Кашкавал на скара

  • 28 589
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Преди имаше кашкавал за скара на "Мероне" , но отдавна не съм го виждала.

# 16
  • Мнения: 3
със сигурнос трябва да се замрази,не само за скара,а и когато е за паниране,знам го от съпруга си който е готвач и често ни прави в къщи такивеа вкусотийки(става и с най-обикновен кашкавал)

# 17
  • Мнения: 4 435
Сиренето Халуми е типично за Кипър сирене - предлага се прясно и отлежало. Отличава се с текстура, която прилича на дъвка и в суровия вид е безвкусно, но запечено или запържено е неповторимо на вкус - меко и топящо сирене с хрупкава коричка.

О, това е най-любимото ми нещо за ядене. Crazy

# 18
  • Мнения: 27 524
със сигурнос трябва да се замрази,не само за скара,а и когато е за паниране,знам го от съпруга си който е готвач и често ни прави в къщи такивеа вкусотийки(става и с най-обикновен кашкавал)

Няма нужда да се замразява. Двама готвачи са ми го казвали и аз го правя без да го замразявам, става си идеално.  Peace Просто трябва да се "запуши" с брашното първо  Simple Smile

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

 Просто трябва да се "запуши" с брашното първо  Simple Smile
Да се запуши?Имаш предвид да се оваля? newsm78

# 20
  • Мнения: 27 524
Да се оваля, разбира се, нали има кавички  Wink Имам предвид, че след като се намокри кашкавалът се овалва първо в брашно, така се запушва, т.е. да не се разтече после. След това е яйцето, пак брашно и ако го харесвате рошав отгоре - се завършва пак с яйце. Аз лично спирам след второто брашно Simple Smile

# 21
  • Мнения: 125
Аз знам че парчето кашкавал се опакова в намаслена хартия за печене и се мята на скарата.

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Блонди ти говориш за паниран кашкавал,а става въпрос за кашкавал на скара ....или като е на скара пак се панира?

# 23
  • Мнения: 27 524
Блонди ти говориш за паниран кашкавал,а става въпрос за кашкавал на скара ....или като е на скара пак се панира?

Сливница, четеш ли, не четеш ли, не знам...  Hug Отговарям на цитиран от мен постинг, не конкретно на първия постинг в темата  Crazy

# 24
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Чета,чета,но май поста ти няма нищо общо с темата Peace Както и да е,няма значение Simple Smile

# 25
  • Мнения: 27 524
Отговарям на мнение! Забранено ли е?  Wink

# 26
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Отговарям на мнение! Забранено ли е?  Wink
Не е забранено,но се чудя защо като на някой не му хареса някой пост,го приема като заяждане или нападане? Laughing Wink

# 27
  • Мнения: 27 524
Няма какво да ми харесва или не. Нито го приемам така. Просто не разбрах за какво ми правиш забележка, това е. Както и да е  Peace

# 28
  • Мнения: 2 133
Е, Peace няма ли кой да се изкаже компетентно за кашкавала на скара, бе?

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А къде намирате сирене Халуми? Аз търсих при арабите на женския, ама нямаше  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт