Жената зодия риби - 7

  • 26 519
  • 433
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Бургас
  • Мнения: 347
Хайде де, никой ли няма да се реши да дойде Simple Smile



Ще е хубаво и да се видим  Hug

delicate, и аз си свалям Whisper, благодаря  Hug Hug а Седем е един от най- най- Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 19:21 от ben78

# 77
  • Мнения: 1 798
Бени,много искам да се видим всички от темата Heart Eyes ама е почти невъзможно Confused

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 347
Бени,много искам да се видим всички от темата Heart Eyes ама е почти невъзможно Confused

Дано някак се получи все пак  Hug

Да ви кажа при мен настъпват разни промени и след около месец май ще съм в другия край на БГ... налага се да се преместим с малката, че .... доста ни се натрупа напоследък... там поне ще сме на спокойствие (пу пу) и ... няма да сме в една квартирка сбутани... Не ми се ходи честно казано, но... вече не съм най-важната аз  Wink

# 79
  • Мнения: 10
Joy Joy Joy

Хехехе, ти ме развесели, първо аз не критикувах вкуса ти с изцепки от рода на "вкуса ти яко куца", а просто изказах мнение, на което всеки има право. И второ, ако си мислиш, че твойта артистка се снима във филмчетата си без грим си яко наивен  hahaha
Такъв ми е начинът на изразяване, не е критика. Но ще свикнеш. Simple Smile
А че мойта мацка се снима с грим е ясно, но поне е направен така, че да не й личи за разлика от тези, двете, които ти беше постнала.

# 80
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
поспалани как сте?

# 81
  • Мнения: 155
Joy Joy Joy

Хехехе, ти ме развесели, първо аз не критикувах вкуса ти с изцепки от рода на "вкуса ти яко куца", а просто изказах мнение, на което всеки има право. И второ, ако си мислиш, че твойта артистка се снима във филмчетата си без грим си яко наивен  hahaha
Такъв ми е начинът на изразяване, не е критика. Но ще свикнеш. Simple Smile
А че мойта мацка се снима с грим е ясно, но поне е направен така, че да не й личи за разлика от тези, двете, които ти беше постнала.

Ако ще се почувстваш по-добре, от няколко дно не слагам грим освен гланц за устни и определено се чувствам добре, спокойно търкам очи, без да ес притеснявам, че ще се размаже спиралата  Laughing hahaha

Дели, гледахме снощи Whisper, готин е, на милото особено му хареса. От тези горните не съм гледала Primal Fear и Half Light, ще ги гледам, а Seven, това е класика  Hug

# 82
  • Мнения: 1 798
Здрасти на всички Flutter
Как сте милички Hug

# 83
  • Мнения: 155
Абе, защо не ми се вижда аватара и др снимки в подписа???  newsm78

# 84
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
при мен се виждат!

# 85
  • Мнения: 155

Явно, аз само не ги скивам  Joy

# 86
  • Мнения: 1 798

Явно, аз само не ги скивам  Joy
И аз не ги виждам Rolling Eyes явно има проблем със сайта където си ги качвала.

# 87
  • Мнения: 155

Явно, аз само не ги скивам  Joy
И аз не ги виждам Rolling Eyes явно има проблем със сайта където си ги качвала.

от prikachi.com е значи  Sad

# 88
  • Мнения: 1 798
Няма страшно  Simple Smile ще се покажат Hug

# 89
  • Мнения: 155
Дано, че си ги искам  Hug

Абе хора, НУР много време я няма, някой знае ли нещо???  newsm78 Tired

Общи условия

Активация на акаунт