Жената зодия риби - 7

  • 24 063
  • 433
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 370
здравейте момичета.как сте?сега тези дни като нямам нет в работата и  сигурно чуствателипсата ми или се лъжа? Mr. Green
бени,ами трябва някой ден дасе пробвам да пусна темичката ни.но трябва да имам повече време,защото не става за 2 мин.а тези дни  не си бях в нас.в събота ви писах по обед ама нямаше никой.после ходих при сестрата и една буря ни прааааааааааа..........а вчера пък на зоологическата пак ни валя силен дъж.бяхме като кокошки и децата и те. Joy ooooh!луд а работа.участвахме във сабирането на плушени мечета за рекордите на гинес.софийската зоо е събрала 4000 и нещо плушки.като бройка говоря.който е искал си е оставил мечетата като дарение.НИЯ занесе и регистрира 11 мечета. ooooh! Joyи така.весело.за каквоще си говорим днес?
охооооооооо Нур,да са ти живи и здрави дечицата.



имаш голямо богатсво и си орисана  това богатсво да те прави цял живот щастрива.ти наистина си щастлива майка.нека да ти растат весели,щастриви и ученолюбиви малкитети слънца.

# 46
  • Мнения: 10
защото не става за 2 мин.
Правилно. Става за 30 сек.  Laughing Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 27
Уаааааааааа  Crazy

Аз съм много приятно изненадана - разгърнали сте темата за рибките в 7 части!!!

Включвам се отново  Heart Eyes

# 48
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
момичета/които си говорите по скайпа/ а nur къде е ?не съм я засичала в темата няколко дена! newsm78

# 49
  • Мнения: 370
защото не става за 2 мин.
Правилно. Става за 30 сек.  Laughing Mr. Green Mr. Green
Сталиончо,ще те хванааааааа ище ти скасам ушичкитеееееееее. #Cussing out Mr. Green Laughing Sneaky ppp  Hands Clap smile3537 smile3538 boo Stuck Out Tongue Winking Eye  Hands Clap newsm56 blahblah nuts

# 50
  • Мнения: 1 798
момичета/които си говорите по скайпа/ а nur къде е ?не съм я засичала в темата няколко дена! newsm78
Нелка,и ние я търсим   33uu

# 51
  • Мнения: 26



Ето за вас с господин НУР

Честит Рожден Ден!
С пожелания за упоритост,за да следвате мечтите си,
смелост за да ги осъществявате,
търпение за да ги постигате
и много любов,за да дава смисъл на всичко това!
[/color]

# 52
  • Мнения: 10
Сталиончо,ще те хванааааааа ище ти скасам ушичкитеееееееее. #Cussing out
Защооооо? Sad Какво лошо казах?  Cry 

# 53
  • Мнения: 1 798


Добро утро!
Искам там Rolling Eyes

# 54
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
добро утро!и аз искам там,ама тази година ще се разминем!

# 55
  • Мнения: 155
Добро утрооооооо  Hug
И аз искам там, то кой не иска там?  Wink

# 56
  • Мнения: 26
Привет от мен ,
Ах морето

# 57
  • Мнения: 155
Сталиончо, казвай кога ще ходим да вземаме Лорчето с оркестъра?  Rolling Eyes Joy

# 58
  • Мнения: 10
Оу, ми не знам. Ама и май няма да го бъде, щото имаше само едностранен интерес, а и след последния ни чат скоро не съм я засичал в скайп.  Laughing

# 59
  • Мнения: 155
Оу, ми не знам. Ама и май няма да го бъде, щото имаше само едностранен интерес, а и след последния ни чат скоро не съм я засичал в скайп.  Laughing

Чатил си си с нея?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт