Искам да си купя личен кислород

  • 4 413
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Някой купувал ли си е личен кислород?Попадна ми една брошурка на BigOX и много се впечатлих.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. Я разкажи!

# 2
  • Мнения: 2 161
Не намирам информация в интернет,но чувам вече от много места,че хората си купуват.

# 3
# 4
  • Мнения: 12 676
За какво ти е? Чувала съм, че в казината го пускали, да се поободри народът.

# 5
  • Мнения: 2 161
Е,как за какво ми е?Искам да съм вечно млада и красива.

# 6
# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Неохима има големи бутилки ...

кислорода няма да те подмлади, той е окислител все пак ....

http://www.elektrik90.com/index.php?itemID=35&group=1
http://www.samozdrav-bg.com/oxybot.phtml

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се зачудих за какво ти е Thinking Кислород в кенче Laughing Бих си пръскала в колата, ако започна много да се прозявам hahaha

Шанел пак ни взе за мезе. Точно вчера се чудих тоя твоя мъж нема ли да тръгва на работа, да пропишеш пак, че липсваш, липсвааааш Hug

# 9
  • Мнения: 4 841
Разгледах сайта, и ако трябва на прима виста да коментирам, ще кажа:
- Лека полека се сбъдват най-лошите предвиждания на фантастите, че ще дойде време, когато ще си купуваме консервиран кислород, за да дишаме, докато гледаме по телевизията "реалитита" как някой се ражда или умира  Tired
- Това не е ли всъщност някакъв легален начин за надрусване? Или се бъркам с някакъв друг газ? Моля специалистите да пояснят  Praynig

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всичко ще ти дам, само не си отивай пак. Кислород искаш? Ще го имаш.
Започвам да ти събирам.  Laughing (Не, че има при мен много.  Mr. Green Ама колкото и да е, всичкият е за теб, Шанелия!).
П.П. Разчувствах се.

# 11
  • Мнения: 2 161
Защо да ми събириш кислород?Та ти за мен си като дълбоко вдишване от кислородна бутилка насред Девненската долина.

# 12
  • Мнения: 12 676
А пък на мен ми беше толкова хубаво, докато Шанел я нямяше. Ама на - появи се пак.

# 13
  • Мнения: 2 161
Значи в най-скоро време трябва да те изтрещя.Само ако знаех коя си...

# 14
  • Мнения: 6 029
Само ако знаех коя си...

Не знаеш ли?  Simple Smile

Аз кислород не искам. Като пуснат време в шишенце - ще си купя.

# 15
  • Мнения: 2 161
Наистина нямам представа.
Разколебах се и няма да си купя кислород.

# 16
  • Мнения: 2 018
Чудят се вече от какво да печелят.  Rolling Eyes

Разколебах се и няма да си купя кислород.

 Joy Joy Joy Като дете си...

Темата се обезмисли.

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Трябва ти само кредитна карта
 Laughing

И после си дишаш райски газ и си вечно млада  Laughing

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Остави ги, вдишвай смело от мен.  Grinning Напълно безплатно, щото не мога и в шише да се побера.  Thinking Може би в малко буренце? Whistling

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Остави ги, вдишвай смело от мен.  Grinning Напълно безплатно, щото не мога и в шише да се побера.  Thinking Може би в малко буренце? Whistling

Накисната в първокласен ром за по-добра консервация?  Laughing

# 20
  • Мнения: 12 676
Наистина нямам представа.
Разколебах се и няма да си купя кислород.


Няма да ти помогне.

# 21
  • Мнения: 2 161
Василиса,ако става въпрос,ти се побираш в капачка от ракия.
Не намерих сподвижници в това мое начинание.

# 22
  • Мнения: 25 753
Купи си кислородна камера като на Майкъл Джексън.
Гледай само да не ти окапе носът, че няма да го преживея.  Laughing

# 23
  • Мнения: 871
Вземи си личен градинар. Също помага....

# 24
  • Мнения: 14 654
Купи си, а ако след време от същата фирма произведат влагосъхраняващи костюми, би могла да искаш първият да ти бъде продаден с отстъпка като за стар клиент.

# 25
  • Мнения: 4 586
От 0.018 l. вода изкарвам 7.4 l. кислород, какво му е цената на туй флаконченце?
Отделно излизат 15 l. водород, с него съседът по гараж надува балони.
Водата може да е всякаква, даже от блато.

# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Едно флаконченце е 23 долара и някакви центове  Whistling

# 27
  • София
  • Мнения: 3 452
О, скъпа Шанел!
Какво каза- кислород, шоколад, сухо мартини, шампанско, мисля, че ще най-подходящо за повода.
Добре дошла!

# 28
  • Мнения: 2 161
Вземи си личен градинар. Също помага....
Намира се от време на време такъв.Но той е пенсионер.С какво ми помага на въздуха?Много благодаря.

# 29
  • Мнения: 2 386
Шанел, уплаши ме. Дано никога не ти трябва истинска oxygen concentrator-на машина! Гледай ти какво измислили хората, аз пак от медицинската страна погледнах нещата.

