Покажете си детските стаи -7

  • 45 724
  • 339
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 066
И ние имаме едно дете засега,но планираме поне още 2 та идеята е всяко да сима стая,затова че 3 по-малки спални е по-добра идея отколкото една ама голяма за повече от 1 дете! Peace

# 76
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз съм за всяко дете в отделна стая, ако има такава възможност естествено. Иначе 12кв не е много малко - за пример - нашата детска е 8кв. Rolling Eyes В момента е детска, но в последствие, когато живот и здраве станем повече, тя ще е спалня, а спалнята (тя е 13кв) ще стане детска.
Иначе снимки съм показвала на малката детска, утре или през уикенда ще пусна и как изглежда след разместването. Peace

# 77
  • Мнения: 391
И аз мисля, че е по-добре да са си отделни щом има такава възможност. Нашата детска в момента е 12кв, не е чак толкова малка, въпреки че ние точно затова я разменяме със спалнята - тя е 20кв., но във вашия случай бих предпочела трите стаи да си останат отделни.
Ние днес взехме тапетите, надявам се скоро да поръчаме и стаята.
Nunchi, много е хубава е станала стаята, нашата ще бъде в същите цветове.

# 78
  • Мнения: 3 634
Утре ще ходя до Джъмбо и ще проверя за кош за играчки с Мечо Пух. Някой друг иска ли да погледна за нещо?

# 79
  • Мнения: 14
Ох, пак съм в чуденка. Така на тухла тая малката стая ми изглежда като килер. Иначе пък ако двете стаи ги направим една става 28 кв. стая. Обсъждахме варианта като пораснат децата по- големи да преградим с плъзгаща врата стаята и пак да са отделно. Имаме още време, ще помисля пак.

# 80
  • Мнения: 3 066
Различен пол ли са децата?Но всяко е добре да си има пространството лично?Ако едната иска да чете или учи ,а другото да спи.....?

# 81
  • Мнения: 14
Различен пол ли са децата?Но всяко е добре да си има пространството лично?Ако едната иска да чете или учи ,а другото да спи.....?

Две момчета, едното на 4 г, другото на 2 г.

Искаше ми се да видя някаква стая 12 кв как изглежда с мебели и сега се ровя...

# 82
  • Мнения: 3 066
Различен пол ли са децата?Но всяко е добре да си има пространството лично?Ако едната иска да чете или учи ,а другото да спи.....?

Две момчета, едното на 4 г, другото на 2 г.
Е,още са малки,но после е по-трудно да преградиш-от личен опит с прегражданията знам!Така че ако не спят по същото време единият може да буди другия и ....!

# 83
  • Мнения: 970
Аз съм ЗА отделните стаи Peace ,при нас едната детска е 20 кв.м  а другата е 15 кв.м.,в новото жилище двете детски са по 12 кв.м. ooooh!-виждат ми се много малки Tired

# 84
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте,и аз следя отдавна темичките-много хубави стаи видях.Ние в момента правим стаята на 3год.ни момченце.Затруднявам се ,обаче,с намирането на фриз-моля ви препоръчайте ми магазин за тапети в София,където сте виждали фриз с популярни приказни герои или подходящи за детска стая.
Ще съм много благодарна!
Фърр-Бъзз-надявам се да не те затрудня да провериш в "Джъмбо" за чаршаф за легло/голямо,не креватче/ с ластик.

# 85
  • Мнения: 3 634
Фърр-Бъзз-надявам се да не те затрудня да провериш в "Джъмбо" за чаршаф за легло/голямо,не креватче/ с ластик.

С някакви герои ли? За легло 90/190?

Аз купих от Домко фриз с Мечо Пух. Имаше още Колите, Хана Монтана, Карибски пирати и комбинация от Пепеляшка и другите принцеси на общ фриз.
Ако правилно си спомням цената беше 5м/15лв, но е стикер, а не хартиен.

Ако аз имах такива помещения и 2 стаи щях да направя 1 за игра и 1 за сън. Като станат тинейджъри ще имат нужда от по-малко пространство за сметка на уединението.  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 309
Чаршаф-няма значение,може и едноцветен,само да провериш дали има и цена Peace,мисля че това е размера-да.
За фриз-какво ще рече стикер newsm78?Може ли да се лепи директно върху боядисани с латекс стени или само върху тапети?Не бях се сетила за Домко-благодаря! Hug

# 87
  • Мнения: 3 634
За фриз-какво ще рече стикер newsm78?Може ли да се лепи директно върху боядисани с латекс стени или само върху тапети?Не бях се сетила за Домко-благодаря! Hug

Аз го лепих върху латекс. ето

# 88
  • София
  • Мнения: 309
За фриз-какво ще рече стикер newsm78?Може ли да се лепи директно върху боядисани с латекс стени или само върху тапети?Не бях се сетила за Домко-благодаря! Hug

Аз го лепих върху латекс. ето
Аууууууу!Разкошен е!

# 89
  • Мнения: 79
Утре ще ходя до Джъмбо и ще проверя за кош за играчки с Мечо Пух. Някой друг иска ли да погледна за нещо?
Фър-р-р Бъз-з-з , ако не съм закъсняла моля те погледни и тези стикери на каква цена са и по колко са в пакет. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12934408 , http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12934409
Благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт