ЮЛИ 2009. Тема 52

  • 12 204
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 793
toni4ka_86  и ние сме така  Joy  Тя май иска да си свари внучето newsm78  То вярно че бебенцата ще са изнежени...ама чак толкова. Голямо престараване от страна на свекървите Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 3 581


Няма как да истипосаш юлско бебе с ръкавици и терлици.  Laughing

[

АА, ръкавички ми казаха задължително, че бебето се драскало Thinking

# 47
  • Мнения: 72
lilcho13 - много ми хареса, това което си купила Simple Smile супер сладурско е, само че изписването ще ти трябва и една пелинка да го завиеш и шапчица, поне така си мисля. А за ръкава според мен с къс- защото поне в МД ги изписват в 2 на обяд, и ако е юли пък съвсем ще е топло.
Честито на мамата, която вече се радва на бебенцето.
Юлско бебе - честито и на твоята приятелка, как се казва бебока, да е живо и здраво и много да я радва.
Днес си е доста топло, аз цял следобед спах , и вчера много спах - нещо тези дни много изморена се чувствам , а нищо не правя.
Според вас дали мога да отида този уикенд до Пловдив, без да се притеснявам че ще родя по пътя- термина ми е чак на 12.07 и нямам признаци да раждам скоро май.
А за списък, предполагам че като се родят бебенцата и се попълнят, ще се разбере, кой не влиза. А аз как мога да се запиша в него защото ме няма?

# 48
  • София
  • Мнения: 19 249
И аз мисля, че специалните комплекти за изписване са излишни. Което не ми попречи да купя едно такова нещо от Вис Виталис, но поне не е скъпо и е приложимо и за по-нататък. Но има едни ританки без пета, жилетче, лигавник, които изобщо не ми трябват - по-добре да бяха сложили едно боди, вместо бели гащи  Sick
Изобщо не се натискам, ама никой от свекърите досега не е питал нещо да купува ли, какво ни трябва... ще ми се донесат накрая с нещо абсолютно ненужно и по този случай ще ги чуе и глухият цар Laughing Може пък да съм ги наплашила, ха-ха, гледам че сте доста по-млади от мене и сигурно затова свекървите се натискат да увиват бебчетата. Между другото, не е изключено да уцелим по-хладни дни за изписване... някой ми каза, че прогнозата била за горещ юни (познаха!) и за дъждовни юли и август.
Мама Диди, обясни му на човека, че всяка сутрин си надуваш корема с компресор и така излизаш

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 18:09 от Cuckoo

# 49
  • Мнения: 2
Стеф, благодаря за новата темичка. Само положителни емоции да има.

Юлско бебе, честито на приятелката ти! Да са живи и здрави !  newsm51

Мама Диди, ужас ! Пълно е с психопати.   perko  Дано наистина да не го срещаш повече този.  bambam

# 50
  • Мнения: 793
За пеленката и шапчицата съм съгласна...но се чудя за ръкавичките newsm78

# 51
  • Мнения: 232
Честит  Георги на Петя Никова!
Днес верно е по-свестен ден.
За изписването - ние сме с гащиризонче памучно, но ако е 40 градуса може да сменя в последния момент с нещо по-късо. Комплектите и друг път сме ги обсъждали - ми то вътре има дрехи за всеки сезон... и съответно половината ще останат необлечени понеже като дойде време за тях няма да стават. Ръкавички и аз нямам... може би това ще  е едно от нещата купени в движение.
Утре съм на кръв и урина и си взех вече направлението за болница  Crazy
Някой питаше за левкоцитите - винаги така става, на мен даже ми излезнаха съвсем мъничко веднага след измиване, но ако си се измила преди няколко часа - ужас - само може да се наплашиш, че имаш 1000 болести. Това е понеже урината се допира до повърхността а там има останало течение малко и т.н. и просто не може съвсем без...

# 52
  • Мнения: 49
Да се запиша и аз в новата темичка. Първо честито на мама Петя, да и е жив и здрав Гошко и много да я радва.
Аз вече съм купила почти всичко. Остана ми само козметиката, но за нея мисля да се консултирам с педиатъра. Майка ми ме ядоса преди малко и то доста. Все много знае акъл да дава.

