Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 901
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • ЕН
  • Мнения: 543
Анииии Честити две чертички  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
прекрасна и безпроблемна бременност  Hug

# 226
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря ви момичета за пожеланията,да ви се връща  Praynig

# 227
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Привет  Grinning
Аник честито Party
Исси ще се бракуваш,а? Hands Clap И снимчица чакаме Whistling

# 228
  • Мнения: 94
Ани-Честито мила,аз ти казах,че няма нищо страшно-даже е положителен,желая ти лека и безаварийна и много сладко бебче накрая Praynig Hug  bouquet
Аз да попитам ако има кандидат мами от Пловдив,знаете ли дали ще работи в Събота,болницата на Васил Априлов,там ни изпратиха за спермограма,защото била най-достоверна,но съм свободна само в събота Tired
Много  Hug на всички.....
Миле как прекара вчера,нищо не казваш  Party
Жаклинче,благодаря за закуската,сега и на мен ми се преяда пицичка Blush
Мамче очакваме в Понеделник пак темичка от теб  Hug
Весел уикенд на всичкииии Hug  bouquet  bouquet

# 229
  • Мнения: 8
Здравейте сладурки!
ЧЕСТИТО на новите бремелинки Аник, Мемориа, ако има още някой който съм изпуснала да ме извини, но съм на работа и набързо мятам по един поглед!
Другия месец ми предстои тест за проходимост на тръби, а този месец се лекувам от е-коли във влагалищен секрет и урина. Лекаря ми каза да използваме презерватив по време на лечението, а днес каза и месеца на проверка на тръбите също да се пазим! Понеже говорихме по телефона, каза като се видим ще ти обясня защо?   newsm78
Имате ли идея каква може да е причината???
Благодаря предварително. Мамче много се радвам да те видя отново тук  Hug
От както чета този форум, ти си едни от момчиета, които са ме посрещнали, също Жакито, Хриска-писка не съм забравила, аманитка, Мая и още много други!
Целувам ви всичките  
love001

# 230
  • Мнения: 417
Bonbonkata когато се прави цветна снимка се пропуска месеца, защото си облъчвана и затова не се правят опити  Flutter

# 231
  • Мнения: 8
Благодаря, Калинка, но лекаря ми обясни, че това не е цветна снимка, нито хидротубация, а тест за проходимост на тръби: процедурата се състои в следното-под пълна упойка, през кактетър ми вкарва вещество в матката, ще направи снимки на УЗИ, обаче не на рентген!
Аз си мислех,че това е така наречената хидротубация, обаче в кликиниката казаха,че не е!
Колкото повече чета и задавам въпроси на лекаря, толкова почвече се обърквам  ooooh!
Явно всеки лекар си има своя терминология  newsm78
Целувки на всички!!!
 Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 417
Е то ЦС е същото по добре на ренген, защото имаш документ който можеш да носиш навсякъде по други лекари, за първи път чувам такава терминология, щом има контрасно вещество е снимка, хидротубацията е със физиологичен разтвор, от опит ти казвам ако ще те упояват(както бях и аз) си искай черно на бяло документ, щото така лекаря си се подсигурява да си само при него, иначе нямаш ли документ, ако отидеш при друг и не види как стоят нещата нагледно няма да вземе под внимание изследването.
Аз със моята снимка като смених 100 лекаря, и ми я признаха както се казва и не ме подлагаха пак на тази процедура.
Успех! Peace

П.П Пък и как ще стане снимката с УЗИ, ти си лежиш на масата и те снимат отгоре. newsm78

# 233
  • Мнения: 6 180
Ани честито мила,дано 9 те месеца минат леко и безпроблемно Hug

# 234
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Ани ,честити  две чертички   bouquet

И за всички ,които пожелаха .Извинявам се на модераторите предварително  bouquet.Ако искат или се налага ще я изстрия или те да го направят.

# 235
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Много красива рокля,направо ми се прииска пак да съм булка.

# 236
  • Мнения: 629
issi_82, прекрасна рокля  Hug Замечтах се...

Момичета, при мен отново се появи едно кафеникаво зацапване и много се притеснявам да не се повтори историята отново и да загубя и това бебе  Cry  Този път е доста по-слабо и нямам болки. Но ще се радвам ако на някой му се е случвало да ми пише на лични!
Благодаря ви!

# 237
  • София
  • Мнения: 5 262

issi_82 : Наистина много хубава рокля!  Crazy   bouquet


bgmamma123 : Не губи време, а беш при доки да те види. Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 238
  • Видин
  • Мнения: 961
Ании, честито, пиле!Желая ти много късмет от тук нататък и едно здраво бебече на финала! Hug  bouquet

Бонбонче, Калинка е права.Или е ЦС с контрастно вещество или е хидротубация с физиологичен разтвор.Трети вариант няма.
По това, което обясняваш ми прилича на ЦС PeaceА и щом се лекуваш от Еколи, значи пиеш антибиотик.Затова е добре да се пазите Peace

Issi 82, роклята е прекрасна! GrinningМного стилна и елегантна Peace

Бгмама123, не чакай, а звънни на лекаря си или най-добре отиди  да те види.Може да ти даде нещо за задържане.Успех и стискам палци! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Мамче Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 406
Ани,Честито,лека и безпроблемна бременност  bouquet
Исси,роклята е много стилна,хареса ми Peace
Бгмама,ако имаш възможност се обади на лекаря си Praynig

Общи условия

Активация на акаунт