Май дойде и отмина, а ДЕКЕМВРИЙЧЕТО щурее за двамина!

  • 14 960
  • 278
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 212
Хмм, да бе ... и Гого се води "контактен с варицела " ..... млъквам  smile3505
Шемет , ние вече сме заети "бизнес дами - мами" .... не разполагаме с цялото си време   Flutter ....  Laughing
Апропо ... кога си идваш ?  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 423
Даммм Whistling след едномесечно кашлюкане от страна на Влади вчера установиха Бронхит  Tired поредния, незнам кой поред вече.
Чаках пред кабинета на една "специалистка по белодробни заболявания" да се срещна с нея да се консултирам относно Владковите бронхити и относно употребата на "инхалаторите за дом.употреба", що за чудо на техниката е това, и има ли смисълл да си тръшна парите и да не ми върши работа, нооооо 30човека там застанали и се отказах. Другата седмица, но ще питам де.
Пред кабинета на Алерголожката пациенти чакащи за ЛКК имало комисия вчера, абе ужаст, ми то така като имаме по един дофтор  bowuu.
Сега пак на АБ  #Crazy, писна ми да го тъпчат с тези боклуци амааа страха голямо нещо казали хората.
Сега да се хваля и аз - мойто мъж каза Не тази година отиваме на море  sun миналата не успяхме. Та първо в Болярово, после Созопол, Лозенец , Китен там сме, има малък проблем- от нова година насам 10кила cry съм сложила Та  running jump  newsm39, малко във форма да влезем, че то срамота!
Владко, вече не го изтрайвам да ни командори тука, "ти ела, ти иди там" и ми вика "ти чули А?А?", "колко пъти да казвам аз?" чувам моите думи от неговата уста  Thinking И все пита "за ко?, от ко?"   Wink
Оффф айде оставям ви и бегам да се разправям с куфнята.
Вержи вече спокойно- колкото е хванало! Wink
Инчок - в каква форма си   bouquet
Пешеходке -  Peace

# 77
  • Мнения: 654
Здравейте и благодаря много на всички, които се сетиха за мен на рожденния ми ден!  txtloves txtloves txtloves
Най- вече- благодаря за пожеланията за още едно бебче, знаете как искам, но още не сме го запланували- започнах и работа... Роси много ми липсва през цялото време, но тя си е оправна и вечер не мога да се откъсна от нея като се прибера, даже мъжът ми малко ревнува.
да оздравяват всички болници и всички мами, които искат, да са с вида на Ивчок  Grinning и късмета на Катето (ох, моренце...... Grinning Grinning).
Пешеходке, добър избор
Целувки от нас- неорганизираната мама и порасналата щерка!!! Hug

# 78
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Ехееее, Ивчок, завидях ти за формата много, да се опитам да го изкарам благородно... Rolling Eyes

Амели, да си жива и здрава, макар на патерица, и да минеш да си вземеш куклата, поне преди следващата Коледа.. Wink

Аз нали тръгнах веднага на работа и още не сзм доизчистила апартамента от пясъците, затова не ми е останало време да разказвам за морето, Магеста..  Embarassed
Беше суперско, Дюни си е все още супер, въпреки, че и от там някои се оплакват. Имахме късмет да не е фул и ни дадоха едно семейно апартаментче в самостоятелна къщичка, вместо стая, имахме огромна тераса, в гората на хлад, без никаква нужда да се пуска климатика; Ол инклузива много добър, даже коктейлчета имаше, всички екстри на плажа включени, абе много добро! Улучихме супер време, нямаше капка дъжд, водата 24 градуса. абе само суперлативи мога да редя...
Само зверчето, да не беше решило да си навакса липсващото му от последните месеци внимание от мама и тати като ги върти 7 дена на малкия си пръст!!... Такива маймунджилъци бяха, толкова напук не ни е ходила никога. На всичко Не! и Няма!, всичко с пазарлъци и кандърми ставаше, но ставаше де. Добре, че открихме тайното оръжие Сладолед: казвахме, че ако слуша ще яде сладолед и така я задържахме около 8 минути на стола, за да хапнем...

Ето малко снимков материал:

http://svilena.shutterfly.com/716   от тук нататък

А ето и няколко лафа за настроение:

Събираме си нещата за плаж и Свилена, която е чула-недозапомнила подходящата дума, пита: А къде ми е багажника? (демек Багажа)

Баща й я кара да свърши нещо, а тя отвръща: Момент, сега пия сок!

Аз съм й сърдита заради поредната щуротия и баща й я пита: Свиленка, защо се сърди мама? - Защото я ядосвам. - А защо я ядосваш? - Защото ми е приятелка.  Peace

Разглежда една книжка и започва въодушевено да разказва на леля си за Коколака... На нея й трябва доста време, накарая по картинката разпознаваме Котарака в чизми....

Купувам й нови фибички за коса, и после докато готвя ориз идва и ми пуска няколко в тавата - нали е чувала, че се слага щипка сол, и казва с гласа на Ути - сега слагаме малко щипки (в нашия случай за коса...).  Laughing

От както се върнахме пак ходим н ясла. В петък ми разказва, че е било хубаво през деня в яслата, а на въпроса Какво правихте? отговаря: Ми имахме наказание. Е, питам аз, кое му е хубавото на наказанието и какво си направила, че те наказваха?? А тя: не са ме наказвали. Аз пак разпитвам за наказанието, и тя накрая дообясняава: Ми първо тичахме и после буболазихме... (глаголът ме изкефи неистово). Та имало е състезание явно.... Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 11:43 от alex_shu

# 79
  • Мнения: 423
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380206&pid=13194078 - ето и 2 снимки от нас!
Ма тя Свиленка мома като за нас  Whistling
момичета закъснява ми  Crazy

# 80
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Катя: Мииии, малко е лошавка Лени, но ако си я превъзпитате... Ще се разберем Simple Smile
Трябва да ги срещнем само...

Ей, изпозабравихме се. Лошо!
Хайде една среща, ама през уикенда ако може, или петък късен следобед...

# 81
  • Варна
  • Мнения: 893
Катееее, да не те пишем на първа страничка скоро  Laughing

айде да сложа и нащо гардже в албума, макар снимките да са от миналия месец, че хич не седи да я снимам ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380206&pid=13200962

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:23 от Virginity

# 82
  • Мнения: 3 323
Иве, нищо благородно няма в похвалата ми, но ...браво! Как ги правиш тия работи, бе!?
Алекс, много е сладка мъничката, напълни ми душата!
Кате, Влади винаги е бил напред с материала, та не се изненадвам, ама изглежда по голям! А, това другото ...ще чакаме да се похвалиш!
Верж, като я гледам твойта катерачка направо ... душа да ти е яка с две! И нашата коса е толкова дълга, обаче е навита на едни букли (само отзад ) та в сухо състояние е само до линията на косата...

Амели, разбирам те напълно - когато големия беше малък, на работата мислех само за него, а вечер само за несвършената работа... добре, че дойдоха по добри времена и не ми се налагаше да ходя на работа... Сега наесен, обаче съм решила да се пробвам пак - да видим как ще тръгне...

Бети, само аз откликнах за срещата, ама ти си замълча после...Радвам се, че ви свършиха зъбните неволи - нас ни чакат още 2 кътника.


Пешеходке хубава придобивка  Peace , ще се оглеждам в махалата за тебе , вече твърдо ще те разпозная  Hug


Няма да ме разкриеш така лесно - наложиха ми временен бан...Мъж ми бил голяма консерва, ще знаеш- да му се неначудиш! ще задържа положението до след изборите, щото сега  и без това е луднал и пак ще се пробвам... Апропо, май не съм ви се оплакала  Embarassed - кандидатира се в 25 избирателен район...водач на листа е... Rolling Eyes  - мъжът ми де...

# 83
  • Варна
  • Мнения: 893
Верж, като я гледам твойта катерачка направо ... душа да ти е яка с две!
катерачка,бегачка и всичко де що не мога да я докопам в момента  Crazy сериозно се замислям да я запиша лека атлетика ! това дете бяга като обезумяло! и по площадките само ходи и дразни децата за да я гонят  ooooh! (не че е странно де - баща и е бивш футболист )
в тази връзка - някой да знае от колко години мога да я запиша на някакъв спорт  newsm78
ако разбера как да трансформирам енергията и в електричество, няма да имаме проблем с тока  Joy

# 84
  • Мнения: 3 323
При нас поне - народни танци, карате  и плуване със сигурност са от 4 години, може би и за повечето спортове важи...За тях съм питала, обаче Peace Големия на 4 тръгна на карате, малкия на плуване ...щото са много кротки, нали ...ама имаше ефект!

# 85
  • Мнения: 1 212
                                           
 
                                                              Честит имен ден на всички именници !
                                    Специални поздрави за Поли Жекова !

# 86
  • София
  • Мнения: 888
Хайде и нас да ни видите как стоим на конче Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380206&pid=13220620

# 87
  • Мнения: 4 970
Мацко, страхотни кончета! Ние пък си продадохме нашите, а така ми липсват сега.... Cry Дори не искам да ходя да видя кобилата, че като се познавам - има да реваааа. Embarassed За щастие кончето - вече голям кон - го купи един съсед, та освен, че го виждаме можем и да го яздим понякога. Laughing
Пешеходке, как да не си замълча с тая шарка..., а и ти искаше сама да дойдеш Naughty.  Пък ние искаме Дивнето да видим! Wink
Дечицата ни много са пораснали! Да са ни живи и здрави!
Ние в края на юли отиваме на море. Чакам го вече с нетърпение.
Махането на памперса при нас вчера ми разказа играта. Ходихме насам-натам, по магазини и т.н. и съответно като каже "мамо айде пике" и се виждах в чудо. Вкъщи си е лесно, ама навън Joy. Справихме се де, детето си стиска докато не намерим тоалетната, а веднъж дори на един светофар - мноооооооооого дълъг - ама изчака да ни пусне и поляхме тревичката.
Честит празник на всички празнуващи днес! Специални целувки за Пеш на Здравчето!
Кате, ще чакаме да се похвалиш!

# 88
  • Мнения: 1 212
Знаех си, че нещо съм пропуснала ...  smile3537



Честит имен ден на Пешко на Здравка Желязкова !    bouquet

# 89
  • Мнения: 125
4estit imen den na vsi4ki, na4elo s Pet1r na Zravka Zelqzkova!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт