ВАРНЕНСКИ МАМИ :)- Baby Rock Asparuhovo

  • 6 722
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Интересно звучи. Ще го изпробваме утре. Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля, ако някой вече е празнувал РД там да сподели.   Hug
А как са цените в менюто? Като споменахте мола, цените да не са "молски"?  Thinking

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цените са си нормални, като за кафене. И детският кът не е нещо особено, нищо общо няма с "молския". Става за по кафе, децата се забавляваха, близостта до плажа е предимство. Аз не бих направила рожден ден там, но най-добре идете на място и го вижте. Peace

# 18
  • Мнения: 2 149
Звучи добре,и аз ще го посетя при първа възможност Wink

# 19
  • Мнения: 830
ААА супер си е заведението, на малката и направих рожд.ден там   Peace Много съм доволна!

# 20
  • Мнения: 93
Как са цените там, че на приятелка и предстои РД, менюто, тортата!!!...
Ако имате телефона да се свържем Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 241
0878 611 748 - Евгения /управител май/  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 124
ААА супер си е заведението, на малката и направих рожд.ден там   Peace Много съм доволна!

Кое точно му е супер - че е кажи-речи на улицата, добре обгазено от минаващите във въровлица коли на плажуващите.
Не мисля, че едно конче и една пързалка заслужават такива хвалебствия.

# 23
  • Мнения: 1 432
На мен не ми хареса....... Атракциона за по големи деца не на сянка, пече го адско слънце....
Да не говорим, 4е единственото нещо за хапване на децата са някакви боклуци от рода на чипса........Не ми се коментира тоалетната ,която е общата за заведението и вси4ки на плажа  Naughty

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А пък за тоалетната - трябваше да ходим в съседното заведение - Ред Рок. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 830
ААА супер си е заведението, на малката и направих рожд.ден там   Peace Много съм доволна!

Кое точно му е супер - че е кажи-речи на улицата, добре обгазено от минаващите във въровлица коли на плажуващите.
Не мисля, че едно конче и една пързалка заслужават такива хвалебствия.
Ами ние го правихме понеделник вечер и коли почти нямаше. На мен ми хареса в пъти повече отколкото бар Мишел пред Хоризонт!!!/пълна отврат е там  Twisted Evil/ Хареса ми, че имаше аниматор който се грижеше за децата и ние си приказвахме без да викаме като луди по децата. Менюто беше 9лв и включваше ползване на дет.кът, коктейл/безалкохолен естествено/сандвич, сладки, коленки, пуканки и шапки за децата. Единственият недостатък беше наистина тоалетната ама скоро и това сигурно ще оправят. Заведението отвори това лято. И наистина ми хареса, отидете вечер да видите колко е спокойно и приятно!  Peace
пп. можеш да си внесеш каквото поискаш без никакви ограничения, достатъчно е кувертите на децата.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Някой с пресни впечатления?   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт