СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ- палцестискането тече, децата се тестуват

  • 22 626
  • 375
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 868
Побеляхте ли вече?
Аз спах спокойно. Станах рано, за да приготвя кафета, закуски, пък и да ви нагледам  Wink Горе се шумоли в банята - явно народът се излюпва.
Успех на децата и силно кафе на майките в докторската!

# 61
  • Мнения: 324
Успех и от мен на всички деца. Младежа преговоря нещо, казах му да не го прави, нооооооооо нещо е неуверен.

# 62
  • София
  • Мнения: 257
Спокойствие, късмет и отлично представяне на всички!  Hug

С триста зора накарах Ангел да хапне нещо и сега дъвче сърдито. След малко потегляме.

# 63
  • София
  • Мнения: 18 188
Момичета,
Майка съм на бъдеща седмокласничка и от време на време хвърлях поглед на темата Ви, с цел да се запозная от първоизточника  с това, което ни очаква догодина! Wink
Пожелавам на децата Ви успешно представяне на днешния изпит, на следващия също, и нека след това положените от тях усилия да бъдат подобаващо възнаградени с прием по първо желание! Peace
На Вас мами пожелавам повечко спокойствие, доколкото последното е възможно!И в началото на юли заедно с децата си да се радвате на отличните резултати!  bouquet

# 64
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Успех на всички деца Peace
Дано са спокойни и концентрирани,не е излишен и късмет-пожелавам го fingerscrossed
на всички мами-спокойствие /доколкото успеем Laughing/

# 65
  • Мнения: 50
Добро утро и от една старо загорска мама Simple Smile
От една година следя темата, днес реших да се запиша за късмет.....Моята девойка е спокойна,дъвче още оттатък....а аз нещо взех да психясвам.....Късмет и успех на всички дечица а на мамите повечко спокойствие, иииии после ви чакам тук да разказвате Wink
Сега се чудя да се смея ли или да плача....на моето диване му плиснах вода, а то я заобиколи,аз и викам:през нея трябваше да минеш....и тя се върна и мина през водата

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 08:00 от zodiq

# 66
  • Мнения: 607
Успех на всички деца.

# 67
  • Мнения: 67
Добро утро и от една старо загорска мама Simple Smile
От една година следя темата, днес реших да се запиша за късмет.....Моята девойка е спокойна,дъвче още оттатък....а аз нещо взех да психясвам.....Късмет и успех на всички дечица а на мамите повечко спокойствие, иииии после ви чакам тук да разказвате Wink
Сега се чудя да се смея ли или да плача....на моето диване му плиснах вода, а то я заобиколи,аз и викам:през нея трябваше да минеш....и тя се върна и мина през водата
Не се тревожи за водата Hugаз миналата година без да исках разлях почти цялата вода в/у панталона и,който беше целия мокър от коленете на долу EmbarassedПосле трябваше да го сменя.
УСПЕХ НА ДЕЦАТА!!! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Като се върнат да кажат "Дойдох,видях,победих!" smile3540

# 68
  • Мнения: 7 821
Успех на децата ви!

# 69
  • Мнения: 1 437
Успех на децата  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 70
  • Мнения: 202
Добро утро!
Оставех детето и вече съм на работа.
Пожелавам успех на всички деца,а на нас майките да сме по-спокойни.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 703
здравейте, успех на всички
знаете ли какво се падна?

# 72
  • Мнения: 654
Привет.
Дано всички имат успех. Praynig

# 73
  • София
  • Мнения: 5 831
Успех на всички   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Нашите започнаха да влизат в 8, аз се повъртях, пихме кафе с другите майки и си тръгнах  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 654
Вариант 3 бе изтеглен за приемния изпит по български език и литература след 7 клас

Общи условия

Активация на акаунт