Покажете си детските стаи -7

  • 45 742
  • 339
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Аз се включвам обаче с проблеми. Тия от Нов Дом Симеонов много ме ядосаха вчера. Нали от тях купихме мебелите. Едното шкафче като го отварям и леко дава в страни и драска покритието на скрина. Така. Обаждам се там /имат 7 години гаранция тия мебели/ и О ужас.
Позвъняване 1: Говоря с жената, която ни ги продаде. Обяснявам и тя казва, че ще провери и ще се обади.
Чакам, чакам....
Позвъняване 2: Говоря с някакъв мъж. Избрани моменти след обяснението на проблема.
- Детето ви е направило нещо на шкафа.
- Не, не може. Аз го ползвам. Той все още носи каквото аз извадя и не е маймуна, за да повреди шкафа. И все пак го ползваме от 5-6 дни.
- Това не е наш проблем.
- Мебелите на Догташ са със 7 години гаранция. Най - вероятно механизмът трябва да се погледне.
- Нямаме време да се занимаваме.
- Разберете ме, не мога да го ползвам. А съм купила мебели от вас и при това с гаранция.
- Той шкафа беше здрав като ви го дадохме. И не поемаме гаранция. Не е и ударен.
И така 10 мин се въртим в кръг. Аз перфектно знаех, че единият винт на механизма за отваряне е с кофти резба и трябва периодично да се навива. Тоест си е дефектен и трябва да се подмени. Гаранцията ми го включва, но не желаят да ми съдействат. За едно винтче изкараха детето ми маймуна, а мен ме наредиха здраво....Какво ли ще стане ако трябва нещо повече. Да не говорим да прословутата гаранция. Как така продават мебели с гаранция, пък не желаят да я обслужват?  #Cussing out Ужас просто.
Та Вальо го нави винтчето и сега върши работи ама направо ме изуми господина с държанието си.
Иначе останаха само някои дребни декорации и качваме снимки.

# 91
  • Мнения: 3 634
sunflower79, не съм видяла съобщението ти вчера.  Blush Имаше някакви ситкери, но не им обърнах внимание.

Кошове за играчки с Мечо Пух няма. Има розови с надпис "Princess", с Батман, Спонг Боб и като нашия. Чаршафи с ластик също нямаше. Аз поне не открих нищо интересно и си купихме само евтини животни от фермата (10лв) и количка за пясък (10лв).

Sesana, подай жалба в КЗП! Разправията е много малка, а резултата почти гарантиран. За тези цени са длъжни да ти уважат гаранцията!  Crossing Arms

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
АЗ ще ги изчакам 10 дни и после ще си взема мерки. Но за отношението им просто нямам думи. Ако знаех щах да си взема мебели от другите вносители на Догташ.

# 93
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря ти,Фъррр,че провери за чаршаф все пак!
За гаранционните мебели думи нямам!Българите не са търговци и това си е!Не им се работи хич!

# 94
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Sesana има толкова теми за лошото качество на мебелите на
Нов Дом Симеонов, че направо ти се чудя защо си се решила да купуваш от тях.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Sesana има толкова теми за лошото качество на мебелите на
Нов Дом Симеонов, че направо ти се чудя защо си се решила да купуваш от тях.
Гери, мебелте не са техни. Внасят ги. До колкото знам ние бяхме първите им клиенти на Догташ. В смисъл аз ги бях избрала и като разбрах, че започват да ги внасят просто ги поръчах там. Иначе друг магазин предлагащ Догташ в Бургас няма. Самата мебел си е много хубава. Пипнато е много детайлно. Ама тия като са ги сглобявали нещо са го прецакали.

# 96
  • Мнения: 3 634
Sesana, а монтажа у дома от фирмата ли беше или вие го правихте? Сега за детската стая ги сглобихме ние, за монтаж искаха 200лв, но преди купувахме мебели с безплатен монтаж. Ако откажехме монтажа щяхме да изгубим гаранцията.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Те го направиха и монтаж не сме плащали. То оставаше и за монтаж да искат при тия цени.

# 98
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ми освен да се оплачеш до агенцията за защита на потребителите.
Защото, дори и да си ти виновна за повредата, те трябва да дойдат, за да я установят.
По телефона не става тази работа.

# 99
  • Мнения: 146
Здравейте момичета искам да попитам някои знае ли с какви бои се рисува върху латекс така че след време да се заличат  и да се пребоядисат стените без проблем т.е рисунките отдолу да не прозират? Thinking Peace

# 100
  • Мнения: 3 066
С водни разтворими бои!

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
С водни разтворими бои!
А като се направи рисунката дали ще избледнява? Ей сега се навих да нарисувам на детето стената.

# 102
  • Мнения: 3 066
С водни разтворими бои!
А като се направи рисунката дали ще избледнява? Ей сега се навих да нарисувам на детето стената.
Само ако миеш стената, в което се съмнявам!Имам много наситени нюанси,попитай в художествените ателиета та бои !

# 103
  • Мнения: 146
Дали водните разтворими бои са издръжливи не избледняват ли с времето? Thinking

# 104

Общи условия

Активация на акаунт