Жената зодия риби - 7

  • 26 519
  • 433
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 798
 Да си говорим за хубави неща Crazy

# 241
  • Мнения: 15 619
аз ви напускам.... Отивам да взема голямото от басейна. Пъки  разходка да направим с дреболията. Crazy

...отивам да се стакладисвам. Flutter
 Hug Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 1 798
аз ви напускам.... Отивам да взема голямото от басейна. Пъки  разходка да направим с дреболията. Crazy

...отивам да се стакладисвам. Flutter
 Hug Heart Eyes
Приятна разходка Лунка Heart Eyes

# 243
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
аз пък сега пристигам-добър ве4ер

# 244
  • Мнения: 155
Здравейте милички.появих се най-после днес. Partyводихме малката на зъбар пак и поръчахме шините. Sadох,притесних се да ви кажа,защото ми е детенце. искам да е добре и ще кажете ,че това не е нищо лошо и ,че даже ще й е от полза,но аз си се притесних,че моето детенце трябва да слага такива работи в устата си. Sad
имам питане.как мислите,когато разговаряте с някой,вечно ли трябва да приказвате полу истини полу лъжи,за да не разберат точно  какво ще правите.имам в предвид примерно,че някой ви пита -къде ще ходите на море и за колко пари?-и  вие си отговаряте както си е,дори да е на скъпарско място и могат да ви упрекнат заради това или казвате ,че няма да ходите на море ,защото нямате толкова пари/което не е така/,но само и само да не разберат намеренията ви,трябва да го смотолевите.казвам всичко това,защото аз -рибата- си казвам както си е,а скорпи ме упрекна ,че много говоря.не смятам,че има нещо лошо да си кажа нещата както са. никой не ми слага пари в джоба,ние си ги изработваме както му е реда и за мен това е тъпотия да се оплаквам,че съм зле ,когато не е така. защо трябва да предизвиквам съдбата?писнало ми е някой да ми гледа в джоба и паницата.иначе дадох ви само пример иначе ситуацията не е точно същата.кажете рибки как мислите?

Иви, не се тревожи за малкия си ангел, тя ще е добре и наистина повярвай правиш го за нейно добро и нейното самочувствие, един ден ще ти е благодарна  Wink
Колкото до "доброжелателите", и аз съм като теб всичко си казвам, обаче живота ме понаучи и вече някои неща си ги премълчавам. Виж не става въпрос за упреци или за това някой да ти държи сметка. Става въпрос за хорска злоба! ooooh!
Аз лично не обичам да парадирам, и и от такава гледна точка си мълча също. Отговаряй на въпроса: "Къде ще ходите на море и колко пари ще ви струва?" с: "Ами ще ходим на море еди къде си, не си спомням колко пари беше, то едно нещо ли е, че да го помня!"  Wink Примерно  Hug

# 245
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
ние бяхме в Италия и ни излезе без пари-фук  Mr. Green

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 347
Браво Simple Smile Дано се изкарали добре Simple Smile
Благодаря ви милинки за пожеланията  Hug Цялото име на малката е Далина, първоначално смятах да е само Лина ( и така си и казвам на кратко), но после реших, че трябва да има и официално си име  Laughing
ivafara, майка ми е поставила до стената... казва че трябва да се жертвам за нея и да се приберем за няколко години в родния ми град... Пък на мен живота ми е тук... и нямам никакво намерение да живеея там... по-голяма част от съзнателния ми живот не съм живяла там...  Confused Въпроса е, че ако не отидем с нея няма да ми прости никога...  Confused Sad

# 247
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
уф 4е ситуация,много мразя така като стане ...........  Twisted Evil

# 248
  • Мнения: 10
Я, рибите се активизирахте пак.  Mr. Green  Отивам за червейчетата и такъмите и ей сега се връщам...  hahaha

# 249
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
внимавай,че между хрисимите рибки  има и големи,страшни акули! smile3537

# 250
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
уууу той цопна у морето,добре дошъл,можеш ли да плуваш?

# 251
  • Мнения: 10
уууу той цопна у морето,добре дошъл,можеш ли да плуваш?
Ако въпросът е към мен - не мога да плувам. Но за това си имаме толкова много делфинчета в тая тема да ме спасяват като тръгна да се давя.  Mr. Green 

# 252
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
зна4и ставаме двама за спасяване  Wink
и да се похваля ходих на плаж-2дни с малкото и беше кошмар.След неуспешен опит да изпие морето и да изяде пясъка реших ,4е е крайно нездравословно да ходим по такива места

# 253
  • Мнения: 10
След неуспешен опит да изпие морето и да изяде пясъка
hahaha hahaha hahaha 

# 254
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
явно аз съм най-ранобудната!черпя!

Общи условия

Активация на акаунт