# 53
  • Мнения: 7
Аз съм приготвила дрешки за изписване и за двата случая (горещо или студено). Ще видим накрая кои ще ми трябват. Ръкавички нямам все още, ама ако много се драскаме може да поръчам да ми купят. Но в крайна сметка това са нашите бебета и колкото и добронамерени съвети да дават важното е ти как усещаш нещата. Дори и да бъркаш ще си е твоя грешката, но така и ще се научиш.

# 54
  • Мнения: 793
Аз си мисля че колкото и да е студено по малко от 27-28 градуса няма да е  newsm78 Моя резервен вариант е само смяна с по плътна пелена

# 55
  • Мнения: 1 208
Момичета,как ще е студено на бебчетата при условие,че са облечени и са завити с пелена -навън все пак е лято и всеки ден става все по-горещо.Аз исках да е нещо с къс ръкав но в комплектите нямаше такова.Бодито беше с дълъг ръкав и костюмчето също - но аз ще сложа друго боди с къс ръкав.

# 56
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от мен в новата тема!Стеф,   bouquet
Честито бебенце на Петя Никова!Да расте жив и здрав малкия юнак за радост на мама, тати и батко  Hug Hug Hug
Честито бебе и на приятелката на Юлското ни бебе!  bouquet В тоя ред на мисли, Юлско бебе, мерси че ме мислиш.Не съм се притеснила за себе си около информацията за Мимето, ще се притесня в понеделник ако видя че не е наддал както трябва и най-вероятно ще полетя към София  Rolling Eyes Confused Дано не се стига до там, разбира се.Много ми се иска да расте, макар и не много, но редовно.Не искам да раждам Крали Марко, но не искам и да седи в кувьоз Rolling Eyes
Мама Диди, кви са тия перковци  Laughing Имаш преживявания ти, не е като да нямаш  ooooh!
Аз пуснах преди малко първата пералня с бебешки дрешки, имам дрехи за още 1 поне  Crazy
Писах току що смс на Мимето, надявам се скоро да ми отговори и веднага ще ви пиша.А Вини не ми е искала телефон, може би го е записала онзи ден като го давах, дано  Praynig
Някой беше питал за мазило за хемороидите - пак да кажа, аз съм много доволна от Пайлекс, на билкова основа е, струва 2-3лв, и след 4-5дни мазане приятеля изчезна.От тогава не се е появявал.
За водата след нормално раждане знам от майка ми, че не трябва да се пие непосредствено след това, защото тя е погълнала голямо количество вода и корема й не се е прибрал, след като ме е родила мен Rolling Eyes Но все пак се консултирайте с лекар Hug
Е, това е от мен засега  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 651
Какво става с viny и Мимето?Нещо никакви новини  ooooh!
Дано всичко да е ОК  Hug
Абе и аз много се чудя за тези шапки...тя тая в комплекта е тънка ама....

# 58
  • Мнения: 194
Аз за изписването да споделя - и преди и сега мисля пак да е така - само мама, тате, бебе и тогава бабите ни бяха а сега май само 1-та ще дойде...не искам приятели и 100 човека, тогава исках само да се прибера по най- бързия начин и предполагам пак ще е така...
Таткото си беше вече отпразнивал подобаващо, сега не знам дали ще иска, но както иска...вероятно ще празнуват вкъщи докато мен ме няма...и по-добре...а приятелите почнахме да каним след 30-тина дни, но не на куп, а семейство по семейство...
Аз единствено исках спокойствие, но то си е до човека явно...

А иначе ходих днес на консултация, но все едно не съм била...само 45-дневния болничен си взех и толкоз...ни изследвания, нито бебето гледахме, нищо...разочаровах се, доки се извини с това, че в момента лимита й бил изчерпан и записахме час за след 2 седмици - тогава сме щели да правим всичко..."поживем - увидим..."
Вкиснато си ми е, така като си в неизвестност си е кофти...не знам дали всичко с бебка е ок, или не е ...дано притесненията ми са неоснователни, де...Да видим на 1-ви юли какво ще ми каже...
приятна вечер момичета Hug

А, искам да предложа да не махаме от списъка никой...какво пречат, може само да четат момичетата...Аз например в темата на Симона почти 2 години не бях писала, но сега пак си я следя и ми стана приятно, че ме има в списъка...

# 59
  • Мнения: 3 092
Честито бебе на Петя и от мен!
Честито и  на приятелката на Юлско бебе!


Аз се сварявам в жегите , имам и ужасно главоболие , та направо едва гледам.
Поради тази причина няма какво да пиша  Tired

Общи условия

Активация на акаунт