През юли канадската дружина очаква 3 бебета да има! - 37

  • 14 615
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Благодаря са съчувствието, за щастие нищо не беше откраднато, защото съм го усетила на влизане, не е имал време да стигне до никъде. Радвам се, че не беше агресивен.
Заключвайте вратите и не оставяйте само на мрежа, че при нас това беше проблема.
Лека нощ  Hug

# 241
  • Мнения: 449
Каква страхотна изненада!:)))
Браво! Супер новина! Дано всичко е наред, искрено се радваме цялото семейство за вас!

Благодаря, Sofi!  Hug

# 242
  • Мнения: 38
Само хубави новини Simple Smile) И аз пожелавам на малкия Денис само здраве- другото само си идва ! Simple Smile Hug Hug

a_tita: да аз карам такъв курс сега Simple Smile подготвям се за изпит в колеж..вие не сте ли мислили да се преместите в Мисисага ? Тук е къде къде по спокойно и приятно..(лично мнение)  Hug

# 243
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
silvia_alexis, Честито бебче! Да ви е здраво и много радост да ви носи!   bouquet

# 244
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Честит първи рожден ден на Емка на Гаргамелчо! Приятно изкарване на празника и много подаръци! Здраве и послушни родители за рожденичката! newsm59

# 245
  • Мнения: 449
Честит 1-ви рожден ден на красивата Ема!
Да расте здрава, умна, щастлива и да има приказно детство!

# 246
  • Мнения: 38
Гаргамелчо , да ти е жива и здрава куклата , да расте умна и упорита Simple Smile Приятно изкарване на празника и от мен Simple Smile     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Каролина : Мисли позитивно ,всичко ще е наред ,онзи от горе си знае работата..пък и всяко зло, за добро ( сега трудности , после- радости )  Hug

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 21:53 от BukTopuq

# 247
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Първи Рожден Ден на Ема!
Весел празник и много усмивки!

# 248
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да е жив и здрав малкият Денис на silvia_alexis!   bouquet

Честит Рожден Ден и на порасналата Ема!

Момичета днес за пореден път се убедих колко съм щастлива да живея в Канада - бяхме в парка до нас, където е забранено да се водят кучета. Някаква 15-16 годишна пикла си беше довела кучето, направих й забележка, ей като отвори една уста това диване  Shocked, ама си обра парцалите. След има няма 2-3 минути гледам някакъв чичко си пои песа на чешмата за пиене  Shocked Shocked Shocked, е от това вече ми прекипя, ама беше прекалено далече, иначе щеше да обере една лекция.  #Cussing out Та като се прибрах и веднага се обадих в полицията и младежа беше страшно любезен, обясних му, каза ми, че патрулите ще минават по-често през парка  Grinning и сега съм щастлива  Grinning Grinning Та мислъта ми беше, че обичам Канада, където човек може да има спокойствие дори и за такива незначителни неща!  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 322
Здравейте мами,на 23.07. се роди и моя син Майкъл в Монтреал.Много слуша и папка на мама юнака baby_neutral,да ми е жив и здрав Simple Smile

# 250
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Deizi-Kreizi, да ви е живо и здраво момчето и да ви носи само радости!   bouquet

# 251
  • Мнения: 191
Каролина, честито! Много хубава новина! Сигурно след третия месец ще спре гаденето.
Честито и на Дейзи-Крейзи и Силвия-Алексис за бебчетата!

  bouquet

# 252
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Честито Дейзи, само такива хубави новини да се чуват. Да е жив и здрав малкият и много да ви радва. newsm30 Misc Baby Bottle

# 253
  • Мнения: 313
Честито Дейзи, супер новина. Да е жив и здрав Майк и много да ви радва!

# 254
  • Мнения: 919
Deizi-Kreizi, честито! Да ви е жив и здрав и много щастлв Майкъл Heart Eyes

Мерси за пожеланията за мето пораснало Еми
ето тортата за почерпкаSimple Smile)


Общи условия

Активация на акаунт