Франция - ваканция! (22)

  • 19 280
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Здравейте дами.Благодаря за топлото посрещане   bouquet
Малката Криси е на 3г 4месеца,скоро на 5 и е голяма чаровница.За съжаление не знам как се качват снимки и ако някой има малко време и желание,отворена съм за уроци Laughing.

Chumbi,да с малката ще пътуваме до Милано и после влак до Ница.Ние сме в Ница и ми е удобно,но и мъжо ще доиде да ни вземе от Милано,че с багажа и малката ще ми е малко трудно да се придвижа бързо.И ако се приберем докато пристигнат твоите хора(не знам все още кога ще си тръгнем от БГ),мога да помогна ако решите да ползвате тая авиокомпания.

# 16
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 701
Бързо ку-ку от мен преди да поемем към Английския канал  Grinning!
Чумби, благодаря за редакцията  Heart Eyes! Блазе ви на вас долу, че хем ви е слънчево, хем топло. При нас е полуслънчево и полутопло (20 С). Как беше плажа?

Галандри, добре дошла в темата  Hug Ти в България ли си в момента?
Снимки се качват много лесно. Първо трябва да си създадеш онлайн албум (ако нямаш такъв). Сайтове за хостинг на изображения има много - Multiply, Photobucket, Imageshack, Flickr (aнглоезични), Google-овския Picasa (ако имаш e-мейл адрес в Gmail), snimka.bg, prikachi.com (на български). Избираш си сайт и се регистрираш в него. Влизаш си в профила. Създаваш си онлайн албум в сайтa (например Krisi) и качваш снимките от твоя компютър в онлайн албума ти. Задаваш му опциите дали да е стриктно личен (само ти да можеш да го виждаш), с покана (само поканени от теб през е-мейл хора да могат да го разглеждат) или публичен (всеки да има достъп). После влизаш в албума, кликваш на първата снимка, копираш адреса на албума от браузъра ти и го пействаш при отговора. Това за публичните албуми. Ако албумът е личен, след като пейстнеш линка, ще трябва да дадеш паролата на хората, които желаеш да го видят. Е воалà!  Grinning  Ако имаш още въпроси - питай  Laughing.

Мари_рус, за очила с диоптри става въпрос - трябва да си сменя моите, та се интересувах дали някоя от "колежките" си е правила скоро очила тук.
Поръчах ги тази сутрин, ще са готови другата седмица и ще ми струват след всички рембурсирания около 15 евро  Laughing. Даже за 1 евро повече, ще имам и слънчеви очила с диоптри (фук-фук  Laughing).

Мъж ми нервно потропва с крак  Wink, изчезвам и ви казвам лек уикенд!   bouquet

# 17
  • Мнения: 846
Duk, ама аз съм тук само, че нали съм си блейка  Laughing не разбрах, че има нова тема  Embarassed
Снупи, тая малка принцеса направо ще я крадна  Laughing, ама тя още по-голям бонбон става с всеки изминал ден, красавица е от малка  Crazy
Чумбим много хубава темичка, на мен така ми се ходи на плаж  Sad, дано поне до местният басейн отида  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 85
Duc, ние миналата година минахме през Германия-Австрия-Унгария-Сърбия с едно преспиване и разходка из Виена; пътят е хубав с изключение на последните 100 км Ниш-София. Никъде не сме имали проблеми и не сме чакали по границите - просто късмет. Едни приятели ни посъветваха да не минаваме през Румъния ; а в Сърбия всичко си е съвсем нормално; даже много ни се радваха сърбите  Laughing
Вас какво ви притеснява ? 

# 19
  • Мнения: 1 194
Леле, положението със самолетните билети е наистина катастрофално... ooooh!

Галандри, поздрави за щастливото събитие и добре дошла!

# 20
  • FRANCE
  • Мнения: 2 235
Цоп в новата темичка.

Snoopy, малката е страхотно сладкишче. Много да я нацелуваш.

Галандри, добре дошла в темата  и честит нов член на семейството. Simple Smile

Ние ще пътуваме до БГ в края на август за 200 евро на човек с Луфтханза.

Сега чакам зверо да се събуди и отиваме на местния празник Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 907
Пак трябваше да чета 20 минути ( че това е многооо ), хубаво е, че темата прогресира и се разраства!

Слушайте пред каква дилема стоя. И само не ми се смейте. Че е малко смешно  Embarassed
Знаете, че другарката мистик е много активна личност. Най-вече по градските тераси и събирания.
Един слънчев ден се запознах с един прекрасен господин. Не само висок, снажен, мъдър, с хумор ( и зелени очи ), ами точно когато си тръгвах и си казвах " хайде, още един приятен флирт за няколко часа " разбирам, че тои е продуцент със собствена прод. фирма и в същото време шеф дьо прод при ФР3. И на другарката мистик и стана интересно. Оказа се, че сме били по едно и също време в Кан, в същата зала, на същия филм.
И сега проблемът е следният - този човек ме кани на стаж в ФР3! Само че той не знае, че аз съм женена етц. А аз в никакъв случай не онвизажирам да мамя който и да е било. И съм заплетена. И в голямо изкушение. 2 пъти излизахме на по бира и двата пъти не казах, че съм женена. Достраша ме. А много искам да направя стаж в тази телевизия!
Аз, както винаги, се заплетох в дебела паяжина...
И ся кво, да приема ли без да казвам? Ако приема и кажа по-късно, ставам гарс...


# 22
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Grinning Добре дошла на Галандри Simple Smile .  Снупи бебчето е много сладко  Hug  Mystic не съм добра в съветите, а и не те познавам,но отстрани погледнато звучи интересно.  И понеже аз питам и се сещам след два дни да видя отговорите, мерси на duc започва да ми се изяснява  Grinning  и на Роца също   bouquet  Предполагам, че съпруга ми е на този независим режим, той има фирма и му отдържат, мисля няколко пъти в годината определена сума.  А пък аз до 20 юли трябва да съм в БГ и още незнам с какво ще пътувам   newsm78 .  Приятна вечер от мен !

# 23
  • Мнения: 1 194
Мистик, сложна дилема ни предлагаш... Щом питаш, значи господнът е показал и някакъв "личен "интерес , не само професионален.? От друга страна семейната ситуация не е условие за правенето на някакъв стаж, така че логично не е задължително да я казваш...ако не те питат. Ако ще ти е по-спокойно , разкрий я дискретно..сложи си халката Wink) Аз на твое място бих показала. Тогава ще си проличи доколко е джентълмен и професионалист също...може би съм идеалист. Бон кураж(личи , че си объркана, вкарваш френски думи в текста, не е в твой стил Wink)

Друга тема: някой има ли новини от Поля, сигурно вече е родила newsm78

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 23:44 от Мария К.

# 24
  • Мнения: 66
И аз да кажа ку ку днес  Hug моя половин се засили да ходи на бокс в тая жега вместо да се размотаваме, басейна днес не работи, та се закотвих на компа  smile3514  ама тъкмо да си ви видя  Hug да ви кажа сега страшни сте, как пътувате с децата, баби, по семейно, на мен ми се струва сложна история, но като ми се наложи и на мен след известно време ще ми се изясни историята  Laughing Жаланка как така ще ни загубиш ти  Hug
isave мерси за информацията  Hug и ние така го плануваме засега маршрута, само че няма да спраме никъде да нощуваме  Crossing Arms един приятел ще пътува с нас и ще се сменят с половинчо, че трябва да сме в бг възможно наи рано, обаче на връщане съм си извоювала туристическа разходка във Виена hahaha иначе притеснения имаме колкото искаш  ooooh! за румъния и на нас ни казаха да я пропуснем, обаче сърбите много полиция пласирали август по пътищата и спирали постоянно без причина чуждите коли и имало истории, та ни казаха да пътуваме вечер през сърбия  newsm78, освен това някаква застраховка се правила за колата мисля, искахме да изчислим колко такси имаме по магистралите, за да видим колко ще ни излезе като цяло пътуването все пак, но всеки сайт различно ни изкарва #Crazy  после и винетки за бг ще ни трябват явно, май трябва да минем веднъж та да се успокоим  Simple Smile досега сме имали малко време за ваканция в бг и все със самолет си ходим, маи сме се изнежили  Blush

 mystic нещо малко от мен, сегааааа аз вероятно като най дребосък тук едва ли ще помогна с моя опит, ноооо все пак да кажа  Blush мисля че няма какво да те притеснява все пак става въпрос за работа стаж , така че ти не си длъжна да отделиш специално внимание на статуса ти, от който да зависи дали ще може да работиш там или не, ако господинът има проблем с това ми намирисва на несериозно отношение от негова страна, както се казва да е питал  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 194
Добро утро!  food010
Съвсем ни се разби сънят с тази шарка...Гого пак започна да се буди по нощите, да плаче, да прави магарии.. newsm46дано скоро влезе пак в релси, че пет години безсъние на моите години ми се отразява зле на нервните клетки и на кожата Sunglasses
Роца, дано времето на о-в Джърси е по-приятно от тази ноемврийска събота тук!

Момичета, какви са вашите прдстави за gouter d'anniversaire на 5 годишни диванета? Не че нямам идеи, ама да си сверя часовника. Освен тортата, какво друго да ги храня м/у 16 и 19 часа?

# 26
  • Мнения: 66
Мария разгледай тези идеи може нещо да ти хареса http://forum.aufeminin.com/forum/enfantsidees/__f605_enfantsidee … ersaire.html#6602  Wink приятен ден на всички  Hug аз ще си седя и чакам да стане поне 23 градуса да се замъкна на плажа  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 194
Мерси,   duc!   bouquet
Ти на какъв плаж ходиш в Анже? Wink

# 28
  • Мнения: 846
Привет хора  Laughing

Мистик, докато зацепя, че ти шишеш, два пъти четох поста ти  Laughing. Помислих, че някой разказва за другарката Мистик хаха, какъв съм шемет и аз  Crazy
'Много сложна и изкушаваща ситуация  Rolling Eyes, винаги съм се чудила на тея мъже видят жена и даже не питат женена ли е или не, ако имат все пак друг интерес. Аз бих говорила с мъжа ми да му обясня ситуацията, обаче когато споделих с моят мъж за съвет и той да каже мъжката си точка, направо ме отразя, че не би бил много щастлив аз да ходя където и да било независимо, че става въпрос само за стажа. Приеми стажа и между другото му спомени нещо за детето си, той сам ще подеме темата за мъжа ти  Laughing


Мария, стискам палци да се излекувате скоро.
Дук, давай заедно на басейн  Laughing. Твоят мъж поне прави нещо полезно за себе си, моят продължава с нападенията над селата и стратегии с алиансите  Laughing. Добре, че сега отиваме на пазар, че да го изведа малко, че така е заслабнал ще вземе да зачезне съвсем  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 325
jalana , личи си , че не си била до мъжо , ще му готвиш и ще го храниш повече сега HugМежду другото чух за него , че е ''кулинарен звяр ''Hug Hug Hug Мечтая за такъв, ама пък на фигурата няма да ми се отразява добре.
Мистик, деликатна ситуация.Може би се страхува от отговора , и затова не пита.Аз бих приела стажа и после бих намекнала съвсем деликатно за семейното си положение.
Отиваме с братовчеда Габи на басейн Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт