Има ли жена, която не иска да е булка?

  • 7 782
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 757
Мисля, че всяка жена иска да се види с рокля.

Това ми звучи като Всички жени са курви  Laughing Не че по правило сигурно е вярно, но има и изключения. В случая за булките изключенията са доста. И не че някой не е любопитен да се види с булченска рокля. Нямам против да облека някоя даже и да се снимам с нея. Ама да дам цяло стстояние за рокля, която после да подритвам из къщата си...  Naughty Аз съм практичен човек и суетата ми е чужда. Изпитвам ужас от сватба в типичния и смисъл. Моята (за венчавката става дума, защото самото подписване беше месец преди нея), освен че беше без бяла рокля, беше и в тесен семеен кръг в домашна обстановка. И въпреки всичко това събитие толкова ме стресира, че имунитета ми спадна драстично и за пръв път през живота ми се вдигна херпес, който се изяви с последващи яфти, от които 1 месец не можах да се отърва, болката беше ужасна и изобщо това е една от най ужасните болести които съм карала. Даже май ми попречи и на моменталното забременяване (предвид свръх фертилността ми  Grinning), та се случи чак на следващия месец. Големи тържества щяха съвсем да ме унищожат. А колко мразя да съм център на внимание...  ooooh! Даже едва се съгласих да направим рецепция на подписването  с приятелите и родата, но мъжът ми много държеше на това, в Дания е традиция.
Мъжът ми като предложи да се оженим не държеше нито на сватба, нито на бяла рокля, нито даже на халки. Но каза, че аз решавам какво ще се прави. С всичко се съгласих с него, само на халките държах, защото са символ за цял живот. Освен това малко странно ще е да те венчаят без да ти сложат халка.

# 196
  • Мнения: 2 757
И аз не исках. Затова сватбата ни беше доста нетрадиционна. Не са ме искали, нямаше годеж. Когато запознахме родителите на вечеря у нас, им казахме, че са поканени на сватбата ни след 2 месеца. Те бяха така:  #Crazy На сватбата нямаше дандания, съседите дори не разбраха.
Никога не съм си мечтала да съм в бяло, да има някакви кичозни украси и прочие традиции.

Аз бях с бели дрехи, панталон и ризка, тип потник и то само защото свещеникът каза, че е хубаво да съм в бяло, било символ на еди какво си...

# 197
  • Мнения: 1 749
Мисля, че всяка жена иска да се види с рокля.
Аз не обичам да нося рокли.Особено пък ако напомнят сметанова торта.


# 198
  • Мнения: 19
И аз не искам да съм булка.  Embarassed
Просто не виждам смисъл в тези неща.
С мъжът ми живеем заедно от четири години/ без брак/ и сме щастливи така.
Това е въпрос на разбирания и приоритети.

# 199
  • Winterfell
  • Мнения: 590
АЗ!Аз не искам да съм булка.Не искам да приличам на торта,всички да ме зяпат под лупа и да се пазя цяла вечер да не се изцапам.Не мерси Naughty

# 200
  • Мнения: 2 161
Никога не съм имала мечта да се видя в бяла рокля.И както често става,това,което не желаеш,то се сбъдва.За да задоволим желанието на родителите си,ние склонихме за сватба и аз бях като сметанова торта,естествено.Все едно ми беше и не участвах в организацията,която пък се получи перфектна,благодарение на двете майки.Та ние едва успяхме да пристигнем навреме за годежа си!Още вечерта профукахме огромна част от парите,които ни подариха на сватбата,а на следващата вечер и другите.Така,че,който мисли,че ни е подпомогнал-да,подпомогна ни нас и кръстниците в едни от най-скъпите барове и хотели.Това беше най-прекрасната част от сватбата ни.

# 201
  • Мнения: X
Моя приятелка казва, че няма жена, която не иска да е булка. Има жени, на който не е предлагано и те така се оправдават.

Пропуснах ли нещо или темата се превърна в тема за бисери?!

# 202
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Моя приятелка казва, че няма жена, която не иска да е булка. Има жени, на който не е предлагано и те така се оправдават.


toothЕм ,Ще те разочаровам.Предложи ми(даже 2 пъти да му е сигурна работата).Още не сме женени по стечение на обстоятелствата.Не ни е приоритет в момента и ще си виси във времето.Но факт е че се изпокарах с родителите си,които и до ден днешен(вече 10 месеца) не спират да се опитват да ми наложат да направим сватба.Като не искам няма да стане само и само да угодя на някой.

# 203
  • София
  • Мнения: 7 153
Моя приятелка казва, че няма жена, която не иска да е булка. Има жени, на който не е предлагано и те така се оправдават.

Пропуснах ли нещо или темата се превърна в тема за бисери?!
Това е любимият ми бисер от форума, във всяка подобна тема се появява по една такава приятелка  Wink.

# 204
  • Мнения: X
Моя приятелка казва, че няма жена, която не иска да е булка. Има жени, на който не е предлагано и те така се оправдават.

Пропуснах ли нещо или темата се превърна в тема за бисери?!
Това е любимият ми бисер от форума, във всяка подобна тема се появява по една такава приятелка  Wink.

И заблеяли двенките в хор.   animal085

# 205
  • Мнения: 1 560
Я колко много народ си изпусна нервите. Някой да съм наричала овца?
Както и да е, за лошото си възпитание нямаш вина,  малко мишленце! Май ти е болна темата.

Ashaver, виждам че се интересуваш от пръстена - камъкът е от любимите ти.

И да, имам приятелка, и да, тя ми е казвала, че е нещастна от този факт.


 toothЕм ,Ще те разочаровам.Предложи ми(даже 2 пъти да му е сигурна работата).Още не сме женени по стечение на обстоятелствата.Не ни е приоритет в момента и ще си виси във времето.
Ами доколкото разбирам  сватбата ви е въпрос на време, а не на тотална липса на желание от твоя страна.

А относно роклите - кой ви е казал, че трябва да сте като сметанови торти! Разнообразие има голямо, а и шият по ваш модел. А и дори да сте като торти - кога друг път ще сложите такава рокля?

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:32 от __EtnA__

# 206
  • Мнения: 2 153
Според мен няма жена, която да не мечтае да бъде "поискана" и да бъде булка! И преди да сте ме нападнали нека да кажа, че нямам нищо против живеенето на семейни начала, наясно съм и с факта, че подписа не носи любов и не е гаранция за цял живот. Всяка жена, която не е била булка ще каже, че самата тя не го е искала и това е разбираемо. Истината е , че проблема е в мъжете- те се страхуват от брака. Последните години станах свидетел как двойки, които живеят на семейни начала от години, с малки деца, смятани от нас за перфектни семейства, въпреки, че нямат подпис, се разделят, именно защото на мъжът не му стиска да се подпише ooooh! Дано никой да не съм обидила, но това  е моето мнение!

# 207
  • Мнения: 6 642
АЗ!Аз не искам да съм булка.Не искам да приличам на торта,всички да ме зяпат под лупа и да се пазя цяла вечер да не се изцапам.Не мерси Naughty
Първо не е задължително да приличаш на торта ,второ не е задължително гостите ти да са невъзпитани и трето ако умееш да се забавляваш няма да ти дреме дали ще се изцапаш.
Не мога да разбера защо всички ,които не са омъжени се опитват по малоумен начин да изкарат омъжените като алчни сметанови торти копнеещи да вържат мъжа до себе си  ?

# 208
  • Мнения: 3 158
Цитат
Всяка жена, която не е била булка ще каже, че самата тя не го е искала и това е разбираемо.


А-а-а,не е всяка,приятелката с остроумното изказване не се вписва в тази категория!!!!

Цитат
Истината е , че проблема е в мъжете- те се страхуват от брака
Също не съм съгласна.С какво брака е по-страшен за мъжете,отколкото за жените?

# 209
  • Мнения: X
Я колко много народ си изпусна нервите. Някой да съм наричала овца?
Както и да е, за лошото си възпитание нямаш вина,  малко мишленце! Май ти е болна темата.

Много ми е болна темата, да знаеш! От лошото възпитание ще да е.   Grinning Всички сме като твоята приятелка, направо по един калъп сме направени - молим се тайно всяка вечер да ни предложат и да ни подарят пръстен, за да не гледаме злобно приятелките ни, които се женят.

vanessssa, в темата се изказаха над 10 жени, които не искат да са булки. Истината каква е, остави на нас, както се казва. Моята половинка ми предложи да се оженим преди да се роди детето, имам и пръстен, след като се роди детето пак искаше да подпишем... Не съм забелязала да се страхува. Разделят се двойки, в които мъжете така или иначе не им стиска да носят отговорност. Просто хората са различни и толкова ли е трудно да се разбере, че за някои бракът наистина е формалност, от която нямат нужда.

Общи условия

Активация на акаунт