Наистина да ви очароват......

  • 3 671
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Била съм,все още съм..темата ти ме накара да се замисля-имам една приятелка-страхотен чове-рядко се среща....щастлива съм че я познавам-няма да ти разказвам колко проблеми има на главата-и винаги когато те види е готова да ти се усмихне-да ти вдъхне кураж(а за нея самата едва ли се замисля....) да възхищавам и се от цялото си сърце! И да ...такива хора наистина са рядкост....за жалост:(

# 46
  • Мнения: 1 192
Аз понякога съм очарована от себе си. Викам си "Коя е тази жена в огледалото с това невероятно излъчване!"  newsm03 Чак се влюбвам... Rolling Eyes Ама само понякога.

# 47
  • Мнения: 2 577
Да!
И наистина най-точната дума е - очарована.
Това е някакво вътрешно усещане. Човека срещу теб излъчва топлина, доверие, възхищение, близост...
Случвало ми се е, обаче, много рядко.

# 48
  • Мнения: 4 380
... Майка ми и тя се влюби в него от пръв поглед и после ми продъни ушите. Joy
За какво ти е продънила ушите?

За него. Ти да не ревнуваш? Mr. Green

# 49
  • Мнения: 4 586
Не бе, опериран съм от ревност при раждането. Изречението няма смисъл.
"Мама ми продъни ушите за тебе." Какво за тебе?

# 50
  • Мнения: 4 380
Не бе, опериран съм от ревност при раждането. Изречението няма смисъл.
"Мама ми продъни ушите за тебе." Какво за тебе?

Бреей, чак пък опериран! Laughing Толкоз бездушен индивид ли си Вълкане?

Нормален смисъл си има. Означава че ми бръмнаха ушите да слушам от сутрин до вечер само приказки за него. Със съответните хвалебствия, суперлативи и възхищения. И продължи доста защото ходи на контролни прегледи. И сега да му кажеш името, обръща блаженно очи с възторжено "ехх...оцелили са някои жени шестица от тотото!". Laughing

# 51
  • Мнения: 334
Случвало ми се е ... то е като вълшебство, понякога е достатъчна само една дума или жест. Най често усмивка, естествен жест, разбиране...
Последно ми се случи скоро. В края на май бяхме на тим билдинг в Хисар и имаше някакво събиране на Общинска банка. Та един от техните служители ме видя, че се лутам и не мога да стигна до басейна, усмихна се, показа ми отдолу пътя и като влязох усмихнато ми обясни в кой край е топлата вода. Само толкова, но го направи така приятелски, естествено и добронамерено, че ..... Има хора, които дори нещо такова дребно да направят, го правят по ОЧАРОВАТЕЛЕН начин и оставят приятна емоция и спомен.

# 52
  • Мнения: 112
  Аз май по-често разочаровам себе си и другите.Но пък  са ме очаровали  хора, не толкова много на брой, но пък качествено.

# 53
  • Мнения: 2 035
В интерес на истината, и за радост разбира се, често ми се случва да се очаровам от "малките и невидими хора".

# 54
  • Мнения: 156
да, вчера братовчед ми доведе на вечеря приятелката си и бях очарована от нея!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 065

помислих си същото Wink

# 56
  • Мнения: 40
Много хора са ме очаровали. Аз обичам да бъда очарована.
Самата дума "очаровам" е една от любимите ми.

# 57
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Да много пъти съм била очарована. Понякога дори от съвсем дребни неща. Предпочитам да виждам доброто у хората.

# 58
  • Мнения: 4 965
Да много пъти съм била очарована. Понякога дори от съвсем дребни неща. Предпочитам да виждам доброто у хората.

А последно бях очарована снощи - от човек, когото познавам вече 3 г., между нас има някакъв странн вид приятелство, но мнението ми за него не беше най-доброто. Е, вчера ми се издигна много в очите и ме накара да се замисля колко много понякога се лъжем в хората...

# 59
  • Мнения: 1 938
Да, била съм очарована! Peace

Общи условия

Активация на акаунт