Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 190
  • 816
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 52
Честито мила  Hug
Наистина е много трудно да повярваме, че това се случва и на нас.
Много съм щастлива. Толкова се радвам за теб. Grinning Grinning Grinning

# 796
  • Мнения: 851
Момичета днес е ден , който трудно мога да опиша с думи .Сега се прибирам от клиниката ЧХГ на 15-ти ден 419  Laughing Още ми е  Laughingрудно да повярвам , че това се случва на мен  Laughing
Ей момиченце, аз като говоря не приказвам  Wink .... А искаше да чакаш още 1 седмица.  Добре че са ти се запалили "фитилите" вчера !ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ ЗА РЕЗЗУЛТАТА ТИ! СУПЕЕЕЕЕРРРРРРРР !!!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug
Мечтите се сбъдват, момичета! Трябва само да вярваме! Видя ли, маринексче! Сега много се пази, много! След седмица ще може да видите точица/точици .
Сега ти честитя и от сърце ти пожелавам най-прекрасните 9 месеца от тук нататък!
mozzi, Прегнила и Овитрела са препарати, които се ползват за таймиране на овулацията. Именно за това се поставят в един конкретен момент (след като реакцията на яйчниците е била следена стриктно последните 5-6 и повече дни). 36 часа след поставяне на инжекцията фоликулите достигат зрялост (не всички разбира се, а онези, които са достигнали до определени размери) и може да се премине към пункция. Не се притеснявай, а се довери на док Simple Smile
Относно пълната почивка след пункция : аз лично си стоях вкъщи 5-6 дни, но съм си оправяла къщата и съм се занимавала с леки домакински дейност : пране, почистване с прахосмукачка, парцал и прах, готвене, простиране. Но само до тук. Избягвах безразборен контакт с много хора тъй като един вирус може да обрече всичко на провал. Аз не ходих на работа, тъй като беше февруари и имаше много грипове. Така че се пазете най-вече от болести, а ако имате възможност да си полежите вкъщи 5-6 дни и да се поглезите - направете го. В никакъв случай обаче това не е критерий за успеваемост.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 12:06 от Cho_ko

# 797
  • Мнения: 271
маринекс, бравоооо, тихичко честито   bouquet
Много се радвам за теб  Grinning Страхотен резултат. Мисля, че е време ти да пуснеш новата тема, тебе чакахме  Wink Hug

# 798
  • Мнения: 608
Marinex, честито и от мен, представям си колко си щастлива. Лека и успешна бременност Peace

# 799
  • Мнения: 339
Маринекс,честито сега само почивка и след 9 месеца едно или две newsm30

# 800
  • Мнения: 419
Маринекс, честито мила! Лека и безпроблемна бременност!

# 801
  • Мнения: 3 246
Маринекс и тук едно огромно Честито  Hug  bouquet толкова се радвам на твоята новина, леки ибазпроблемни девет месеца и нали знаеш  пожелавам ти поне по едни розови и едни сини гащи  Hug Praynig Praynig Praynig

# 802
  • Мнения: 3 294
Маринексче , мила , толкова се радвам за теб , плача от радост предполагам заедно с теб , ако щеш ми вярвай последно време много те мислех и имах предчувстие за твоя успех . Пожелавам ти двойна радост  Hug Hug Hug

Ох много се развълнувах

# 803
  • Мнения: 215
marinex ГОЛЯМО ЧЕСТИТО и от мен.ГОСПОД си знае работата,пожелавам ти леки 9 месеца,и накрая един или два ревящи резултата newsm04.
Ilitaaa и mozzi късмет милички и дай БОЖЕ резултата на marinex newsm68 EFP
ioli78 скоро да ни зарадваш с тези биячета палците са до дупка. newsm44 stork-boy stork-girl
Renata2002почивка му е майката работа ще има и занапред. Praynig
 Hug
 Hug кажи нещо за бебчо.
На всички мацки хубав ден и хеййййй Септември скоро ще дойде smile3521

# 804
  • Мнения: 215
НВИ въпроса за бебчо е към теб как е рита ли вече smile3521

# 805
  • Мнения: 1 715
НВИ въпроса за бебчо е към теб как е рита ли вече smile3521

Да,рита  Simple Smile  Вярвам,4е един ден и вие ще усетите това щастие,Господ ще чуе молитвите ви,както 4у моите  Praynig
Успех,мили4ка  Hug

# 806
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Маринекс, Честито и тук!!!   bouquet
Много, много, ама много се радвам за теб, момиче! Браво за позитивизма и вярата, които струяха от теб през последните месеци! Само така! Това е пътят към успеха! Една силна, задушаваща прегръдка от мен  Hug

# 807
  • Мнения: 1 365
 Hug   Hug  Hug
Маринекс, разплаках се като прочетох за положителния резултат!!! Честито и леки 9 месеца и да се пазиш!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 808
  • Мнения: 215
Благодаря НВИ дано.

# 809
  • Варна
  • Мнения: 730
"Май е време за нова темичка   Хайде някое успяло момиче да се погрижи , че да имаме късмет и ние "

Маринексче, мисля, че вече знаеш отговора кой ще пуска темата  Hug
Чакаме я с нетърпение!

Общи условия

Активация на акаунт