Тайната на дългата и здрава коса - 69

  • 33 574
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 159
Lexie, косата ми е с тънък косъм, но сравнително гъста. Определям я като нормална към суха.

Преди всяко миене, тоест два пъти седмично, правя маска с тривитаминол или масла. Важно уточнение е, че не ползвам сешоар, преса и маша. Забелязвам, че след измиване косата ми изглежда добре. Но след това се "изсушава", особено в краищата. Затова всеки ден след разресване нанасям по нещо леко. Най-много съм доволна от кератина, но ми е доста неикономичен. Спрей съм ползвала на "Gliss Kur", както съм пробвала да пръскам косата и с розова вода. Трябва да похваля и флуида на "Gliss Kur", много приятна консистенция и страхотен аромат. Подхранва, без да омазнява и утежнява. На още влажна косата нанасям в краищата и леко по дължината. През следващите дни след разресване слагам само на краищата. По този начин косата ми изглежда добре. Много дълго стана, но се надявам да съм отговорила на въпросите ти. Ако има още нещо, питай спокойно.  newsm53

Днес видях шампоан "Нивеа" за къдрава коса в центъра. Някой ако се интересува къде е магазинът ще обясня на лични.  smile3521

Фльор, като цяло не съм фен на ампулите. Преди няколко години съм си взимала с плацента и да, при мен беше по същия начин.  smile3506

# 226
  • Мнения: 16
black_ice, мерси. аз вече я сложих, изсуших се, но ми стана много лека косата от него, все едно нямам коса :O
също мерси, че сподели също какво ползваш, дори си го запазих като текстов документ, може да взема някоя идея Grinning

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 23:27 от Фльор

# 227
  • Мнения: 159
Фльор, чак пък толкова.  Embarassed

Аз по принцип съм много обстоятелствена. Все пиша едни дълги постове, след което трия ли, трия. Те пак са си дълги, за което се извинявам.  newsm53

Ти да видиш зимата колко продукти ползвам...сигурно мога с часове да се обяснявам...

# 228
  • Мнения: 246
Здравейте момичета  Hug Минавам да ви поздравя и да видя как я карате  Grinning

# 229
  • Мнения: X
 wavey Здравей! Ами как - по старому. Все по-хубави и по-хубави коси си отглеждаме....  Flutter Wink

# 230
  • Мнения: 246
Браво на вас  Hug Продължавайте в същия дух   bouquet

# 231
  • Мнения: 16
black_ice ее, как ще триеш, няма да триеш Grinning аз харесвам всичко да си е написано като хората, описателно, вместо 2-3 реда само. Предполагам и другите момичета им е интересно. Между другото Мис арк защо не пише вече? Sad Преди беше толкова активна Cry

# 232
  • Мнения: 4 496
  Все по-хубави и по-хубави коси си отглеждаме....  Flutter Wink

Ах, така си е!  Hug

Boyannа   bouquet

Фльор, на мис арк ́и създават заетости...Но ви чете. Hug

Редактирам, за да кажа, че за моята коса по-добър от Нивеята за къдрава коса няма. Ня- ма! Crazy

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 14:43 от ♥ Logan ♥

# 233
  • Мнения: 16
мен ми се омазнява косата от него Sad всъщност от всички Нивеи ми се омазнява.

А кератинът може ли да се използва без косата да е увредена, боядисвана или изтощена?

# 234
  • Мнения: 2
Никога не съм харесвала как ми се отразяват продуктите на  Нивея и Глис кюр направо се учудвам от добрите отзиви,защото повечето около мен не ги харесват,но пък не видях прероръки за Пантен,който на мен от масовата козметика ми се струва страхотен

# 235
  • Мнения: 5 173
Здравейте момичета  Hug Минавам да ви поздравя и да видя как я карате  Grinning
Снимките от сватбата къде ги забрави Thinking Mr. Green?

# 236
  • Мнения: 1 282
Никога не съм харесвала как ми се отразяват продуктите на  Нивея и Глис кюр направо се учудвам от добрите отзиви,защото повечето около мен не ги харесват,но пък не видях прероръки за Пантен,който на мен от масовата козметика ми се струва страхотен

За моята коса Пантен си остава най- добрата марка от всичко, което съм ползвала мисля. Наложи ми се да си измия косата с шампоана на Клоран с хинин и просто бях очарована. Не се сдържах и си взех. Той е втори в списъка ми след шампоаните на Пантен.

На мен Нвеята също ми омазнява косата.  newsm78

# 237
  • Мнения: 1
anastangelche   и аз съм на същото мнение за пантена Hug

иначе и аз наскоро си купих Клоран с хинин, даже писах.. ама много ми мирише на мъжки парфюм, така ли трябва Rolling Eyes

# 238
  • Мнения: 1 282
Харесва ми как мирише на мен. Не е на мъжки парфюм. Или поне на мен не ми мирише на такъв.

# 239
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Най-после и аз снимах косата си. Simple Smile Наистина се нуждая от подстрижка,защото краищата стоят като опърлени от цъфтежа.Ето:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1819/549188117395464266124603 … 3nkbCeewbBWpH.JPG
Тук е мокра
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2758/144351305664804946212460 … CT8K6k8GgnLQp.JPG
А тук навита с ролки
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2657/697344211172945150412460 … c174qVavmimdE.JPG

Общи условия

Активация на акаунт