Добре дошла. Давам инфо коя е Трещерица срещу..хм.. така модерните във форума напоследък нощувка и разходка из Варна.  Joy Joy

# 30
  • Мнения: 2 161
Лятото дойде и пак започнаха заплахите за варненци.

# 31
  • Мнения: 516
О, да. И аз търся подслон във Варна за неопределено време.  Flutter

# 32
  • Мнения: 2 716
По бутилка на нощувка. Бутилка кислород, разбира се.

# 33
  • Мнения: 2 161
По бутилка бърбън,обаче в нас няма как да стане,защото на вратата имаме залепен .

# 34
  • Мнения: 516
Шанел, забрави ли ,че съм от Русе, щата Хлорида. Отдавна сме мутирали и болести не ни ловят.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 161
При теб да видим дали ще проработи това,мила Флор:къщата ни е в свлачищен район.

# 36
  • Мнения: 24
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки.

# 37
  • Мнения: 516
Очарователно гостоприемна си, Шанел! Колко жалко, че няма да имам отпуска това лято.  Joy

# 38
  • Мнения: 14 654
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране

Aко се предлагаше като алтернативно гориво за автомобили, можеше и да се намери финансиране.

# 39
  • Мнения: 2 161

Очарователно гостоприемна си, Шанел! Колко жалко, че няма да имам отпуска това лято.  Joy
Ей,замалко да ми избият ситни капчици пот.Защо не почна от там,Флор,от отпуската!

# 40
  • Мнения: 593
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки. 

От пръцкащите крави ли?

# 41
  • Мнения: 24
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки. 

От пръцкащите крави ли?

Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

# 42
  • Мнения: 194
Ха, газова тема Flutter

# 43
  • Мнения: 593
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

# 44
  • Мнения: 194
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

Напротив, пърдят, но ухае на виолетки.

# 45
  • Мнения: 4 586
За да пръцкат, трябва да ядат. Какъв биогаз от ябълки и домати.

# 46
  • Мнения: 593
Еее, Вълк... сигурно ухае на овощна градина!  Joy

# 47
  • Мнения: 4 586
Ами, на минисупер в гараж, на зеленчуковия щанд.

# 48
  • Мнения: 5 622
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

Пръцкат, даже и акат. И аз го правя колкото и да не им се вярва на някои..

П.С. Някой да намине да заключи темата все пак.....

# 49
  • Мнения: 543
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз така и не разбрах за какво е този кислород.Някаква нова модна тенденция ли.Пак не съм в час с модата ooooh!

# 51
  • Мнения: 4 586
Шанел имала 23 долара, решила да пусне тема. Кислородна станция има във всеки град, че и в села има. Ползват го лекарите, заварчиците и водолазите. В кислородните станции зареждат бутилки. Бутилките са по-яки от газовите. Гугълясвай на кислородна станция, ще видиш. Това "личен" го оскъпява амнайсет хиляди пъти, като хидратиращ пред крем, или избелваща пред паста за зъби, или антицелулитен пред гел.

# 52
  • Мнения: 686
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха
и аромата на теменужки LaughingАма от там не излиза ли въглероден диоксид Thinking,вместо кислород(може и метан да има известна доза).И ми изниква въпроса,този кислород за какво е,да разкара произведените от биологичната единица газове ли?

# 53
  • Мнения: 1 418
Аз имам кислороден апарат.

# 54
  • Мнения: 2 386
И у дома има, за съжаление.

Шанел, аз съм морска снаха, не ме мисли. Simple Smile

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Жената иска да си купи кислород за лично ползване!
Нищо лошо!
Оспамите и темата!

# 56
  • Мнения: 600
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха

тук даже не мога да коментирам  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 593
най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха

Като полъх на морски бриз...  Laughing

# 58
  • Мнения: 2 478
Chanel, свалчищен или не, районът е морски! По-добре кажи, че си в гарсониера във ...... Владиславово.

П.С. И аз се радвам да те видя!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-добре кажи, че си в гарсониера във ...... Владиславово.

Това трябваше да е обидно ли?

# 60
  • Мнения: 4 586
Не бе, да не й ходят гости от вътрешността на страната.

# 61
  • Мнения: 2 478
По-добре кажи, че си в гарсониера във ...... Владиславово.

Това трябваше да е обидно ли?

Не, Глухарче, не е обидно! Кой каквото може, все пак! Но не е примамливо за всички желаещи да ти "гостуват" на морето по време на отпуската. А колко е тя отпуската? Има, няма 2 седмици  Wink

# 62
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аха,пропуснала съм някъде нишката.

# 63
  • Мнения: 2 161
Аз не че не искам да ми гостуват,а се страхувам някой да не падне по наклона и да си удари главата на някой тетрапод.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Бе, много смърди в тоя Клюкарник, викам си, и заоглеждах петъчните теми да няма пак нещо за анален секс, а то вие в кислородната тема сте се разпърдяли...

# 65
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки. 

От пръцкащите крави ли?

Е, сега ... да не наричаме милите манекенки пръцкащи крави. Може газовете им да са от ахимията в "Алхимика"  newsm78.

И малко от руския кислород. Дишаш от него и ставаш мужик (или по желание Курникова).

# 66
  • Мнения: 4 586
Аз съм си мужик, а Курников ставам и без кислород.

# 67
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Аз съм си мужик, а Курников ставам и без кислород.
...и аз съм нежна, бяла и добра...


Скромността била за тези, което нямат други добродетели, а  Laughing ?

Общи условия

Активация на акаунт