Жената зодия риби - 7

  • 26 519
  • 433
  •   1
Отговори
# 255
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
мерси
добро утро  Hug

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро Simple Smile

# 257
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
да ви задам следния въпрос!вие като сте зодия риби,обичате ли да си похапвате риба,скариди и т.н?аз обожавам,с изключение на миди.и ако живея до море ,ще съм много щастлива,макар че Embarassed не мога да плувам!но разходка край море ме зарежда много!

# 258
  • Мнения: 15 619
Мразя риба и скариди.  Sick  Миди чат пат ми се прияждат. Flutter

# 259
  • Мнения: 1 798
Здрастииии Flutter
Нелка,как си  Hug
Бени,дано нещата при теб се наредят към добро Heart Eyes
Иве,ти добре ли си?Вчера беше притеснена Hug


Аз обичам много морски дарове,и риба Crazy а, кралските скариди са просто..... eat
И аз не мога да плувам,срам,срам Blush

# 260
  • Мнения: 1 798
Мразя риба и скариди.  Sick  Миди чат пат ми се прияждат. Flutter
Ако дойдеш аз да ти ги приготвя,ще ги заобичаш Mr. Green

# 261
  • Мнения: 15 619
Мразя риба и скариди.  Sick  Миди чат пат ми се прияждат. Flutter
Ако дойдеш аз да ти ги приготвя,ще ги заобичаш Mr. Green
Ами, има някои изключения, но като цяло не ме изкушава...  Blush
Прежалвам се за скумрийка на скара с лимонче.... Шарани не обичам, а милото се сандърдисва да носи в къщи. Mr. Green Но скариди не ща! Naughty Stop Naughty  Sick

# 262
  • Мнения: 1 798
И аз не обичам шаран Sick,изобщо не хапвам и други мазни риби.
А,шарана все на тиня ми мирише Sick

# 263
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
благодаря delicate вече съм добре!тази седмица моето дете имаше произшествие и сега е с гипсиран крак.слава богу,че се размина само с това!
аз също не обичам шаран,веднъж ядох тлъст и сега само като ми замирише на шаран и ми се повдига!

# 264
  • Мнения: 15 619
И аз не обичам шаран Sick,изобщо не хапвам и други мазни риби.
А,шарана все на тиня ми мирише Sick
Установих, че не всички шарани миришат на тиня. Милото ходи да лови на някакво място и като донесе  улов, и помен от миризма няма. Вярвай ми! А другите вонят май, защото ги хранят с някакви чудесии.... сега не се сещам точно какви бяха. Sick Обсъждали сме  го в къщи....

# 265
  • Мнения: 1 798
Милото дете ooooh! в тая горещина с гипс.
Дано да се оправи бързо Hug

# 266
  • Мнения: 1 798
И аз не обичам шаран Sick,изобщо не хапвам и други мазни риби.
А,шарана все на тиня ми мирише Sick
Установих, че не всички шарани миришат на тиня. Милото ходи да лови на някакво място и като донесе  улов, и помен от миризма няма. Вярвай ми! А другите вонят май, защото ги хранят с някакви чудесии.... сега не се сещам точно какви бяха. Sick Обсъждали сме  го в къщи....
Вярвам ти Peace
Яла съм такъв който не мирише,ама шаран Sick не ми е вкусен.
Калеко ми е рибар,и все мъкне на леля разни рибоци Joy

# 267
  • Мнения: 370
здравейте мои сладки рибки Hug. благодаря ви за подкрепата ви вчера по повод моето запитване.мога да ви кажа ,че когато прочета това,което сте писали си взимам поука за нещата т.е. вие сте наистина моята помощ.след това се чувствам добре.честичко изпадам в такива философски мисли и май това е от рибешката....да не казвам кое. Rolling Eyesзабелязвам ,че хората около мен не са така. никой на размишлява дълбоко за нещата от живота или взаимоотношенията м/у хората и живеят ден за ден. а мен една мъничка кофти ситуация ме хвърляв размисъл няколко дена.честно да ви кажа,започвам да си мисля ,че това че сме 12стата зодия от зодиака ,ни е изиграло лоша шега.и това ,че сме събрали в себе си черти от всички други зодии. ooooh!тежко бреме е.какво мислите?
наистина ви благодаря момичета,на всички. Hug
по повод въпроса на Нели,ами аз обичам риба ,но не всякаква и скариди също съм яла ,но не е нещо което да се прехласвам по него.но като цяло ям морски животинки. :е:Малеееееее,канибал. Joy

# 268
  • Мнения: 1 798
Да,има много дебелокожи същества,мислят само за собствения си г.з
При мен пък забелязвам следното - толкова много ме мислят за бунак,че във всяка случила се ситуация се опитват да ми внушат вина #Cussing out било роднини,било приятели.
За всичко аз трябвада съм виновна,макар да е ясно за всички ,че не винаги е така ooooh!
Преди си мълчах,и даже се извинявах,но вече нещата се промениха.
Риба,риба,ама чак пък шаран не съм Naughty
Затова се промених Иве,наложи ми се Flutter


# 269
  • Кърджали
  • Мнения: 11 500
По принцип никога не съм изпитвала особенен апетит към рибата / то ако питате, аз кво ли изобщо ям не знам/ но мъжлето сега като я приготвя на скарата ... дали защото той ми я прави или защото я прави вкусна - хммм хапвам си с най - голямо удоволствие.
Оф, често и на мен са се опитвали да ми вменяват мувство за вина... Пък и нали съм една тихичка.... Леле понякога така съм се вбесявала, че съм имала ччувството че аха..и ще убия този който ми казва че съм била виновна..

Общи условия

Активация на акаунт