Някакви други обръщения?

  • 7 604
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 899
Понякога се обръщам към него с ироним на фамилията му.

# 46
  • Мнения: 274
А когато е на кеф, жена ми се обръща към мен с  "пичага". Много е вдъхновяващо. " Кво прайш пичагаааа...."

Я ме светнете кво е тва ироним ?  newsm78  ДА мога и аз да блесна в некои интелектуални среди с модерни думи и термини. Мерси  Peace

# 47
  • Мнения: 5 462
А когато е на кеф, жена ми се обръща към мен с  "пичага". Много е вдъхновяващо. " Кво прайш пичагаааа...."
Сели , а като е нервна ??? Rolling Eyes newsm78

# 48
  • Мнения: 12 692


Ууух, тръпки ме полазиха от страх! Как си днес? Цяла ли си, костите ти по местата ли са си?

Споко, ние сме стари хора. Правим го по-скоро от кумова срама. Или защото така е редно. Или да покажем на младите.

# 49
  • Мнения: 1 899
Я ме светнете кво е тва ироним ?  newsm78  ДА мога и аз да блесна в некои интелектуални среди с модерни думи и термини. Мерси  Peace
Ироним = синоним с хумористично звучене, ироничен псевдоним.
Терминът не е модерен, но може и да блеснеш. Wink

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:31 от Ulia

# 50
  • Варна
  • Мнения: 18 131
Сутрин му викам "мишкаааааааааа",

А стига бе.... И аз така му викам. newsm62

# 51
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 522
Мише, слънце или злато. Ама мноого рядко го ползвам това умалително, че и умалителното на името му даже. По-често е на цяло име със строг тон(като строга господарка Mr. Green)

# 52
  • Мнения: 9
е ...  как, как? - Тигре,  майсторе ...   Whistling

# 53
  • Мнения: 593
Леле, излизам от темата, защото всичко, което пишете, ми се визуализира пред очите.

Сега например си представих Lucky Plam

 Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 12 692
Леле, излизам от темата, защото всичко, което пишете, ми се визуализира пред очите.

Сега например си представих Lucky Plam

 Laughing Laughing Laughing

Възбуди ли се?

# 55
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
е та трима са - виж ми подписа Wink

# 56
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 522
Разкрита съм Embarassed

# 57
  • Мнения: 6 029
Като ме ядоса - Уйо (затрудних се при изписването, не ми се беше налагало). Иначе си говорим на фамилии.

# 58
  • Мнения: 2 011
Aз му викам Слънце .... ама като ме ядоса му викам Дъбовица ( идва от Дъб = дърво)
  bouquet

# 59
  • Мнения: 54
Преди беше "слънце" с напредване на съвместното ни съжителство и неговите килограми ,"слънцето" залезе и изгря "шоши", а и то като залезе - фамилиярнича  Wink

Общи условия

Активация на акаунт