Наистина да ви очароват......

  • 3 679
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 517
Да, случвало се е да ме очароват. И мъже, и жени. Това не се ли препокрива с темата от кого се възхищаваме...разликата между възхищение и очарование не е кой знае каква.
Напоследък обче, само ме разочароват хора, на които съм имала доверие.
Случавало се е и аз да очаровам някого. Когато очарованият е мъж, си  имам едно наум. Когато е майката на някой мъж - също  Mr. Green

# 31
  • Мнения: X
Безброй много пъти съм била очарована от най-различни хора. Аз много лесно се очаровам, и също толкова лесно се разочаровам де  Laughing

# 32
  • Мнения: 4 555
Истински очарована съм от жената, на която кръстих детето си  Wink

# 33
  • Мнения: 5 940
Преди малко от един много, много симпатичен дядо.
Докато въртеше четири дечица на една въртележка, много набързо разбра как всяко едно от тях би предпочело да отиде на точно определена планета с космическия кораб -въртележка. Едното се разходи до планетата на играчките, другото на животните, третото на принцесите, а Иво искаше да види луната отблизо.
Децата имаха ракети с различни цветове, той ги попита точно през коя звезда искат да минат, с каква скорост, какво искат да видят. Разказа им за веселите жаби, които се чуваха от езерото и за дядо Коледа.
Накрая едно от децата се обърна към него и му заяви, че той самият е дядо Коледа и бях склонна да му повярвам.
Ако тук някой си разпознае като роднина дядото на къдрокосия Цецко, който разказа хубава приказка преди сън и на детето ми, искам да му кажа, че се е доверил на точния човек и че съм очарована.

# 34
  • Москва
  • Мнения: 165
Да,случвало ми се е.Един от колегите в офиса,в който си карах стажа.Няма по-усмихнат и приветлив човек.Колкото и да е ядосан сърдит или друго,винаги се усмихва.И винаги намираше време сред купищата работа да ме попита как съм или да ме накара да се усмихна,ако нещо ми е криво.Просто,когато го видя и веднага мога да повярвам,че всичко ще е наред и света е едно прекрасно място.Мисля,че са малко такива хора-да се усмихнат  и да те попитат как си дори на тях да им е криво.

# 35
  • Мнения: 1 217
Последно бях очарована от една възрастна жена. Спря ни на улицата, защото не и достигали стотинки да  си купи лекарства. Дадохме и дребна сума и се разплака от радост. Никой политик не може да ме очарова така.

# 36
  • Мнения: 503
В далечната си младост попаднах на такава "очарователка". Оказа се, че й е хоби да очарова и превзема, след което демонтративно да изхвърля и да минава на следващия "домашен любимец". Колекционираше странни, некомуникативни хора, защото били по-интересни. Харесваше й да наранява, правеше го умишлено. Мисля, че ми помля скромничките социални умения в пълна степен. Беше много вълнуващо. Simple Smile
Отваряш интересна тема. А какво става, когато очарованият се залепи до степен, която те плаши? Ако очаква от теб неща, на които не си способен? Ако иска да стане теб? Раздялата би била болезнена, независим колко такт си приложила.
Некомуникативните хора наистина са по- интересни, защото не всичко им е на тепсията. Е, не всички, някои са си просто темерути.

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 01:16 от Босоногата

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Нито ме очароват, нито ме разочароват хората.
Емоциите, които някои хора ме карат да изпитвам, са очарователни, не самите хора.

# 38
  • Мнения: 419
Били ли сте някога истинкси очаровани от даден човек...
Била съм и съм очарована от такъв човек. Когато мисля за него, единствената и най-подходящта дума,  която изниква в съзнанието ми, и която важи в пълна сила за него, /само и единствено за него/ е благ.

# 39
  • Мнения: 4 380
Да, от много хора за кратко или по-дълго съм била очарована. Ако не ме очароваха непрекъснато вероятно съвсем бих изгубила вяра и доверие към хората.

Доста години бях очарована от един лекар. До степен на влюбеност, която всячески опитвах да преборя в себе си търсейки недостатъци. В момент когато малко бях поохладяла вече, заведох майка си на преглед. Майка ми и тя се влюби в него от пръв поглед и после ми продъни ушите. Joy Е какво да го правиш като е неустоим. Пу да не са му уроци! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 586
... Майка ми и тя се влюби в него от пръв поглед и после ми продъни ушите. Joy
За какво ти е продънила ушите?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 735
Имам две приятелки,които истински ме очароват години наред.Едната  с красота и интелект/рядко срещано/,а другата с позитивната си нагласа.

# 42
  • Мнения: 431
.

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 21:34 от Лизбет

# 43
  • Мнения: 2 011
... Майка ми и тя се влюби в него от пръв поглед и после ми продъни ушите. Joy
За какво ти е продънила ушите?
От препоръки предполагам!  baby_neutral

# 44
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Била съм очарована от хора. Не са малко тези хора.

Надявам се и аз да съм очаровала някого.

Общи условия

Активация на акаунт