Нищо че пазарът е пълен с плодове, ние със Дюкан си хапваме месце - 194

  • 22 966
  • 452
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 276
ахааа, сега прочетох, че не само мен ме тресе кандидатгимназиална треска! Grinning Hug
от математиката по се притеснявам обаче!да кажете какво е станало, ей!незнам и вашите деца ли са като моето, но то душа- камбана да му се невиди!такова спокойствие, че чак ми иде да се пукна!

# 61
  • Мнения: 0
Вещи мерси за готината темичка  bouquetМиши и на тебе че ме записа на първа Hug Hug HugТО АЗ ДОКАТО ПРОЧЕТА И ДА СЕ НАКАНЯ СТЕ ДРАСНАЛИ ИМА НЯМА 5-6 СТР.ама нали съм малко в депресия.Смених климата,много нерви,деня ми е нош а ноща ден нямам думи и кантарев не е добър с мене и WC-то и то има проблем с мене ама слава богу днес вече съм малко по добре т.е.65.500 от 66.200.То тук в тази Гърция няма нищо истинско.Нито млякото нито месото.... #CrazyНо отказване няма само напред!!!Поздрави на всички с повод и без повод и лек и отслабващ ден момичета и момчета  bouquetМного гушки на всички Hug Hug Hug!!!

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 47
Здравейте компанията!!! newsm10
Ходих на пазар и хоп-вие сте изписали цели 5 стр.
Ама като видях ,че Михи ме е записала на 1 стр. така мило ми стана.БЛАГОДАРЯ ти от сърце smile3525
От днес решех да карам на 1/1.Може да се сваля по-бавно и заветната ми цел да е далече,но реших да опитам.Отдавна го обмислях.
Успех на всички и много свалени килца до края на темата!!!

# 63
  • Мнения: 239
пу, много сте бързи! казах, че няма да се втурвам за 1-ва, ама чак на 5-та ли ме оставихте  Rolling Eyes  5 кила не ми трябват, ма виж 3 няма да откажа. вещи, мерси за новата тема   bouquet   
михи69 мерси все пак за записа на първа  Hug
поне си купих палатка и пасатор  Mr. Green
happysmile  Hug чудех се дали да изчакам до края на трета или да направя плодолечение по време на 3-та, но в крайна сметка по-добре по средата, защото след като захраня ще имам режим, който да следвам още известно време. такъв тип структура ще ми дойде добре да не му отпусна края, че ако е след 3-та после няма гаранция, че няма да се олея.. пък 3-та е доста здравословна, не мисля че двете ще си противоречат, та затова мисля да комбинирам  Peace
sejana  Hug да, Дюкан изключва глада - да не се отслабва с глад е идеята. аз искам след като приключа с отслабването да направя плодолечение, не за да смъкна кила. смятам да направя 10 дни, не пълен 20-дневен курс. искам само да се изчистя от токсините от месото (не ме бийте, обаче месото е толкова бъкано с подобрители и хормони, че никой не може да ме убеди, че нямаме токсини за чистене) и млечните (които доказано задръстват). и да, предполагам, че ако човек яде по 1кг на ден плодове от фруктозата ще огладнява още повече, но само ако яде и други храни. от опит споделям, че след 2-рия ден гладът изчезва, защото се свива стомаха, пък и течностите си казват думата. но токсини се чистят от 8-мия ден нататък.. и затова 10-дневен курс, с 5-дневно захранване и после ак 3-та. не мисля, че ще ми се отрази зле  newsm78
някой друг да има опит с такава абсурдна комбинация?  Mr. Green

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Петенци и другите майчета на пораснали момчета и момичета, има тема за майките на седмокласници   Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406628.165;topicseen

# 65
  • Мнения: 1 488
Малеее не мога да ви сварвам да ви чета!
Днес последно П после минавам на 2-ра

# 66
  • Варна
  • Мнения: 276
Вещи, благодаря много мила!  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 033
Вещи, благодарско за прекрасната темичка!  bouquet Успех пожелавам на сина ти и на останалите седмокласници и майките им с хиляди вълнения в днешния ден!  bouquet

Михи Hug Hug Hug много мило ми стана! Поздравления за минусите!

Охо, утре умаме мнооооооого рожденички - прибавявм към списъка и Тони и татко ми!!!

Чакам срещата утре  , а после сме на волейбол!

Не запомних почти нищо от последните 15 стр, които изчетох, за което моля за извинения Embarassed

# 68
  • Мнения: 604
Хей мацки да ви питам нещо за подсладителите·
Понеже моят убавец пиритва за крем карамел, знаете ли дали мога да си купя фруктоза за подслаждане вместо другите изкуствени подсладители¿!
Някой май преди време беше писал нещо по въпроса, но сега не мога да го открия·Дано въпроса ми да не е поредният блондински Mr. Green·
Тази която аз открих е прахообразна(не знам дали има и течна Embarassed

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Подсладители завършващи на -оза не са за нас. Като разбъркаш яйцата с млякото за крем карамела просто го раздели на две и в единия сложи подсладител за теб, а в другия захар за твоя убавец Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2
Записвам се и отивам в темата за седмокласниците  smile3523
Благодаря Вещи за линковете Hug

# 71
  • Мнения: 604
Подсладители завършващи на -оза не са за нас. Като разбъркаш яйцата с млякото за крем карамела просто го раздели на две и в единия сложи подсладител за теб, а в другия захар за твоя убавец Simple Smile
Благодаря ти Вещи, но и той е дюкански и за това ще го правя с подладител Laughing·

# 72
  • Мнения: 2

mihi69,kakто си я подкарала, да беше записала всички които са на Дюкан на 1-ва страница. Тази седмица може да се храните с каквото пожелаете, тъй като ще смъквате от това , че сте там.  Laughing

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 10:46 от papilio

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
На мен тук ми пише, че е 5 страница  newsm78

# 74
  • Мнения: 2
Аааа, извинявай Вещи, но това трябваше да е цитат.

Общи условия

Активация на акаунт