Жената зодия риби - 7

  • 26 519
  • 433
  •   1
Отговори
# 225
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Не си падам май много по торти  newsm78
Но се почерпих  Mr. Green

53 - започва обратно броене  Crazy

# 226
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
добро утро!днес кафето от мен!

# 227
  • Мнения: 1 798
Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2
Днес толкова работа имам ooooh! незная кога ще се оправя.

# 228
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен  Hug

# 229
  • Мнения: 370
Здравейте милички.появих се най-после днес. Partyводихме малката на зъбар пак и поръчахме шините. Sadох,притесних се да ви кажа,защото ми е детенце. искам да е добре и ще кажете ,че това не е нищо лошо и ,че даже ще й е от полза,но аз си се притесних,че моето детенце трябва да слага такива работи в устата си. Sad
имам питане.как мислите,когато разговаряте с някой,вечно ли трябва да приказвате полу истини полу лъжи,за да не разберат точно  какво ще правите.имам в предвид примерно,че някой ви пита -къде ще ходите на море и за колко пари?-и  вие си отговаряте както си е,дори да е на скъпарско място и могат да ви упрекнат заради това или казвате ,че няма да ходите на море ,защото нямате толкова пари/което не е така/,но само и само да не разберат намеренията ви,трябва да го смотолевите.казвам всичко това,защото аз -рибата- си казвам както си е,а скорпи ме упрекна ,че много говоря.не смятам,че има нещо лошо да си кажа нещата както са. никой не ми слага пари в джоба,ние си ги изработваме както му е реда и за мен това е тъпотия да се оплаквам,че съм зле ,когато не е така. защо трябва да предизвиквам съдбата?писнало ми е някой да ми гледа в джоба и паницата.иначе дадох ви само пример иначе ситуацията не е точно същата.кажете рибки как мислите?

# 230
  • Мнения: 15 619
Иве, не се тревожи за детенцето. Ще й се оправи захапката. Hug
Не говоря много и пред всеки, но което казвам, е вярно или го мисля, най-малкото. Даже смятам, че хората около мен приказват повече, отколкото е полезно за тях.  Wink  Включая и скорпита в отбора. Mr. Green

# 231
  • Мнения: 1 798
Данък обществено мнение отдавна не плащам Naughty
Когато някой ми задава въпроси на, които не искам да отговарям,просто обръщам разговора в друга посока,или задавам веднага и аз въпрос.
Атаката е най-добрата защита Whistling
Иве,дано всичко с Ния е наред.
Не се тревожи Hug

# 232
  • Мнения: 370
да луне,права си и аз смятам,че хората около мен говорят повече отколкото трябва,но когато нещо си е така,немога да кажа ,че не е. просто не съм от тия с торбите с лъжите. и както казва Дели,данък обществено мнение не плащам,но когато наистина неме интересува хорското мнение се оказва,че много говоря според някои и според скорпито. newsm78мислите ли ,че в такива ситуации ,рибките сме неразбрани?
благодаря ви момичета,че ме устокоявате за Ния ,но ми е напрегнато. Sad

# 233
  • Мнения: 1 798
Мисля,че на скорпитата са им по големи фантазиите дори от нашите Mr. Green
Ами,да неразбрана се чувствам понякога Whistling
Не ми пука вече,който разбрал,разбрал Mr. Green
Да сме живи и здрави,другото са бели кахъри Naughty

# 234
  • Мнения: 15 619
Да, Деликатна ти  го е казала. И аз понякога се чувствам така, но не мисля, че е определено от зодията. Всеки има такива моменти. И на мен взе по-малко да ми пука, но не съм се оакулчила нацяло още. Crazy
И да, определено другите говорят повече от нас. В желанието си да се изфукат, си оголват и дупетата... това имах предвид като писах горе.... За нас това не е характерно. Ние споделяме радост и мъка, даже по-често радостта. Ей затова могат да завидят.

# 235
  • Мнения: 1 798
Дааа,определено не мога да понасям хора които се хвалят непрекъснато ooooh!
Постоянното - аз това купих,аз там ще ходя,аз това имам....... повръща ми се чак Sick

# 236
  • Мнения: 370
именно,другите говорят повече от нас и ,когато аз реша нещо да кажа излиза,че говоря много. Sad и точно така,когато съм щастлива искам да си го кажа ни само да го излъчвам.аз също необичам хората ,които се хвалят прекалено много и то за глупости,но и необичам хората,които непрекъснато реват ,че са зле а всъщност не са.тъпо е. #2gunfire

# 237
  • Мнения: 15 619
именно,другите говорят повече от нас и ,когато аз реша нещо да кажа излиза,че говоря много. Sad и точно така,когато съм щастлива искам да си го кажа ни само да го излъчвам.аз също необичам хората ,които се хвалят прекалено много и то за глупости,но и необичам хората,които непрекъснато реват ,че са зле а всъщност не са.тъпо е. #2gunfire
Кажи на милото си, да се радва че е имал късмета да те срещне. Mr. Green Ако беше видял чудо като мене, аз щях да му правя забележките!!! Naughty Whistling Mr. Green
Радвай се! Да не ти пука. kiss

# 238
  • Мнения: 370
именно,другите говорят повече от нас и ,когато аз реша нещо да кажа излиза,че говоря много. Sad и точно така,когато съм щастлива искам да си го кажа ни само да го излъчвам.аз също не обичам хората ,които се хвалят прекалено много и то за глупости,но и не обичам хората,които непрекъснато реват ,че са зле а всъщност не са.тъпо е. #2gunfire
Кажи на милото си, да се радва че е имал късмета да те срещне. Mr. Green Ако беше видял чудо като мене, аз щях да му правя забележките!!! Naughty Whistling Mr. Green
Радвай се! Да не ти пука. kiss
о,той се радва ,,че ме е срещнал ,но понякога се чувствам засегната от думите му,защото съм самокритичен човека и поради зодията си ефекта е засилен и се чувствам недооценена.защото не малко пъти съм споделяла с вас ,че моите приоритети са семейството ми и нищо друго.всичко друго е на заден план.и когато бъда критикувана по този нечин ме боли.може би рибешката ми чувствителност се проявява в голяма степен.и вие ли сте така?

# 239
  • Мнения: 15 619
Да, със същите приоритети съм и много ме боли точно там, като ме жегнат. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт