Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 606
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 30 161
Моника, радвам се за теб! Ще се увериш, че е страхотен човек и добър специалист.

Пари изобщо не ми е искал, дори му беше неудобно да приеме почерпка, след като родих.

# 166
  • Мнения: 4 199
Ей, родих и забравих, но не ми се отписва от темата. Обичам да си спомням и да чета за този човек. Дано още дълги години дарява добра дума, спокойствие на бъдещите майки и все така обстойни прегледи!

# 167
  • Мнения: X
Ей, родих и забравих, но не ми се отписва от темата. Обичам да си спомням и да чета за този човек. Дано още дълги години дарява добра дума, спокойствие на бъдещите майки и все така обстойни прегледи!
И аз така!  Grinning  Точно 5 години минаха от първата ни среща...

# 168
  • Мнения: 3
Не знам какъв добър лекар е този Папукчиев, но такива проблеми имам сега, че ви е бедна фантазията. Аз ходих на нормални прегледи при него преди да забременея и бях доволна от доброто отношение. Поради тази причина го избрах за женска консултация. На 23 години съм бременна в 6-ти месец с дете с лицеви аномалии и с размиване на мозъка. Д-р Папукчиев изобщо не ме информира, че феталната морфология е изследване, което се прави 3 пъти по време на бременността като първия е 11-13 седмица. Още тогава проблема ми е можело да бъде видян тъй като детето изобщо няма кост на носа и това се вижда още в първите седмици. Има и друга аномалия - двойна уста. Сега съм в чужбина, защото съпруга ми е чужденец и реших да си продължа бременността тук. Тук ми направиха фетална морфология и е повече от ясно, че това е плод с увреждания. Много лекари го потвърдиха. Бременността ми протича без проблем и поради тази причина според мен в България просто не ми обърнаха внимание. И  нищо, че това изследване не е включено към здравната каса, аз трябва да знам, че то съществува и не съм съгласна, че сама трябва да се информирам за него. Че той за какво е лекар като не ме информира и не ми казва. Това е пълно нехайство и безобразие. Сега не знам какво да правя заради това, че просто всеки си мълчи и нищо не казва и те възприема като общ случай. Тук ме попитаха 1000 пъти дали нямам такова изследване от 13 седмица и аз ги гледам като теле в железница....

# 169
  • Мнения: 41
Здравейте, търся си лекар да ми води ЖК. Дали все още записва този доктор за ЖК. Ходя си на частно, при лекарят, при когото мисля да раждам, но ми трябва и лекар за ЖК. Пък, и второ мнение никога не е излишно.

# 170
  • София
  • Мнения: 982
Записва да, но много трудно с часовете. Попитайте на регистратурата на поликниниката.

# 171
  • Мнения: 41
Благодаря!

# 172
  • България <3
  • Мнения: 327
На кой телефон да си запиша час?

Последна редакция: сб, 21 ное 2015, 18:14 от Стeлияна

# 173
  • Мнения: 4
Здравейте, някой знае ли др. Папукчиев кои дни приема?

# 174
  • Мнения: 1 532
в 216 кабинет е понеделник, вторник и петък смените му са сутрин до към 13 и 30 май , а в сряда и четвъртък е с бременни в кабинета зад поликлиниката

# 175
  • Мнения: 4
в 216 кабинет е понеделник, вторник и петък смените му са сутрин до към 13 и 30 май , а в сряда и четвъртък е с бременни в кабинета зад поликлиниката

Много благодаря Simple Smile

# 176
  • Мнения: 330
А знаете ли как стоят нещата при него а болничните ..... В 7 месец съм и незнам дали няма да ми откаже

# 177
  • Мнения: 42
Здравейте.
Виждам, че последното мнение за д-р Папукчиев е от миналата година. Някой ходил ли е скоро и може ли да сподели мнение? Става въпрос за проследяване на бременност.
Благодаря.

# 178
  • Мнения: 1 532
Чудесен е за проследяване на бременност по здравна каса, но за всеки случай си ходи на частно на ФМ и на БХС

Лека бременност

# 179
  • Мнения: 42
Благодаря много!

Общи условия

Активация на акаунт