Наистина да ви очароват......

  • 3 667
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Да , случвало се е да  бъда очарована и от мъже и от жени! И да ...и аз съм очаровала!

# 16
  • Мнения: 4 585
В далечната си младост попаднах на такава "очарователка". Оказа се, че й е хоби да очарова и превзема, след което демонтративно да изхвърля и да минава на следващия "домашен любимец". Колекционираше странни, некомуникативни хора, защото били по-интересни. Харесваше й да наранява, правеше го умишлено. Мисля, че ми помля скромничките социални умения в пълна степен. Беше много вълнуващо. Simple Smile
Добро описание на кучка.

# 17
  • Мнения: 2 161
Да,била съм очарована и в повечето пъти от жени.Аз в повечето случаи очаровам околните,освен ако си поставя за цел да не го правя.

# 18
  • Мнения: 2 716
Шанел! Очарователно!

Мъча се, но май не. Не си спомням да са ме очаровали. Аз съм зла. Хората ме дразнят. Т.е. навиците им. Или поведението им.

# 19
  • Мнения: 743
Наистина ме очарова майката на моя съседка-около 70 годишна,прегърбена от старост,с бяла коса,фино лице,слаба фигура и най-прекрасните,изкрящи,весели,мили,добронамерени.....очи,които съм виждала!Невероята жена!Всеки път като се засечем по стълбите(тя гостува рядко на дъщеря си),я гледам с широко отворени очи,без да мигам даже.Има вълшебство някакво в този стара жена,загадка,сякаш е фея,превърната в старица!Напълно съм очарована от нея,такъв плам няма и в очите на  20 годишните момичета!

# 20
  • Мнения: 1 212
Незнам защо , но и аз свързавам израза "тотално очарован" от някого с това да си "паднеш" по него
и гледам малко скептично към "супер - очароваващите"  Flutter персони .

Почти всички хора имат някаква харизма , дори на някого да не му се вярва съвсем това.
Аз, да ... бих могла да се представя и държа нейде очароващо и харизматично, но повече ми идва отръки да си бъда
спонтанно отблъскваща - това го владея до виртуозност  Hug

# 21
  • Мнения: 822
Да, срещала съм такива хора... Май само жени. Към мъжете винаги съм по-мнителна и с усещането, че искат да ме купят и продадат... А жените преминаха като светъл лъч през живота ми. Някои от тях все още го озаряват и винаги срещите с тях са ми изключително приятни. Жени, които въпреки блатото, в което повечето от нас затъват, успяваха и успяват да останат над низките страсти и съществуване на дребно... Един път не усетих у тях неискреност, преиграване, злоба към някого... Опитах се, да се уча от тях. Разбрах, че при мен няма да се получи и сега ми стига единствено контактът с две от тях, които още са на този свят. Красота, ерудиция, благородство и мъдрост са основните качества, които ги обрисуват... Единственият недостатък от досега ми с тях е, че завишиха изключително много критериите ми за хората, с които се събирам и общувам и направиха почти невъзможно сближаването ми с такива, които се отдалечават твърде много от техния образ... Та като резултат от последното ми е малко трудно да преценя, дали съм или не съм щастливка, след като съм срещала такива хора... Мисля си, че по-скоро съм... въпреки всички останали изгубени или неосъществени приятелства...

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Била съм очарована, някой хора имат много силна харизма. След време и опознаване, се разочаровам.

# 23
  • Мнения: 212
В далечната си младост попаднах на такава "очарователка". Оказа се, че й е хоби да очарова и превзема, след което демонтративно да изхвърля и да минава на следващия "домашен любимец". Колекционираше странни, некомуникативни хора, защото били по-интересни. Харесваше й да наранява, правеше го умишлено. Мисля, че ми помля скромничките социални умения в пълна степен. Беше много вълнуващо. Simple Smile
Това описание много ми прилича на една моя позната, на 100% щях да използвам същите думи Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 790
Да, очаровали са ме.
Но се замислих друго - много рядко използвам точно тези думи в разговор с близките си.
Не казвам - "Докторът ме очарова / има харизма / обаятелен е и т.н.
Казвам " Докторът е пич" или съответно "голям пич".
Явно ми липсва очарование.

# 25
  • Мнения: 2 448
След като не ми изплува нито един образ като прочетох темата, стигнах до извода, че не съм била очарована. Явно трудно се поддавам на нечий чар или харизма.  Confused
Мога да го кажа само за един човек, но очарованието тогава прерасна в нещо съвсем друго.  Crazy
А аз дали съм очаровала? Ами казвали са ми го, но тъй като са били мъже, не го приемам за чиста монета. По скоро са заменили с израза "ти си очарователна" някакъв друг мерак.  Laughing  

# 26
  • Мнения: 5 940
Очароват ме, разочароват ме, пак ме очароват понякога едни и същи хора.
Много често има такива, които са ми любопитни, вълнуват ме, възхищавам й се , дори само и за едно качество. И то взема връх, другото не го забелязвам.
Природата е щедра, толкова сме различни, как да не се очароваш ?

# 27
  • Мнения: 1 817
Много рядко ми се случва някой да успее да ме очарова -трудно се поддавам, но все пак ми се е случвало.
Очароват ме умни и благородни хора, широко скроени, добронамерени. Един преподавател -/доцент/ в Университета много ме беше впечатлил с тези си качества.

Очарована съм и от една жена на 65 г. Heart Eyes -най-благородния човек!Щастлива съм, че ми е много  близка

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 20:59 от _Venera

# 28
  • Мнения: 1 192
Доктор Хаус. Прощавам му всичката чепатост и чешитност, стига да го има.
Добро попадение.Не мога да го възприема в друга роля този човек!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 634
Очароват ме деца, баби, кучета и всякакви други същества преливащи от нежност и беззащитност.
Това, което изпитвам когато ме впечатли мъж е различно от очарование, то е по-скоро.... желание.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт