Неприлично предложение...

  • 6 855
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
говорим хипотетично ...
реалистично за далеч по-дребни суми и удоволствия се навиват ...

# 76
  • Мнения: 342
И после какво? Много пари, но загубено доверие, чест и кой знае още какво... Нека си оставим филма и идеята му за вечерта с купа пуканки.
Май съм от старото поколение моралистки Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 1 212
говорим хипотетично ...
реалистично за далеч по-дребни суми и удоволствия се навиват ...


Както и да говорим , говорим за висока еластичност на предлагането .
Така мился аз.

# 78
  • Мнения: 0
А, аз и на Деми Мур няма да откажа, Нан. Mr. Green

Кокиче, още докато го информирам моя как смятам да осигуря светлото семейно бъдеще, ще ми е прекършил вратлето. Много е назадничав в това отношение.Що така, тоя човек, не мога да разбера. Crossing Arms
za pari 4ovek na vsi4ko e gotov... dori i da raboti...

# 79
  • Мнения: 4 965
Хммм, въпрос на мислене. Когато споделих темата с половинката, той отсече: "Няма лошо. Може и двамата да се изтъргуваме и после си купуваме едно именийце в Южна Франция с лозя и кеф ти ракийка, кеф ти винце, кеф ти домашен секс." Любовникът пък каза: "Да, да... за мен означаваш повече от пари Crazy, но пък ако ти предложа толкова, ще е или да ти плащам да си с мен, защото е спрял да ми става, или директно трябваше да те откупя от твоята половинка."
Пък накрая какво излиза, аз будалата съм готова хем да бачкам, хем и на двамата да пускам без пари...

# 80
  • Мнения: 55
Хммм, въпрос на мислене. Когато споделих темата с половинката, той отсече: "Няма лошо. Може и двамата да се изтъргуваме и после си купуваме едно именийце в Южна Франция с лозя и кеф ти ракийка, кеф ти винце, кеф ти домашен секс." Любовникът пък каза: "Да, да... за мен означаваш повече от пари Crazy, но пък ако ти предложа толкова, ще е или да ти плащам да си с мен, защото е спрял да ми става, или директно трябваше да те откупя от твоята половинка."
Пък накрая какво излиза, аз будалата съм готова хем да бачкам, хем и на двамата да пускам без пари...

Мдаааа,  на доста хора вече им е късно да търгуват със себе си. Криза е все пак. Да сте мислили в плодородните години  Laughing

# 81
  • Мнения: 17 546
Бяха други години...  Crazy Сега гласувах с "по-скоро не", което разбира се, не е твърдо не Wink Пък и вече има значително по-голямо значение кой и как прави предложението.

# 82
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
За какво ще са ми тия пари, като ще изгубя първо себеуважението си? После и три пъти по толкова няма да ми го върнат. И освен това тези пари, за каквото и да ги използвам, винаги ще ми напомнят как съм ги придобила и доколкото се познавам, цял живот ще се тормозя от това.

# 83
  • Мнения: 17 546
За какво ще са ми тия пари...
Ама за предложение срещу много пари кеш ли ставаше въпрос!? newsm78  НЕ-то взе да омеква още. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 543
Не мисли дълго, че с напредване на времето, предлагаемата сума ще намалява.  Mr. Green

че даже ще става с доплащане

като спечеля милион от тотото първо тук ще дойда да направя неприлично предложение

# 85
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ха ...1 милион ...
и ще го похарчиш само за 1 секс?

# 86
  • Мнения: 543
1 секс ама цяла програма с екстри

пък и не се знае какво ще се случи след това, току виж се влюбим, оженим и милиона пак да се върне при мен

# 87
  • Мнения: 6 957
Е какви ще са тия екстри, които си заслужават милиона?

# 88
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
1 секс ама цяла програма с екстри

пък и не се знае какво ще се случи след това, току виж се влюбим, оженим и милиона пак да се върне при мен

от маймунка орехче, от жена пари ....

# 89
  • Мнения: 930
в тази тема мъжете са повече от жените Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт