Май дойде и отмина, а ДЕКЕМВРИЙЧЕТО щурее за двамина!

  • 14 989
  • 278
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Много благодаря за пожеланията. Днес моят младеж има имен ден, така че почерпете се за негово здраве и наистина да ми е здравичък. Честито и на всички останали, които днес празнуват.





Незнам що все така се случва, но Пеш има навик да се разболява около празниците си. В Бургас върлува масова вирусна гнойна ангина и разбира се него не го прескочи, не го прескочи и антибиотика, после се тръшна и баща му. Една седмица не съм спала да се чудя на кой по напред да свалям Т. Слава Богу сега са здрави. Добре, че съм Здравка Желязкова, че ако се бях тръшнала и аз и ни беше спукана работата  Mr. Green

Ивчок завидях ти на фигурата хич неблагородно  Mr. Green То в това отношение и аз имам да се хваля, че от 82 кг в най-лошото си следродилно състояние сега съм 59, ама каквато съм тапичка хич не изглежда толкова добре, колкото звучи.

Вержи трябва да им организираме състезание на нашите маймуни. Айде като прескочите до Бургас ще им направим надбягване на плажа  Joy Пеши и той търчи като за световно и даже вече аз трудно го стигам.
А, за спорта - зависи от спорта. Повечето са от 4-5 годишна възраст. Аз разглеждах даже сайтовета на бургаските клубове  Mr. Green За бойните изкуства със сигурност се изисква поне 6 г.
Аз съм вице републикански шампион, брат ми е треньор и много ми се ще и детето да изпитва любов към спорта, пък и като го гледам има данни, ама се страхувам да не се превърне това в болната амбиция на майката. Та се надявам с времето да ми покаже, къде точно му е силата....

За шоколадите - май няма смисъл да повтарям казаното до тук. До преди 2-3 месеца Петър плюеше бонбоните, но след настоятелните опити на комшии и лелки, които му се радват  Mr. Green започна да проявява завиден интерес. Иначе с бабата и дядото проблем нямам, купуват само ако аз кажа, че може и дават само по мое разпореждане. Не така стоят нещата обаче с роднините в Свищов. Там оправия няма, само ме дебнат кога ще се изнижа да му натикат нещо в устата, считайки го за забавно. Добре, че ходим там веднъж в годината. Иначе напоследък проявява някакъв срам от познати и непознати и каквото и да му се подаде в ръцете идва дава ми го и казва: мама да прибере. Е, аз не изхвърлям като Бети Mr. Green а го изконсумирам тайно  Embarassed

Стана доста дълго май  #Crazy

Ще ме извинявате за дългословието  Praynig

Дечицата са ни много порастнали  Hug

# 91
  • Мнения: 535
Честит имен ден на всички именници   bouquet
Специални поздрави на Пеш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И моят мъж е именник, жалко, че не се е прибрал още  Confused Но ще почакаме още няколко дни  Crazy
Аз съм си решила, че моята мома ще я записвам на народни танци, а и тя проявява интерес  Wink
Много са ни пораснали дечицата  Heart Eyes Ама всичките мнооооооого хубави  Hug

# 92
  • Мнения: 3 326
Честит празник на майки, татковци, дечица и ...Пеш, за него майката овреме подсети (и почерпи...)Laughing!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 893
аууу ама верно че имаме именик днеска бееее ooooh! знаех си че пропускам нещо  Embarassed
да е жив и здрав Пеш и всички останали именици   bouquet
Здравче не знам кога ще се случи да се смъкнем към вас...вероятно на есен, малкия като изпръхне малко  Mr. Green но то не пречи да се видим Wink

# 94
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Момичета почерпете се за мое здраве,имам имен ден 
Честито на Пеш и на всички именници.

# 95
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Честит Имен Ден на всички именници!   bouquet Пожелаваме най вече здраве и късмет! Hug

# 96
  • Мнения: 201
Привет и от нас Hug

Хайде да си организираме най-накрая една среща!!!
Предлагам:

Среща на 04.07.2009г. в Борисовата градина на Езерото с лилиите.
Ако не е валяло да си направим пикник на полянката точно под езерото, а ако е мокро ще си намерим пейки.
Като час мисля, че 10:00-10:30 е добре Peace



Надявам се само да не вали Peace. Ние ще си носим и обяда там да похапнем Peace
Казвайте дали става Party

# 97
  • Мнения: 4 971
Ааа, Здравче! Аз не изхвърлям всичко, неееее, не, не и пак не! Само близалките! Mr. Green И сега в хладилника отлежава един Милка, онзи ден донесоха два на децата, единият отиде вече по предназначение - в корема на мама! Embarassed
Баткото като беше на 2 и аз така давах зор - все ми се искаше на нещо да го запиша. Ама нямаше на какво. Ходихме на плуване, но вече беше на 4. На 5 го записах на танци и пиано. Това има в нашето читалище, освен рисуването де. Много искам на някакъв спорт, ама за момента няма как. Сложно е с воденето, че нали сме извън града, пък работим в града и така. Rolling Eyes
Ние ще пропуснем срещата, да не ви донесем варицела. Венета още няма признаци, но....  Sad

# 98
  • Мнения: 423
хммммм  Confused цъффффнах като майска роза /след 8 дневно закъснение/ ! Замислям , че променливото време си изигра лоша шега с мене, а тайничко се надявах, но не е късно още. Даже си говорим с мъжото на морето по-може да стане  Laughing
Оффф едно ми е смотано, цял ден се разправям с моите цветя, едни гадини ги нападнали  #2gunfire
Ники - честит именник със закъснение- да е жив и здрав!
Пеца- на тебе всичкото щастие да ти се стовари на главата!
Владко е луднал по сладоледите и по едни дъвки дини, едни такива кръглички. Тях ги дъвче повече време, но на орбит детските веднага гълта  #Crazy, по този повод да питам вашите деца дъвчат ли дъвки?

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
На моя син дъвки не давам..., ама напоследък често го чувам да казва: Пепи има дъвка. Няма от къде да я знае тая дума, освен от яслата. Та имам съмнения, че там са му давали и съм сигурна, че е опитвал.

# 100
  • Мнения: 125
Чакайте сега да ви светна - полягвате на една скаличка, гълтате корема почти до загуба на съзнание, изпружвате краката до крайния предел на техните възможности и ...човечето на Мишелин става Мис Юли.  Embarassed Да не си помислите, че права или седнала го докарвам до този вид, ама съм стара и зная как да си експонирам позавехналите прелести, че да хващат око, поне за снимката.
Коко дъвка не дъвче, но много обича да играе с ...жаби. Те са новата ни страст.
DI, ти ще заминаваш с него после, но кога - забравих. Ще се видим ли? На 5.08. съм във Варна за няколко дни.

# 101
  • Мнения: 3 326
Аз сладолед давам, но дъвки  Naughty, даже не знам дали знае, че съществуват - те и батковците не ги тачат особено...

Едно поздравче - http://vbox7.com/play:d5d5eb3e

# 102
  • Мнения: 423
Пешеходке- май подушвам, че и ти си любител на руската музика Whistling
http://www.vbox7.com/play:6b6bd556
http://www.vbox7.com/play:c15324c9 - тази ми е любима, Уникална е! Peace
И изобщо всички руски песни са ми на сърцето!

# 103
  • Мнения: 3 326
Хихи, не само на руската музика, а и на Властелина, на Хари Потър и на още куп неща Crazy Благодаря, най любима на Любе ми е http://www.vbox7.com/play:10e42f49 и другата за Курск....А, тази група Мельница е направо уникална...ай, че пак се отплеснах ooooh!!

# 104
  • Варна
  • Мнения: 893
минавам да се отчета:
днес бях на ЖК - имам 1.5см разкритие, бебек е 3,500 , доктора каза че само едни хубави контракции ми трябват...нямало време за Полижинакс,понеже трябвало поне 6 дена да се слага...та явно до една седмица ще родя  Laughing
иначе сме добре - плацентата е добре все още, вече не е оплетен в пъпната връв и главата е малка пак, за мое успокоение, ще се ражда нормално  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт