КИПЪР - ваканционна дестинация с най-готината БГ-делегация (ние :)) - 25

  • 19 234
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
Мастерче ти що за гларуси разпитваш да не би да си решила да наминеш по морския бряг в убийствевен бански костюм и да изпадат всички гларуски и гларуси smile3521 smile3508
А,така...браво за детенце..Бравос! Ай,сега разпускай и релаксирай!!!  Hug Hug Hug

Не бей...ПИтам,щот май тая година морето шЪ го видА през крив макарон Mr. Green Mr. Green Mr. GreenТа поне Блондича да разкаже  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 352
Мили кипърски девойки,

Вчера се върнахме от Кипър и вече ни липсва Simple Smile

Изкрахаме много, ама много хубаво и бяхме много впечатлени от топлите и гостоприемни хора там. Мойто дете например стана пръв приятел с всичките лелки, дето чистеха стаите и само "си говореха" и се гониха по коридорите Simple Smile Миши даже взе да вика "калимера"  Laughing
Много интересен остров е Кипър и със сигурност пак ще го посетим. Ходихме до Никозия, Тродос, Какопетриа, Омодос, Фамагуста, Кирения и Кейп Греко (последните три само мъжът ми). Много ми е интересно какво е отношението на кипърци към това разделение на острова на две... стана ми едно мъчно, като ни показваха "ничията земя" като една от атракциите на острова...  Confused Но иначе всичко останало ни направи много добро впечатление, а храната беше супер!!!  Grinning  Особено ми хареса стифадо, даже искам рецепта Wink  Може и на мусаката рецепта, че за целия престой в Кипър унищожихме (5 човека) около 20 мусаки  Mr. Green И също така много вкусно ни беше сиренето халуми на грил , мляс-мляс  Party  И да не забравя да кажа, че се забавлявахме като тиийнейджъри на уличката с баровете в Агия Напа и най-вече в Сениор Фрог  Mr. Green Просто страхотна почивка имахме, а вие живеете на много приятно място! Simple Smile Hug
 
Искам още веднъж да ви благодаря за полезните съвети и препоръки, които ни свършиха голяма работа Simple Smile   bouquet

# 62
  • Мнения: 903
Ееето ме пак по късна доба....

Значи писах-писах един пост..., картинки избирах... и аааа-хааа да го публикувам...... и заради гръмотевинчата буря И-нета се сдуха и айдееее всичко на кино smile3514... Да ама нали съм си УФСЪ упорита   animal085 напъйнах се и хайде с начале...

Катенце, видя ли че напразно се тревожеше за полета.. Hug... Сега остава само да не се поддаваш на меланхолия че синковеца е далеч (апропо това първото ви разделяне ли е с него?) - една седмица ще мине бързо, пък ако усетиш че почваш да се сдухваш, беж първо тук - ние нали сме като един отряд за бързо реагиране Mr. Green -ще ти повдигнем отман бойния дух thumbsup

Пепиткин, за какви войници говориш бе душко? newsm78 - в Кипрото имате ли още донаборно военослужене?... Щот`нали в БГ отпадна....

Мастерче, що тъй сдаваш черноморския фронт бре чАдо и казваш че през крив макарон...? Ааааа, мож`ли таквоз нещУ Naughty - хората сумати пари се изръсват за да идат на море, а ти баш варненско русалче шЪ ли сЪ остаЙш от черноморска вълна неизчипкано... и от плажен гларус неощипкано?!  condomuu fiuuuuuu

Босилече, радвам се да чуя че так хубаво сте си изкарали на почивката Hug

Мацоранки, понеже вече е почти утре Mr. Green пък не знам как ще ми тръгне деня и кога ще се включа, затова отсега черпя...А поводът е, че братО ми утре изпълва "Христовата възраст".., на кака диването и Убавец ненагледен smile3560
Та както си му е реда първо тортата.., а понеже той си пада по "твърдото гориво", целият бар е на ваше разположение...


..........та поръчвайте си за фиркане каквото ви душа сАка.., нооооооооо да се разберем за едно -
долу ръцете от бармана smile3513 - мой е!!!
newsm53
 Joy      Joy      Joy      Joy     Joy

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 23:10 от Miss Blondy~Redhat

# 63
  • Мнения: 0
   Ооооо, ще закусваме с тортааааа! Блонди, да ти е живо, здраво и мноооого щастливо братлето!
   Айде от мен кафето, че да не почваме деня с "твърдото гориво"

# 64
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Доброооооооооооо утрооооооооо Hug
Блонди Да ти е живо и здраво братото  bouquet да е по малко диване и да те обича вечно ......да ти води на гости най хубавите гларуски и да е много много щастлив ...........а бармана не го щем нали сме браКувани ........виж ако не бяхме там е друга работата щеше кръв да се леее fight............а по отношение на синковеца ми ДА за първи път се разделяме и затуй така го изживявам дори снощи се уплаших някой ми звънеше към 11.30 вечерта и докато се разсъня да взигно хооооооооп затвори и гледам не е номера на детето обаче пусто притесних се докато се разсъмни да му се обади баща му да види всичко ок ли е еееее боже ей така Shocked............а за войниклъка да още си има тук казаха че ще го намаляват като години обаче още не са  newsm78.............дано докато пораснат децата да стане платено че иначе с ПЕпи ще правим най големия сеир на свижданията hug newsm45 newsm47 rotfImbo rotfImao
Босилек smile3501 радвам се че ви се е харесало тук при нас виж за стифадото знам че се готви само със вино и тези подправки отгоре дори незнам на български как се казват .......... newsm78......а мусаката е много лесна обаче трябва да внимаваш като я готвиш и да отцеждам добре всичко което пържиш защото иначе става много мазно Naughty
Та за мусаката избираш тиквички ...картофи...патладжани нарязваш на кръгли пърчета и изпържваш леко в мазнина ........отцеждаш добре .....приготвяш плънката която е от кайма и домати запържена пак Peace....след като се отцеди всичко добре взимаш една тавичка и редиш ред картофи ред тиквички ред патладжани каймаааааааааа и така докато ти свършат всички продукти най отгоре приготвяш сос бешамел или купуваш готов пък същата работа ще свърши и запииииииичаш ................... eat.....ей гледай сега огладнях newsm22
Мастерчееееей не се услушвай ами стягай куфарите и на морето .... sun sun......да прислушаш гларусите саморъчно..........ей и вие сте едни с БЛонди ако гларусите чакаха на вас щяха девствени да си останат newsm47
Ай стига ви толкоз отивам да се приготвям за работа да сръбна малко от кафенцето на Дани и после пак Peace

# 65
  • Мнения: 0
Добро утро
Блонди,всичко най-най за братото.....само не си казвала...той бракуван ли е???? newsm78или да му изпратим подаръчето под прекритие

,моля подари му го и със здраве да си го ползва newsm10
 А барманчето дет си тръшнала,не е чесно твой та сомо твой newsm78,,,,,,,,,,е хубаво де стига си викала smile3512 аз няма да пускам ръце ще го ритла лекичко по крачето smile3533,иначе си е твой newsm62,как го измисли не знам Twisted Evil....само да го гледаме Twisted Evil,ако ни стане пощянка Crossing Arms,какво да правим Heart Eyes.......
за наше нещастие още си го има войниклъка Twisted Evil
Кате,дано изобщо го премахнат докато ни поотраснат синковците Peace,че то като гледам нещата не вървят на добре Shockedтам...преди се връщаха възмажели момчетата Peace,сега с тези наркотижи,убийства и насилвания smile3514...се чудиш дали да не платиш да не ходи????
Като заговорих за насилие......тук един баща от доста години насилвал дъщерите си spam2 и в цялата история била замесена и жена му,която знаела какво се случва в къщи spam2 ignore2..какви семеиства Mr. Green
Босилек пак заповядайте Peace,
Дани,марсаж за кафенцето newsm10,защо така набързо замина newsm78
Милички,сте ходя да сваля една рокля от ветрината на магазина,да правя изненада на мама,че вчера и останаха очичките на нея,но магазинерката каза,че от ветрините не се сваля Mr. Green,но аз нали съм си нахалничка отидох при шефката и нямаше проблеми,,та нали са за продан..само каза да ида сутринта,когато няма мн.хора.......та отиииивам да изненадам мамето
чао за сега lovekiss Kissing Heart

# 66
  • Мнения: 28
,здравейте от мен!!
блонди?!!! newsm78,виж к'во нека да е твои!ама не става ли ей тъй за малко да го отстъпиш и на нас,дето вика кати6-ние сме бракувани,е ок!!!!ама все още ставаме !!!! Joy Joy Joy bowuu
              а колкото за братлето ти:ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!!ДА СЕ ОБИчКАТЕ И ПОМАГАТЕ ВИНАГИ Hug Hug Hug  bouquet!
КАТИ6,честно да ти призная ти си СИЛНА жена!!!!как така си решила да пуснеш синчето на лагер?БРАВО!!!!!но аз ако бях щях да мисля 100 дена и не знам дали щях да се реша? newsm78,може би защото имам дъщеря????? newsm78.тази година тя навърши 7 год.моят мъж има сестра в Гърция и тя ми предложи да я пратя при нея за лятото!И баща ми и той искаше да я пратя в Б-я при него!! newsm78 newsm78.нали сега чакам бебенце и това ще ми дойде в помощ???!!!!!!ама аде!!!!!като съм си нерешителна!!!как така ще си стоя без нея Thinking?нооооооооооооооооооо,някои ден и това ще стане newsm45,децата порастват и им трябва самостоятелност newsm10!!колкото по рано ,толкова по добре!!
пепитче,как е новата придобивка?????????????????????? : bombs Joy.

# 67
  • Мнения: 903
Ееееето ме, мацоранки... Kissing Heart

Преди всичко благодаря за поздравленията към братото Hug

Кати, верно че мнозинството сте бракувани в темичката.., ама има Йощ`нЕколко моми /освен мен Wink/ тука.., та зарад тях предупредих за бармана fiuuuuuu..., ама като гледам и сред булките под венчило има мераклийки.... yes hahaha

Пепиткин, Аанни, айде за да не се чувтвУвате тъй онеправдани Mr. Green от мен да мине.., ей ви тука на бармана брат му  Wink

малко омаломощен след запой с на брат си коктейлите ми се види Whistling........,
че таман да му окажете на момчето "първа помощ"  condomuu... ами да не го омаломощите сЮФсем... Joy Joy
А този батко е специално за Мастерчето - за мотивация да стегне куфара и да идва бързо към морето
..., че по крайбрежната ивица бъка от такива екземпляри, а друго си е на живо да оплакнеш оЧо... smile3521

# 68
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Блонди,да ти е живо и здраво братлето!  bouquet и весело изкарване на празника Heart Eyes
Кати,колко дена останаха до завръщането? Heart Eyes
Аз да си призная и аз вчера изпратих мойто голямото дете(мъжо) и въпреки че ме ядосва напоследък,пак ми е едно такова притеснено Rolling Eyes Ма такава ни е съдбата,какво да се прави Hug
На всички приятна вечер пожелавам  bouquet

# 69
  • Мнения: 0
Блондииииииииииииии
де го бре  smile3506 брата на бармана smile3506 smile3506 [smilie=smile35
16.gif] май ще на Усваиш на сухо newsm78 newsm78
АААААААААААААААА не тъй,обещаНОТО ОБЕщАНО newsm62

# 70
  • Мнения: 903
Пепиткеййййй, аааа време ти е май да наденеш цайса #Silly hahaha  Как тъй где го бре?! - тоз`облегнатия морно на стената е на бармана брат му - не го ли скив? Mr. Green

Шанкулче, аз само не разбрах, извинявай ако си казвала по-рано, ама ми се губи.... newsm78..., къде го изпрати мъжО?

