СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ- палцестискането тече, децата се тестуват

  • 22 593
  • 375
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Желая успех и спокойствие на всички майчета,татковци и дечица!Благодаря за тестовете и за това ,че Ви има!

# 46
  • Мнения: 67
Оле,щях да забравя-той изпита по БЕЛ бил утре Blush.Успех на децата,да си направят тестовете,да няма изцапани листи и на 2-ри юли(поправете ме ако греща) да си получат хубавите оценки!А на вас мили съфорумки спокойствие и само спокойствие - и без това нищо не можем да променим Hug!
Миналата година по БЕЛ изпита беше на 20-ти юни,а по Математика на 26-ти.
Хайде,и след обяд да разказвате кой какво е направил(колкото ви кажат де Mr. Green)
Ще видите кка ще ви падне един огромен камък от сърцето утре като свърши изпита Wink

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 702
Голямо четене падна, но така и не успях да ви догоня. Накрая зарязах старата тема и прочетох тази.

Искам да благодаря на една Фантастична жена  Wink   за тестовете, които ми прати.

Пожелавам на всички да са спокойни и да се представят на ниво.   Simple Smile

# 48
  • Мнения: 413
Спокойствие и само спокойствие, както казва Карлсон  Hug

Децата са подготвени и ще се справят! А за мамите чашка концентрат е добра идея, така че наздраве  Drunk  ku-ku


Късмет на всички!   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 49
  • София
  • Мнения: 754
Успех и от мен!
Повече от това не може да са подготвени децата ви - така че повече вяра и надежда.
УСПЕХ!!!   newsm10

# 50
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 593
Успех и късмет на децата  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Лека вечер на всички.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 634
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ДЕЦА НА ИЗПИТА ПО БЕЛ!

# 52
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Вече сме по леглата - дали ще спим е друг въпрос...  Tired
Лека нощ на всички и утре - УСПЕХ на всички деца!  Peace

# 53
  • Мнения: 52
Вече сме по леглата - дали ще спим е друг въпрос...  Tired
Лека нощ на всички и утре - УСПЕХ на всички деца!  Peace


Аз няма да заспя и вие най-вероятно. Но Тани  вече заспа така че поне тя няма да е уморена .

# 54
  • Мнения: 7 161
 ku-ku Остават броени часове.

Вкъщи повечето деца спят.
Ние с мъжо отмаряме на диваните както си му е реда-с по едно малко с по ледче.

Пожелавам на всички деца утре да дадат най-доброто от себе си и да са много спокойни!!!
Ако не могат да се сетят нещо или не го знаят- КЪСМЕТ !!! Може да се окаже решаващ.
На кафепиещите   Coffee   в Докторската-приятно бърборене и не прекалявайте с напитката,да не ви треснат нервите.

УСПЕХ   УСПЕХ   УСПЕХ

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 23:04 от ana_

# 55
  • На село
  • Мнения: 873
Успех на децата утре!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Ще дойда в Докторската след 10.00 с второто и третото издание. Някой друг (освен mamaGabi евентуално) няма ли да си доведе малкото/малките?

# 56
  • Мнения: 46
Късмет на всички дечица Peace
Мами, вие спокойно децата ще се справят.
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 57
  • Мнения: 497
 От мен - последно успех на всички явяващи се на изпита и по-малко нерви на чакащите ги отвън.... Дано децата на излизане да казват - теста беше coolcool.
А че аз  няма да спя тая нощ вече е ясно....

# 58
  • Мнения: 587
Добро утро на всички, хайде че днес е празник за всички нас, особенно за децата които ще се явяват на изпит! Да закусите , да не забравите нищо и най - вече знанията си. УСПЕХ!

# 59
  • Мнения: 348
Dobro utro. скъпи майчета!
Светъл ден за всички нас - да се зарадваме на големите си вече деца и да им пожелаем "На добър час!"
Да изявят способностите си най-пълно!

На мен ми се отваря свободно време почти до 11ч. Има ли някое майче, което ще ходи в Докторската градина, да ми обясни как да ви намеря, за да намина да ви видя преди работа?
Може да си разменим телефони на лични.

Успех на всички!   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт