Първият триместър отминава, ето че ДЕКЕМВРИ наближава!

  • 12 708
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 240
Добро утро,

За морето и плуването съм ЗА, но като стилове на плуване се препоръчва крои и гръб, бруста колкото и да го харесвам не е за нас, защото се получава напрежение в корема.

Портман Честит ти мъж, а за контракциите стискам палци да минат.

Ета Дано малката се оправи бързо и честит ти 5ти месец

Collibri Стискам палци за второто БХС да е наред, а резултатите след колко време ще са ти готови? Завиждам ти благородно за секса, аз дори и не си помислям за него - нямам желание

Да ви попитам някои от вас мисли ли да прави 4д и в коя седмица?

Хубав ден на всички

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 10:53 от petia_sport

# 61
  • Русе
  • Мнения: 621
Искрено Ви завиждам за плажчето, аз тая година морето май само по интернет ще го видя. И за самонаказание всеки ден гледам оферти за моренце  doh
С тия прокървявания след 300 метра разходка по далече от кварталния магазин няма да мога да стигна.
portman честито ти момченце, аз искрено вярвам в силата на мисълта и в това, че ако искаме много нещо, то ни се случва. Аз не смея да мечтая за пол, защото сме на двата фронта. Каквото дойде, нашо ще е.
 eta, четито за 5-тия, дано до 9-тия бързо да се изтъркалят, че с това стоене вкъщи като години ми се струват тия месеци.
Collibri браво за кекса, мен още ме е щобе, ама хормона яко ври и скоро ще има изнасилвания  smile3521
petia_sport моето 4д доки го определи за 18 г. с., незнам по каква причина. Каза че тогава трябвало.

# 62
  • Мнения: 2 768
Ауу, Портман, страхотна новина!  Heart Eyes Много се радвам!  Hug

Добре е Софка-картофка, мина й като на куче  Laughing
Ей сега се драчи със сестра си. Представям си какво ще е като се появи мъника  Crazy Още един повод за съперничество между двете, дано успея да се възползвам от него  hahaha

Колибри, нямам още резултат, ама честно, игнорирам го. Абсолютно съм убедена, че не мога да прекъсна бременността, още повече в този срок. А в такъв случай няма смисъл да правя амнио.
Детето е здраво, има си всичко. Ще го приемем таква каквото е, това ни е (уж) окончателното решение.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 11:35 от eta

# 63
  • Мнения: 1 250
Ета, Колибри, сигурно сте писали в предишните теми, но от първия БХС ви излезе рисков резултат ли, че повтаряте? Стискам палци всички да е наред.
Ета, честита ти 5-чка.
Честито на Портман. Радостта е голяма, щом това е мечтания пол. Доколкото знам за контракции изписват магнезий. Дано и плацентата ти се намести.
А за кекса, моят мъж специално пита доктора, че аз все се дърпах /пусти хормони, не щат и това си е Mr. Green/ и като разбра, че нямаме противопоказания, елате да видите. Моя приятелка се въздържаше от секс през цялата бременност, защото я беше страх, а нямаше проблеми. НО...в дебелите книги пише, че не е хубаво за жената да се въздържа.
Ако броим датата на термина за нов месец, на мен ми излиза, че чак на 31ви ще вляза в 4ти. А аз тогава /живот и здраве/ ще съм 14г.с и 1ден. И това потвърждава таблицата от 1-ва стр., че и 13 седмица влиза в 3-ия месец.

# 64
  • Мнения: 240
Като преглеждах 1вата страничка и ми се струва, че има мами, които не са включени там. Ако искате да ви включим напишете термин, години, ред на бременността и град. Запишете се за да увеличим и напишем реалната ни бройка.

# 65
  • Мнения: 37
Portman честита ти мъжка рожба още повече че е това което искате. Вярвай в чудеса и те ще те спохождат. Ще се оправи плацентата и всичко ще е наред  Hug Ама какво става с тия мъже в темичката или момиченцата ги е срам  Embarassed да се покажат. При толкоз кавалери дано  Praynig да имаме мома  Grinning , ама не е така усещам.

Colibri вичко ще е наред с второто БХС, ще видиш. Стискам палци

# 66
  • Мнения: 1 391
имаме НТ 2,7мм което е гранично. Затова се налагат повече изслевания.

А мъжете се виждат добре заради атрибута им - затова засега имаме само момченца  Peace

# 67
  • Мнения: 344
Влязох в пети лунарен - черпя!  Grinning
Е, значи днес ми е първи ден от 4-ти месец  Crazy Party Супер!!! И аз по принцип така си ги смятам още от началото ...  не като таблицата на първа страница. Предлагам да я махнем, щом е толкова объркваща! Peace Joy

portman, честит ти мъж!!! Много се радвам някой като обяви, че е видял пола на бебчето  Hug Party Супер!!!

Относно кекса ние никога не сме го спирали. Може би малко го намалихме, но не се оплаквам - поне по 1-2 пъти на седмица си го има  Peace Така че не се налагат "изнасилвания" Party Не съм имала проблеми като контракции и съм се чувствала добре и с желание. Така че ...  Party радвам се Mr. Green

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 13:03 от ♥MaMuHka♥

# 68
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА Wink чета ви постоянно нищо че не остава много време да пиша. моят термин е на 11.12 ако може петя спорт да го впише на първа страничка ,виждам че тази година ще се раждат май момченца ,надявам се и аз на едно такова мъниче.В четвъртък съм на преглед и се надявам вече да ми кажат какво ще е ,според техния ехограф ще съм в 16г.с.и 5 дни.За 4д ми казаха че ще ме гледат чак в 20 седмица ,което на мен никак не ми се ще и ще се опитам още сега да мина на 4д-то.Иначе миналата седмица имах малко проблеми с някакво кафеникаво течение и лекарката каза да пия магнерич,сега определено се изчисти.За моренцето съм за , ходихме два пъти вече ,но още не съм доближавала водата стоя си само на сянка и не мърдам много ,много ,доки каза да събирам слънце че бебчо ще се роди в периода с най-малко ,за басейните е против ,но за моренцето няма проблеми.Пращам ви морския бриз на всички които се печете на жегата  Sunglasses

# 69
  • Мнения: 3
а забравих,много ми се иска да мога да разглеждам албума ,дали някой ще ми даде парола? Praynig

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Бре, завря от пишки  Laughing Хайде и мадамите да се показват вече.
Portman , знаех си че ще е момче.  Бях писала в по-предна тема.
Много ги познавам аз, кой какво ще излюпи.
За БХС-то ще зачакам до другата седмица, после ще му мисля, не ми се
изпада в тревожност от сега. Каквото е такова. Ако се наложи амнио ще правя.

# 71
  • Мнения: 3
Благодаря петя ,много бърза реакция!

# 72
  • Русе
  • Мнения: 621
Предлагам да назначим evil  за официалната врачка на форума, дай банкова сметка за преводи и давай с отгатването на пола, че и аз нямам търпение вече.
walia78 добре дошла!

# 73
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен мами Hug.Много се радвам за теб Portman-момче е като го желаеш взема че става Laughing.А за морето и моя доктор ми каза че мога да ходя и е полезно за детето по- лесно да се обърне и после за самото раждани,за цялата мускулатура.
Аз съм определена за 25.12,на 22години съм и съм от Русе,но съжеление сега не живея,а в друга държава Cry.Щях да забравя да ви благодаря за паролата за албумчето.
Желая ви приятен ден за сега,имам да гладя 1ironing и малко да чистя  newsm79,тук в тая жега нищо не ми си прави,но трябва,сега да има с кого да отида на плаж  grinning039 изобщо няма да се замисля.
Чао ви за сега. Hug

# 74
  • Мнения: 1 186
Здравейте на всички,и добре дошли на новите мами Heart Eyes
PALE4KA  аз съм от СТЗ но в момента сме в чужбина и за раждането ще се приберем в БГ,ти в коя държава си?
eta честит 5-ти месец
portman честито ви пишле Grinning
Ние сме на преглед във сряда и доктора ще прави едно изследване което не знам как го наричат тук,но чрез него ще оглежда всички органи на бебчо Simple Smile,и искам да ви се похваля че вече го усещам малкия бебок,съвсем леко е но като си сложа ръката на корема и се усеща как си прави движения newsm44
Това е за сега от нас,приятен ден на всички newsm51

Общи условия

Активация на акаунт