Искам да си купя личен кислород

  • 4 419
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Лятото дойде и пак започнаха заплахите за варненци.

# 31
  • Мнения: 516
О, да. И аз търся подслон във Варна за неопределено време.  Flutter

# 32
  • Мнения: 2 716
По бутилка на нощувка. Бутилка кислород, разбира се.

# 33
  • Мнения: 2 161
По бутилка бърбън,обаче в нас няма как да стане,защото на вратата имаме залепен .

# 34
  • Мнения: 516
Шанел, забрави ли ,че съм от Русе, щата Хлорида. Отдавна сме мутирали и болести не ни ловят.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 161
При теб да видим дали ще проработи това,мила Флор:къщата ни е в свлачищен район.

# 36
  • Мнения: 24
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки.

# 37
  • Мнения: 516
Очарователно гостоприемна си, Шанел! Колко жалко, че няма да имам отпуска това лято.  Joy

# 38
  • Мнения: 14 654
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране

Aко се предлагаше като алтернативно гориво за автомобили, можеше и да се намери финансиране.

# 39
  • Мнения: 2 161

Очарователно гостоприемна си, Шанел! Колко жалко, че няма да имам отпуска това лято.  Joy
Ей,замалко да ми избият ситни капчици пот.Защо не почна от там,Флор,от отпуската!

# 40
  • Мнения: 593
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки. 

От пръцкащите крави ли?

# 41
  • Мнения: 24
Аз преди време имах идея за бизнес с пръдня в алумиеви кенове, но срещнах проблеми с банковото финансиране, а и междувременно изникнаха по-изгодни неща...иначе имах вече над три хиляди онлайн заявки. 

От пръцкащите крави ли?

Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

# 42
  • Мнения: 194
Ха, газова тема Flutter

# 43
  • Мнения: 593
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

# 44
  • Мнения: 194
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

Напротив, пърдят, но ухае на виолетки.

Общи условия

Активация на акаунт