  • Мнения: 514
Не знам дали има частен кабинет, но можеш да си запазиш час на регистратурата и да си платиш прегледа. 30 лв е

# 155
  • София
  • Мнения: 49
Не знам дали има частен кабинет, но можеш да си запазиш час на регистратурата и да си платиш прегледа. 30 лв е

Благодаря за отговора!

Хубав ден!

# 156
  • Мнения: 33
Привет, момичета..

Бременна съм !!! И съм щастлива.
Живея в София от 7 години, но когато разбрах новината  бях в провинцията при роднини, нямах търпение и веднага отидох на лекар. В 6 седмица съм. Там лекарката ми каза, че е прекалено рано, да направя втори преглед около 13.09.2014г. Тогава по моите изчисления излиза, че ще съм в 8-9 седмица.
Изчетох коментари за д-р Папукчиев, разпитах тук-там и мисля, че направих своя избор за водене на консултации по време на бременността. Още повече ми е удобно, тъй като живея в Младост.
Въпроса ми обаче е тогава - на 13.09.2014 ли трябва вече да съм взела второто направление от ЛЛ, с което всъщност избирам д-р за водене на консултации или да направя един платен преглед при него, за види дали всичко е наред и какво следва от сега..
Първа бременност ми е и без срам заявявам, че почти нищо не знам. Освен това съм бивш спортист, имах добро здраве и освен профилактични прегледи, почти не съм се сблъсквала със здравната ни система.

# 157
  • Мнения: 30 162
Monika1604, честито! Лека бременност и здраво бебче на финала!

Трябва да се обадиш на д-р Папукчиев, за да разбереш дали може да ти води бремеността, защото е много запълнено при него. Най-добре върви до кабинета и говори лично. Много добър лекар и прекрасен човек, нещо рядко срещано в днешно време...
Само добри думи мога да кажа за него.

ПП: Позна пола на бебето в 8-ма г.с.  Wink

# 158
  • София
  • Мнения: 158
Д-р Папукчиев ми проследява и двете бременности. Няма добра апаратура и не вижда подробности, които ясно виждат с по-добра техника негови колеги/ не позна пола на бебето до 8 м/. Иначе е много внимателен, акушерката също е много приятна жена.
През втората бременност всеки път ме гледаше на ехографа, за разлика от първата, когато го направи само 2 пъти за 9м, защото така се полагало по пътеката от Касата/но това беше преди 8г./. Дава всички направления, които "се полагат". Не насърчава и не информира за възможностите за биохимичен скриининг, 3Д ехографии, фетална морфология. Иначе се старае, загрижен е, разяснява и отговаря на всички въпроси.

Последна редакция: пн, 25 авг 2014, 22:29 от Коти

# 159
  • Мнения: 514
Апаратурата я смениха преди два месеца.

# 160
  • Мнения: 33
Апаратурата я смениха преди два месеца.


Това със сменената апаратура още повече накланя везните да избера него.
Притеснявам се само дали ще ме приеме,след като казвате, че е много натоварен графика му.. Смятам след 1-ви септември да посетя поликлиниката и предполагам на регистратура бих могла да запазя час.
Много малко знам за добрите гинеколози в София, а за д-р Папукчиев чувам само хубави неща...Еее, разбира се не може да бъде любим на всички, но до колкото събрах информация е голям професионалист, пък аз точно това търся.

# 161
  • Мнения: 62
Д-р Папукчиев е мой генеколог от 7 год. Следи и двете ми бремености. Уникален лекар. Внимателен, човечен. При него ходят много мои приятелки без да са бремени. Рядко се срещат такива доктори като него.

# 162
  • Мнения: 514
Досега не съм го питала специално дали може да ме приеме да ми води ЖК. По-добре се обади по тел на регистратурата да си запазиш час. Часовете се дават с около 2 седмици напред.

# 163
  • Мнения: 33
Досега не съм го питала специално дали може да ме приеме да ми води ЖК. По-добре се обади по тел на регистратурата да си запазиш час. Часовете се дават с около 2 седмици напред.


Благодаря, момичета.
Като запазя час ще драсна няколко реда да кажа какво се е случило Wink

# 164
  • Мнения: 33
Днес бях на преглед при д-р Папукчиев.... Страхотен човек.
Не съм вярвала, че има такива лекари. Да бъде здрав.
Още щом погледна монитора и извика "лелееее ,лелеее какъв голям мъж имаш в корема си" Simple Smile)
Не спря да се шегува, изобщо не се притеснявах. Страхотен е, страхотен... Ще ме води и занапред.
Днес прегледа си го платих, тъй като не бях сигурна дали ще бъде съгласен да води консултациите, но без да се налага да повдигам въпроса дори ми каза, че на 17ти октомври трябва отново да отида с направление, за да ме запише.
Бях се притеснила толкова много, а ето, че е нямало за какво.
В крайна сметка го попитах мъж ли ще си имаме, а той каза " ееее, все някога ще разберем, не бой се Simple Smile"
Надявам се всичко в бъдеще да върви по мед и масло, каза ми прекрасни неща, чухме сърчицето, каза, че бебето се развива добре. Като излязох от кабинета си казах "Благодаря ти, Господи" ..

Общи условия

Активация на акаунт