Лятото дойде - ЧИРПАНлийката на морето да се заведе!9

  • 28 286
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 511
Доре,
в момента сме в Созопол,имаме къща тук и се трудя неуморно цял сезон покрай туристите.
На мен водата ми е студена,топя си само краката и ми тракат зъбите после.  Mr. Green Но аз съм си зиморничава. Съпругът ми се къпе без проблем. Но определено е по-студена,отколкото е август и септември.

# 16
  • Мнения: 286
Здравейте,ние бяхме на плаж в Симитли и беше супер Crazy
ще пусна снимки по-късно(тъкмо да ми видите новият бански Blush)
децата се изкефиха много,само няколко пъти се гмурнаха и ги вадихме аз и Мич Бюканън от спасители на плажа-Жужу hahaha Joy
Кате,дай оферта тогава щом предлагате квартири в Созопол,ние може да се възползваме,или ви е заето всичко да края на сезона newsm78
Днес явно за денят на таткото нашиян е превъзходен с нашето семейство Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 1 511
Ти пък заето,има резервации,но има и свободни дати.
Ако искаш на лични. Кажи конкретна дата и давам оферта. smile3523

# 18
  • Мнения: 286
Кате,за сега мисля че за повече от 1 ден нетрябва да си позволявам да отсъствам,и затова е някак невъзможно да дойдем чак до Созопол на море на такова разстояние,смятам да отидем на Гърция за 3 дена петък събота и неделя,но по-на татък,нека да подпиша договора и да се понормализират нещата и тогава,иначе ще се възползвам с радост другото лято,а ако решим още това ще ти пиша на всяка цена,защото не съм била на Созопол,веднъж само на близо и ходихме на разходка там,но ще ми бъде особенно приятно ти да си ми хазяйка Hug
Успешен сезон ви желая   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
На мен също.  Hug
Наистина в твоя случай Гърция е по-добрия и по-близкия вариант.
Наслаждавай се!  bouquet
И дано скоро подпошеш договор,за да се успокоиш! Grinning

# 20
  • Мнения: 286
Пускам линк към снимките от днешният ни плаж и продължавам да качвам Wink
http://danijoro.multiply.com/photos/album/36/Na_plaj-Simitli_21.06.2009

# 21
  • Мнения: 1 897
Много хубави семейни снимки сте си направили на плажа, jinjer.
Умилиха ме.  Hug

# 22
  • Мнения: 800
Добър ден дами.
Нещо настроението  ми е скапано,може би заради времето.Облачно,дъждовно и студено.Лошо ми почва работната седмица.

Лека и спорна седмица на всички.

# 23
  • Мнения: 286
Здравейте момичета,
вече мога да се похваля с чиста душа чу съм назначена от днес на работа  newsm44 newsm19 newsm44
видяхме се с шефа,удобри ме и каза-Добре дошла при нас Crazy
много ми е хубаво,Жоро много взе да ми помага,направо пълен обрат в този човек,и аз съм много щастлива де Mr. Green Heart Eyes

Ulia ,благодаря Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 511
 newsm74  bigdance2 newsm74

Браво,чудесна новина!

# 25
  • Мнения: 800
Честито! Пожелавам ти много професионални успехи.

# 26
  • софия
  • Мнения: 757
Аз влизам набързо да почерпя...днес ставам на 27 Party

Нямам много време да пиша, довечера сме на заведение, сега ще се черпим в офиса. Вече получих от колегите си подаръка...комплект сребърни бижута...обеци и колие. И комплект бельо... Wink

Приятен ден на всички!

jinjer_78 , това е чудесно!

# 27
  • Мнения: 286
Честит рожден ден Инна(iniici )Да си ни жива и здрава,все така лъчезарно усмихната и приветлива,позитивна и серьозна съфорумка Hugжелая ти щастие любов,късмет и много сбъднати мечти  bouquet

# 28
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441



Мила сестричке, от сърце ти желаем много здраве, постижения в кариерата и мъжете ти да те носят на ръце!

# 29
  • Мнения: 58
Здравейте,
първо да честитя на рожденичката
Много здраве и щаслив семеен живот и желая.

Аз от утре съм в нов дом и от там заминавам на море, дано времето да не ни развали почивката, но каквото и да е ще се опитам да си почина добре.

Диде сега ще разгледам снимките.Предполагам ,че пак са много.
Много се радвам за теб и поздравления за работатаВидя ли ,че и твоя ден дойде.Ще почакаме да поработиш малко и да дойдеш на гости.Тъкмо ще се разлисти по хубаво асмата Laughing

Лека нощ от мен.Като се върна ще ви следя от работа ,че още не сме прекарали интернет на къщата.

Общи условия

Активация на акаунт