# 71
  • Мнения: 28
 hahaha hahaha hahahaАБЕ и аз не разбрах пепитка,нещо newsm78 newsm78!как така не е видяла готиното парче?????? newsm78 hahaha.на мен очите ми изтекоха Whistling!!!ей,блондич имаш добър вкус относно противоположният пол! smile3521.сега понеже пепитка не го е скивала още.аз си го взимам само за мен! smile3508-за малко,само за малко Rolling Eyes!!!!
мадамки,много е горещо и бебо само рита.вечер не знам кой кър да хвана,не ми е удобно никъде и всичко ми пречи!!! newsm50.ама знам че не остана! newsm10,държа се!
на мен ми намериха тук заместничка и сега ще ходя да я святкам в далаверата! newsm47  Bulb

# 72
  • Мнения: 5 001
А този батко е специално за Мастерчето - за мотивация да стегне куфара и да идва бързо към морето
..., че по крайбрежната ивица бъка от такива екземпляри, а друго си е на живо да оплакнеш оЧо... smile3521
Охооооо,к'ви работици станали тука докат' мЪ нямало  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Първо,Блондич да ти е здраво и щастливо братленцето.Честит Рожден Ден! Hug Hug


Ама тоз батко дет' си ми го тропнала.... hahaha hahaha hahaha Не ми харесва така "Очи пълни-Ръце празни".....Тъй,че предпочитам да пипна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Казвам,че морето таз' година май ще ми се размине,щот' май отпуска няма да има  newsm78 Ма к'во да сЪ пРаЙ.....

# 73
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЕЙйй как не ви е срам  Crossing Arms
Аз тук се опитвам да забравя че изпратих половината ми мъже в Гърция ......Тази сутрин и мъжо замина ..... Cry...пък вие тука сте ги подхванали тез бармани на барманите братята и братовчедите ееееееее стига де...... Mr. Green..ми става ми мъчно искам си мъжете тук обратнооооооооооооооооооооооооооо Cry Cry Confused
Шанкулче дааааа пропуснала си да ни кажеш мъжо ти къде замина newsm78
Анче детенцето ти е мъничко да го пускаш самичко тя и мойта мама ревеше от пет да ги пускам на гости в БГ ...... #Crazy #Crazy....а е хубаво детенце да си е до тебе ще се грижи за бебето знаеш ли колко по разбрани стават и търпеливи и грижовни еееееее зависи и от тебе разбира се как  ще представиш идването на бебенцето ....... bowuu
....а я на светни ти все пак къде работиш представи си може и да те познавам пък да не знам че си ти Naughty
Айде отивам малко на клюки при съседката че по никакъв начин не мога да се концентрирам да работя ooooh! ooooh! Tired

# 74
  • Мнения: 28
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО!!!
оставих девойката да свърши някоя друга работа и припнах насам да ви видя! newsm47!ще ми е мъчно после за работчицата ми! newsm45,ама к'во да се прави деца!!!!???пък и с майчинството тук,нямам шанс да се върна!!къде да оставя бебешока newsm78!нищо!!!!
кати6,виж я наш'та блондич,как разконтцентрирва положението тук с тази барменска фамилия!!! Joy Joy!!!!!ами аз работя(все още Mr. Green) в ороклини в една CAVA-WINE HOUSE D'VINO!!малко, скромно,уютно местентце newsm76 с кафенце даже!и ей тук ме наобикалят симпатични и НЕсимпатични разбира се хорица!!но общо взето съм си щастлива с моята си работица! Two Hearts.и сега както съм и бременна!!!! newsm10.
Дъщеря ми е щастлива,че ще има братче!и когато нещо ме ядоса аз и казвам че:'' ако ме ядосваш,бебенцето рита вътре Naughty" и така понеже тя е чувствителна като мен сигурно Blush.всеки път ме пита:"мамо,как е бебенцето вътре???" JoyАко понякога с мъжът ми си разменихме някоя друга стрела(нали знаете как е Mr. Green)тя веднага:"тате,не говори така на мама,трябва да я слушаш,защото тя има бебенце вътре!! newsm10 newsm47 newsm62!!и така мъжът ми newsm09 smile3516 smile3506.еййййййййй то било хубаво да си бременна-викам си аз Mr. Green Mr. Green!!!

Общи условия

Активация на акаунт