Раничката стегнах аз,вече съм във ТРЕТИ клас/25/

  • 20 852
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 686
Привет на всички! И ние са справяме добре с четенето. Поне за сега не ни е омръзнало съвсем, но игрите са с предимство.  Sunglasses

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Бре какви деца!!! Ние сме на първата книга от списъка още...  Whistling

Много хубава тема, весела и почивна да е!

# 17
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте!
Да споделя и аз. Моето хубаво слънчево момче прекарва ваканцията при баба в малкото градче. Там си има компания от 7-8 дечица: братовчеди и приятелчета. Ваканцията си е празник!!!  До сега е прочел "Мечо Пух". В момента чете "Том Сойер" - нея сам си я е избрал, нямя я в списъка.

# 18
  • Мнения: 7 159
Моята дъщеря сега ходи на плаж с "бавачка" - момиче от каратето. Купонясват, пазаруват, готвят, четат книги и се готвят за състезанието по ката. Мисля, че това ще и е най-забавната част от лятото Simple Smile защото мацката е страхотна - хем достатъчно отговорна, хем весела и в добра връзка с детето в себе си.
В момента чете Хари Потър 4. На книгите от списъка изобщо не знам ще им дойде ли реда...

Ех Варна,ех ех!!!
И аз искам Хари Потър на плажа  да чета с кеф!

Никой ли не решава задачки???

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Крисо вече прочете "Карлсон, който живее на покрива", почти приключи "Карлсон от покрива отново лети". Изобщо, на вълна Карлсон сме. Сега си е приготвил басни - купила съм му едно сборно издание с басни на Езоп, Лафонтен, Крилов. Струва му се страшно примамлива книжката, защото басните са кратички и е пълно с картинки. Simple Smile Читателски дневник утре ще купя и ще започва да описва книжките, че като се натрупат и виждаме зор.

Ваканционните учебници не ги е докоснал. Започнал е само ваканционната работа по английски, и то защото ходи на уроци по английски и там са я започнали. Останалите неща дори не му е минало през ума да ги отвори. Смятам сега да не го притискам. Нека поне месец от ваканцията да мине и тогава ще започнем с помагалата.

В неделя заминава с баба си на малка почивка и там ще мога да го контролирам само дистанционно, така че ще си отдъхне малко.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 804
Здравейте и от мен.
Не съм писала скоро,но не съм ви забравила. Радвам се,че всички сте добре и се надявам дечицата хубаво да си починат през ваканцията.
Моя днес замина с баба си и дядо си на почивка. Взе една по-дебела книжка (излишно е да казвам,че не е от списъка за трети клас) и каза,че това ще чете. Иначе преди чете "Лукчо",ама нещо не му допадна много-много.

# 21
  • Мнения: 2 282
Никой ли не решава задачки???
Цъ!  Mr. Green

Ако знаеш колко ми е драго  Grinning

# 22
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Докато беше в къщи, Саши решаваше по 1 стр. задачки от любезно предоставените от dideva. Баба му  "развали дисциплината" и независимо от огромната скука, която го беше налегнала, на село не реши ни една задача. От днес пак започва тормоза  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 168
Моето девойче утре приключва с лагера към Центъра за творческо обучение и иска да отиде при баба си в Пловдив. А Пловдив през лятото... Може би само в Русе е по-горещо.

# 24
  • Мнения: 1 608
Записвам ги на спортен лагер от юли, да им оцветя малко лятото ...... пък за книгите ...... като остане време.
Разкажи за лагера, моля.
Доро, аз много ви завиждам за родни балкани.
Никой ли не решава задачки???
Аз съм срложила за разнообразие и от задачките на дидева.

# 25
  • Мнения: 2 803
Ние задачи не решаваме, но с радост чете книжки. Независимо, че се връща изморена от дневните екскурзии сяда да чете. Нямала търпение да разбере какво щяло да стане. Не я насилвам ако каже, че дадена книга не  й е интересна. Сега и предстоят последни участия от народните танци и театъра, другата седмица са на Блачик на Международен театрален фестивал. И вече почивка и за мене.

# 26
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Разкажи за лагера, моля.

Лагерът е този:

http://www.asport-bg.com/lqtna_sportna_zanimalnq.html

Миналата година изкараха целия август и останаха  доволни. Програмата е много разнообразна. Батковците и каките - симпатични. Дори и аз мисля да се включа в един уикенд на палатки на Седемте рилски езера  Grinning.

# 27
  • Мнения: 1 103
Привет и от нас ние вчера се завърнахме от 18дневна почивка при баба в София .Беше го записала в 56-то на плуване (супер било).Като се прибра цял следобед бяхме на парка кара колело игра си с децата .Засега сме прочели само басните на Лафонтен ще ходим да я връщаме в библиотеката и да си вземем тази за Лукчо.
Лек ден на всички  Hug

# 28
  • Мнения: 688
Здравейте в новата ваканционна тема  Simple Smile
Имам един въпрос за МАНТУ - след колко дни се отчита резултатът от пробата и ако е отрицателен кога най-късно може да се постави реимунизацията?

# 29
  • Мнения: 1 608
На 72-я час се отчита, ремунизация не знам.
На кой от двамата ще правите проба?

Общи условия

Активация на акаунт